Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +235229  Nejlepší 
Linky Registrator: +Začít sledovat linky od Registrator
Ukaž klan Registrator(0)

Mobilní klimatizace nastolí příjemnou teplotu ve vaší ložnici Otevře se v novém okně

Uvažujete nad pořízením mobilní klimatizace do své ložnice? Pokud se vám komplexní řešení pro celý byt či dům zdá příliš drahé, tak vězte, že právě mobilní klimatizace jsou hudbou budoucnosti.

Mobilní klimatizace mají nespočet výhod Otevře se v novém okně

Jaké jsou hlavní přednosti mobilní klimatizace? Proč se vyplatí do ní investovat? Již s příchodem teplých jarních měsíců mnoho lidí uvažujete nad koupí klimatizace, protože během parného léta bude samozřejmě ještě o něco hůře.

Mobilní klimatizace – ideální řešení na letní měsíce Otevře se v novém okně

Uvažujete nad koupí mobilní klimatizace? Máme pro vás několik tipů pro snadný výběr. Klimatizace se postupem času stávají nedílnou součástí mnoha domácností.

Od května poběží nový systém ochrany osobních údajů, postihne i docházkový Obrázek

Od května poběží nový systém ochrany osobních údajů, postihne i docházkový Otevře se v novém okně

Paradoxně se nejvíce musejí na změny připravit pedagogové, kteří jsou už tak zavaleni spoustou papírování. Ovšem tato změna by jim v takzvaném papírování mohla ulevit. Jen je třeba se připravit na dílčí změny.

Ochrana osobních údajů je ještě přísnější, docházkový systém pro školy se s Obrázek

Ochrana osobních údajů je ještě přísnější, docházkový systém pro školy se s Otevře se v novém okně

Expertů, kteří se o evidence docházky a její zapojení do konkrétních zařízení přibylo, tak aby bylo možné splnit vše patřičné lhůtě a bezchybně. Nový systém ochrany osobních údajů má běžet od 25. května 2018.

Kosmetika Natura Siberica pro vaši přírodní krásu Otevře se v novém okně

Nechybí ani různá séra na pleť a to na jakýkoliv typ pleti a dokonce ani tonizující pleťová mléka či oslnivé omlazující pleťové krémy. Věřte nebo ne, ale u jednoho tonika či séra z přírodních zdrojů nikdo rozhodně dlouho nezůstane.

Kosmetika Natura Siberica splňuje přísné dermatologické normy Obrázek

Kosmetika Natura Siberica splňuje přísné dermatologické normy Otevře se v novém okně

Používat přírodní produkty, jako je například kosmetika Natura Siberica, starat se o pokožku i zevnitř správným životním stylem a vyváženou stravou plnou minerálů, vitaminů a důležitých stopových prvků.

Transportní box pro psa se vždy hodí Otevře se v novém okně

Potřebujete rychle přepravit svého čtyřnohého mazlíčka třeba na povinné očkování k veterináři či na nezbytné vyšetření jeho zdravotního stavu?

Škrabadla pro kočky nám zachránila nábytek Otevře se v novém okně

Náš kocour Cipísek nikdy nepatřil mezi nejhodnější kocoury. S manželem se jedná o našeho prvního kocoura vůbec a tak jsme jako všichni začínající chovatelé udělali pár chyb nejen ve výchově, ale i ve vybavení domácnosti, které nebylo pro domácího mazlíčka

Jak na výběr nafukovací vířivky Otevře se v novém okně

Výběr kvalitní nafukovací vířivky rozhodně není jen tak. Protože máte možnost zakoupit různé modely vířivek, měli byste své koupi určitě věnovat zvýšenou pozornost. Tyto vířivky jsou určené především pro venkovní použití a jsou tak ideální investicí..

TL