Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +236966  Nejlepší 
Linky Registrator: +Začít sledovat linky od Registrator
Ukaž klan Registrator(0)

ROZKLÁDACÍ POHOVKY A VÁLENDY Otevře se v novém okně

Rozkládací Pohovky a Válendy českého výrobce. Upřednostňujete nábytek menších rozměrů, nebo je klasická sedací souprava pro váš byt příliš velká?

Sedací soupravy jsou skvělým doplňkem ordinací i čekáren Otevře se v novém okně

A hlavně navozují přátelskou atmosféru. Proto by sedací soupravy neměly mít své stálé místo pouze v našich příbytcích, ale mohly by si získat pevnou pozici i v pracovnách a ordinacích.

Vsaďte na moderní sedací soupravy Otevře se v novém okně

Každá kancelář, ve které pracovníci tráví minimálně osm hodin denně, by měla působit dojmem vlídnosti a pohody. Tento dojem lze umocnit malbou na zdech, obrazy, fotografiemi, paspartami.

ZAŘIZUJETE SI BYT? BEZ SEDACÍ SOUPRAVY SE NEOBEJDETE Otevře se v novém okně

Stěhujete se do vlastního, nebo jen do podnájmu? Pak se neobejdete bez nejdůležitějších spotřebičů, jako jsou vařič, trouba, pračka, mnozí potřebují pro poklidný rodinný život i televizi a počítač.

Dárkové předměty mohou být maličkost, udělají však velkou radost Otevře se v novém okně

Dárkové předměty vás budou propagovat všude tam, kde to má smysl. Nezáleží na tom, jestli pořádáte nějakou firemní akci, plánujete akci pro širokou veřejnost nebo jen chcete udělat radost svým zaměstnancům.

Pořádáte akci a chcete být vidět? Propagační předměty vám s tím pomohou! Otevře se v novém okně

Plánujete akci, na které chcete získat nové kontakty, zaujmout co možná největší publikum potencionálních zákazníků a lidem, kteří se akce zúčastní jasně ukázat, že patříte mezi profesionály ve svém oboru?

NECHTE VAŠI SPOLEČNOST VYNIKNOUT – REKLAMNÍ PŘEDMĚTY UDĚLAJÍ SLUŽBU ZA VÁS Otevře se v novém okně

Máte-li společnost, o které chcete dát vědět široké veřejnosti, můžete na to jít mnoha způsoby. Někdo pořádá veřejné akce, jiný se zaměří na propagaci na internetu a další se zákazníkům dostane pod kůži s pomocí reklamních předmětů.

Lyžování v Rakousku Obrázek

Lyžování v Rakousku Otevře se v novém okně

Zajímají Vás naše tipy pro lyžaře ? Porovnání různých rezortů, kde jsou nejlepší sjezdovky, kde se skipas nejvíce vyplatí... ? Vyplňte náš formulář a budete je dostávat do Vašeho e-mailu.

Matrace 160×200 rozhodně přispěje k vašemu lepšímu spánku Obrázek

Matrace 160×200 rozhodně přispěje k vašemu lepšímu spánku Otevře se v novém okně

Znáte také ty chvíle, kdy v noci na lůžku nemůžete oka zamhouřit, anebo se ve spánku převracíte sem a tam a ne a ne pořádně zabrat…?

Matrace 160×200 a další velikosti pro pohodlné spaní Obrázek

Matrace 160×200 a další velikosti pro pohodlné spaní Otevře se v novém okně

Rozměr matrace 160×200 je vhodný jako jednolůžko, ale také jako lůžko pro dvě osoby. Šíře 160 centimetrů je dostatečná k tomu, aby se v takové posteli dva lidé pohodlně vyspali.

TL