Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237510  Nejlepší 
Linky blondynka: +Začít sledovat linky od blondynka
Ukaž klan blondynka(1)

Pazderková přistižena s ruským milionářem Otevře se v novém okně

Iva Pazderková po rozchodu s Jiřím Rackem našla své štěstí v náručí kytaristy Josefa Štěpánka. Neumíme si však vysvětlit její prázdninový pobyt v egypské Hurghádě ve společnosti ruského milionáře Alexandra Goloda, 52letého ruského vědce, milionáře a stavi

Mám ráda muže Otevře se v novém okně

Iva Pazderková má ráda muže pro jeich sílu a odvahu

Je Iva Pazderková těhotná? Otevře se v novém okně

Český bulvár v posledních dnech řeší další závažnou kauzu. Těhotenství Ivy Pazderkové. Nějaký velmi dobře informovaný zdroj (Její gynekolog?) tvrdí, že je ve třetím měsíci a že těhotenství zatím tají.

Lásko má, já stůňu - country verze Ivy Pazderkové Otevře se v novém okně

Blondýna Iva Pazderková si nezadá s hvězdami country hudby a neleká se ani reperoáru Heleny Vondráčkové. Na nominačním večeru Českého lva ji na kytaru doprovodil Josef Štěpánek.

Iva Pazderková u Báry Tachecí Otevře se v novém okně

Co prožívá herečka Iva Pazderková před fakty Báry Tachecí a co ta si myslí zase o ní? Odpověď najdete níže v rozhovoru pro VIP zprávy Prima family tv ze dne 16. 1. 2012.

Blbá blondýna zná tajemství nového jogurtu Otevře se v novém okně

Podívejte se na novou TV reklamu na Müller Mix Choco Waffles s legendární blbou blondýnou

Blondýna umí i polsky! Otevře se v novém okně

Reklamy na jogurty značky Müller patří, a můžete i nemusíte se mnou souhlasit, mezi to zábavnější. Ze série většinou třicetisekundových spotů se nejlépe ujal "ten s blondýnou” Ivou Pazderkovou. Viděli jsme ho v češtině, slovenštině a nyní máme možnost si

Silvester na Markíze odmoderuje „blbá blondína“ Otevře se v novém okně

O mimoriadne zaujímavé číslo sa postarali Nela Pocisková s Jánom Ďurovčíkom, ktorí si to rozdajú v tanečnom súboji. A moderovať budú česká zabávačka "blbá blondína" Iva Pazderková a Richard Stanke.

Blbá blondýna a skinheadův bobr Otevře se v novém okně

Televize HBO přestala vysílat pořad na stojáka. Naštěstí po dohodě s časopisem Reflex jsou dosud nepoužitá vystoupení zveřejňována na internetu. Takže tady je další blonďatý názor Blbé blondýny v podání Ivy Pazderkové. Buďme blond!

Jak Iva Pazderková vnímá Vánoce? Otevře se v novém okně

Herečku Ivu Pazderkovou (doufám) netřeba příliš představovat. Její postava "blbé blondýny", je vpravdě kultovní. Iva je ale nejen talentovanou bavičkou, je to duše citlivá a vnímavá.

TL