Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +243017  Nejlepší 
Linky filmus: +Začít sledovat linky od filmus
Ukaž klan filmus(0)

Maxiking in da HOLLYWOOD !!! Obrázek

Maxiking in da HOLLYWOOD !!! Otevře se v novém okně

Co měl Forrest Gump v krabici od bonboniéry? Jak počítal Rain Man karty? Co je to Matrix? Jak se doktor zase kochal? To a mnohé další v tomto videu!!!! Dobře se pobavíte, fakt ;-) A můžete pro toto video hlasovat! Tak to udělejte..nebo ne... ;-)

Obama řádil v Praze!! Exkluzivně! Obrázek

Obama řádil v Praze!! Exkluzivně! Otevře se v novém okně

Americký prezident Barack Obama přiletěl do Čech!!! Nám se jako jedinému štábu podařilo získat exkluzivní rozhovor s ním!!! Že americký prezident je super člověk a partyboy se můžete přesvědčit v tomto videu.

Jak vnímat EMO ? Je potřeba ho řešit ? Otevře se v novém okně

Člověka to zasáhne a někdy se ho to i docela výrazně dotkne na duši. Nemám o čem psát, tak jsem zvolil univerzální téma: EMO.

Be Kind Rewind (recenze) Otevře se v novém okně

Michel Gondry nám představuje svůj nový příběh o dvou typanech, kteří se ke svému neštěstí (Smazání všech videokazet) postavili po svém.

Je lidstvo náhoda nebo omyl ? Otevře se v novém okně

Proč ubíhá vývoj lidstva poslední dobou tak rychle ? Neplatí pravidlo čím rychlejší vývoj, tím rychlejší zánik ?

Dinosauři 3D (Minirecenze) Otevře se v novém okně

Stačil by jeden, jeden jediný díl série Putování s dinosaury, který by se nechal předělat pro Imax a zážitek by byl perfektní. Takhle ? Palec dolů.

Zamyšlení nad tvorbou režiséra Quentina Tarantina. Otevře se v novém okně

Tolik let si dějovou linii a příběh rozmýšlel. Až najednou, bez udání konkrétního důvodu oznámí, že příští rok přiveze do Cannes hotový film (nebo jednu z částí). To vážně nechápu. V tuhle chvíli má "jen" scénář. //Tohle je hloupá zbrklost.

Film Max Payne (trailer) Otevře se v novém okně

Film podle hry Max Payne se připravuje už nějaký ten pátek, v Americe má premiéru v říjnu. A celý svět se zatím může podívat na trailer, který vypadá velice slibně.

Offspring vodou i chlebem mého života… Otevře se v novém okně

Offspring pro mě vždy znamenali něco víc. To oni určili můj hudební vkus ačkoliv se mi mnohokrát změnil. Jsou se mnou od dob kdy jsem byl malý kluk a nyní vydali své nové adové album. A já se královsky bavím.// Vše se můžete dočíst v mém skromném článku.

Dokonalý trik - Dokonalý film Otevře se v novém okně

S úžasem diváka, který se právě zúčastnil kouzelnického představení Roberta Angiera (Hugh Jackman), nebo Alfreda Bordena (Christian Bale) jsem uzřel naprosto nádherný film.

1
TL