Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237512  Nejlepší 
Linky Registrator: +Začít sledovat linky od Registrator
Ukaž klan Registrator(0)

Scházejí vám invence pro zařízení vlastního bydlení? Obrázek

Scházejí vám invence pro zařízení vlastního bydlení? Otevře se v novém okně

Vánoce a Velikonoce nejsou totiž jedinými svátky, které zručné hospodyňky a kutily nutí k výrobě věnečků, vysázení květin a tak podobně. Výzdobou můžete přivítat jaro i léto, rozloučit se s podzimem či zimou.

Zařiďte si bydlení přesně podle svého gusta Otevře se v novém okně

Ne každý má dostatek financí na zařízení vlastního bydlení podle nejnovějších trendů, ale zkušenosti babiček i renomovaných architektů říkají, že při zařizování bytu, domu a šperkování zahrádky je nejdůležitější cit.

Jak vybrat nejlepší autopůjčovny v Praze Otevře se v novém okně

V hlavním městě působí celá řada autopůjčoven. Některé mají ale nefér podmínky pro klienty. Podle jakých kritérií vybírat skutečně profesionální službu?

Autopůjčovny v Praze – podle jakých kritérií vybírat Otevře se v novém okně

Až budete přijíždět do Prahy a zvažovat, ve které autopůjčovně si auto pronajmout, vzpomeňte si na naše tipy, jak vybrat dobrou autopůjčovnu. Jedině tak se totiž vyhnete nepříjemnostem spojeným s podvodníky.

Potřebné opravy strojů lze naplánovat Otevře se v novém okně

Různá měření a nedestruktivní metody mohou pomoc lépe plánovat generální opravy elektrických strojů a přístrojů a samozřejmě také odhalit případné vznikající problémy nebo vady.

Co mají společného plynové relé a plánování výroby? Obrázek

Co mají společného plynové relé a plánování výroby? Otevře se v novém okně

Abychom tohoto stavu dosáhli, jsou nutné pravidelné kontroly a také diagnostika vysokonapěťových izolací. Pokročí-li skrytá závada tak daleko, že se uvede do činnosti plynové relé, je veškeré plánování prací zmařené,

Co obnáší diagnostika izolací elektrických strojů? Obrázek

Co obnáší diagnostika izolací elektrických strojů? Otevře se v novém okně

U všech vysokonapěťových izolací elektrických strojů je potřeba provádět také včasná diagnostika a měření, aby se odhalily případné problémy a zajistil další bezproblémový chod.

Diagnostická měření pomáhají zajistit bezproblémový provoz Obrázek

Diagnostická měření pomáhají zajistit bezproblémový provoz Otevře se v novém okně

Z výsledků se pak lze dozvědět, zda olej v zařízení obsahuje vodu, vysoké množství plynů nebo vodivé nečistoty a na základě těchto informací navrhnout případný další postup pro opravy nebo podrobnější řešení problémů.

Vše, co můžete pro své zdraví udělat, je skryto v jedné nenápadné podložce! Otevře se v novém okně

Jak a kdy podložka vznikla? Kuzněcova podložka datuje svůj vznik již do sedmdesátých let minulého století, a to v Sovětském svazu, konkrétně ve městě Čeljabinsk.

Naslouchejte svému tělu a zbavte ho veškeré bolesti! Otevře se v novém okně

Každý, byť jen sebemenší příznak nemoci či bolesti nám říká, že se s naším tělem něco děje – žije prostě něco špatně. Pokaždé, když takový impuls rozeznáte, měli byste začít jednat! Nejvhodnější možnou formou prevence je Kuzněcův aplikátor.

TL