Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +242766  Nejlepší 
Linky Registrator: +Začít sledovat linky od Registrator
Ukaž klan Registrator(0)

Paletizační vidle a čelní nakladač jsou nerozlučná dvojka Otevře se v novém okně

Paletizační vidle jsou pomocníkem při paletizaci – tedy při přepravě a ukládání zboží na paletách. Mohou být připojeny k čelnímu nakladači, v některých případech i k traktoru.

Pneumatiky Voltyre – kvalitní pneu Otevře se v novém okně

Nakladač neboli lopatový nakladač je stavební stroj, určený k přemisťování a nakládání sypkých materiálů na krátké vzdálenosti. Smykem řízené nakladače se vyznačují kompaktními rozměry a svou velmi dobrou ovladatelností.

Paletizační vidle a jejich využití v provozu Otevře se v novém okně

Při přepravě a ukládání zboží zejména ve skladech k urychlení logistického procesu je důležité využívat paletizaci. K tomu, aby práce se zbožím byla co nejefektivnější a nejrychlejší, je vhodné používat pomocníky, kteří si s tím poradí.

Delta Optical Otevře se v novém okně

Kolimátory DELTA OPTICAL vás zaujmou svou lehkostí, kompatibilitou a rozšířenou vodotěsností. Tato značka prezentuje kvalitní a velmi precizní zpracování.

Kolimátor je výbornou alternativou k mechanickým mířidlům Otevře se v novém okně

Pokud máte rádi střelbu, ať už sportovní, loveckou nebo taktickou, určitě oceníte kolimátor. Můžete jen namontovat jak na zbraň s mechanickým mířidlem, ale také na ty, které jej nemají vůbec.

Kolimátory vám usnadní zaměření na cíl Otevře se v novém okně

Milovníci lovecké, taktické, ale také sportovní střelby jistě ocení kolimátor. Je výbornou alternativou k mechanickým mířidlům - nebo rovnou místo nich, a usnadní vám s větší přesností zaměřit cíl.

Detektor kovů se stal mým novým koníčkem Otevře se v novém okně

"Detektory kovů mám už dokonce tři," uvádí pan Martin. "Začal jsem tak, že jsem si pořídil detektor kovů Fisher, který je výborný i pro úplné zelenáče."

Detektor kovů aneb vybíráme 3 TOP značky Otevře se v novém okně

Které to jsou, a jaké přístroje vyrábějí? Pojďte se podívat na ty nejlepší světové výrobce přístrojů určených k detekování kovů.

Reklamní propisky – proč je dobré na ně vsadit při propagaci vaší firmy Otevře se v novém okně

Každá firma se potřebuje dobře propagovat. Občas je potřeba odměnit své zákazníky, spolupracovníky nebo obchodní partnery. Důležité je také na sebe upozornit a přilákat nové zákazníky nebo klienty.

Reklamní propisky patří ke stálicím mezi propagačními předměty Otevře se v novém okně

Propagační předměty lidé vždycky budou rádi dostávat a je to jeden z nejlepších typů reklamy jakou může vaše firma využít. Jen pozor na to, co rozdáváte.

TL