Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237512  Nejlepší 
Linky kamilg: +Začít sledovat linky od kamilg
Ukaž klan kamilg(0)

Žijte bez škodlivých plastů: poradíme, jak na to Otevře se v novém okně

Výrobky z plastu nám usnadnily život, třebaže nejsou šetrné k našemu zdraví ani prostředí. Je ale vůbec možné bez nich pohodlně žít? Poradíme vám, jak vliv plastů na váš život omezit na minimum.

Domov bez chemikálií? 10 základních tipů pro každého Otevře se v novém okně

Zamýšleli jste se někdy nad tím, co vás doma oklopuje? Člověk se podvědomě chrání před škodlivými látkami venku. Jak s nimi ale bojovat doma? Poradíme vám, jak na to.

Jezděte šetrně se spotřebou pod pět litrů! Otevře se v novém okně

Správným výběrem automobilu můžete ušetřit peníze, ale i životní prostředí. Ještě větší tíha zodpovědnost ale leží na vás samotných. Pokud se naučíte jezdit klidně a s pokorou, ulehčíte nejen své peněžence. Přinášíme rady, jak na to.

Jachtařka Šmídová se vrátí nejdříve za rok Otevře se v novém okně

Jachtařka Lenka Šmídová je přes tři týdny matkou dcery Viktorie a už se těší, až se bude moci vrátit k pohybu. "Nejvíce mi chybí sportování jako takové," řekla stříbrná olympijská medailistka z Atén na včerejším setkání s novináři v Praze.

Fisker Karma Sunset: Žhavé kabrio hybridního výslunní Otevře se v novém okně

Že jsou k životnímu prostředí přátelské vozy nudné, vypadají podivně, jsou nevýkonné a všeobecně zkrátka „divné“? Ano, možná. Donedávna!

Jak vybrat jachtařský dalekohled? Otevře se v novém okně

Na lodi se bez dalekohledu neobejdete. Avšak podobně jako u řady jiných produktů, také v jeho případě musíte postupovat při výběru obezřetně. V dnešním článku vám poradíme, jak postupovat při koupi jachtařského dalekohledu.

Test: Rinker 280 Express Cruiser: rozumná volba (1. díl) Otevře se v novém okně

Rinker 280 Express Cruiser poskytuje dostatek prostoru jak na horní palubě, tak ve svém podpalubí. Obdobnou loď za takovou cenu budete hledat jen velmi, velmi těžce.

Maximální luxus: Vyzkoušejte Jaguar XJ Otevře se v novém okně

Chcete být originální a první? Baví vás krásné luxusní vozy? Pak si už nyní objednejte nový Jaguar XJ a na jaře příštího roku ho budete mít doma.

Chcete vlastní internetový obchod zdarma? Obrázek

Chcete vlastní internetový obchod zdarma? Otevře se v novém okně

Obchodování na internetu nemusí být jen o velké počáteční investici do funkčního a profesionálního internetového obchodu. Aktuální novinkou je možnost zřídit si e-shop během několika málo minut zdarma; a k tomu ještě využít možnosti zprostředkované podpor

Chraňte se před sluníčkem na moři: poradíme, jak na to Otevře se v novém okně

Stačí trocha lehkomyslnosti při pohybu na sluníčku a problém je na světě. Ochranu před sluníčkem bychom neměli podceňovat: na moři jsme vystaveni častějšímu a intenzivnějšímu slunečnímu záření než lidé na pláži.

TL