Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +239001  Nejlepší 
Linky hidden2: +Začít sledovat linky od hidden2
Ukaž klan hidden2(0)

Ať žijí rytíři - trailer nové filmové komedie Obrázek

Ať žijí rytíři - trailer nové filmové komedie Otevře se v novém okně

Režisér Karel Janák se po Snowboarďácích a Rafťácích pustil do zcela jiného žánrového projektu. Snímek Ať žijí rytíři je sice komedie, ale dobrodružná a navíc z trochu jiné doby, což evokuje samotný název.

Protektor - soundtrack od MIDI LIDI Obrázek

Protektor - soundtrack od MIDI LIDI Otevře se v novém okně

Do kin se dostala filmová událost roku, snímek Protektor režiséra Marka Najbrta. Film má kromě zajímavého příběhu také neobyčejně chytlavý soundtrack, za nímž stojí formace MIDI LIDI a jemuž vévodí píseň Když zavřu oči.

Ulovit miliardáře - soundtrack zdarma Obrázek

Ulovit miliardáře - soundtrack zdarma Otevře se v novém okně

Tak jako v případě předchozího filmu Gympl, i nyní, těsně před premiérou snímku Ulovit miliardáře, přichází režisér Tomáš Vorel s filmovým soundtrackem, jenž je kompletně ke stažení zdarma. Opět se na něm podílel jeden z našich nejlepších současných produ

Haunted World of El Superbeasto Obrázek

Haunted World of El Superbeasto Otevře se v novém okně

Nedokážeme v tuto chvíli určit diagnózu Roba Zombieho. Zda se jen nudí nebo se dočista zbláznil. Po relativně neúspěšných hororech a psychárnách se pustil do komediálního hororového animáku se špetkou lechtivých scén - The Haunted World of El Superbeasto.

Avatar - trailer Obrázek

Avatar - trailer Otevře se v novém okně

Čekání se vyplatilo! Avatar proslulého Jamese Camerona vypadá naprosto úžasně. Ponořte se spolu s Jakem Sullym do světa, kde se odehrávají neuvěřitelné věci. Prosinec už je pomalu ale jistě za dveřmi, teď to jen vydržet.

Jak Pixar splnil dětský sen Obrázek

Jak Pixar splnil dětský sen Otevře se v novém okně

Každý máme na světě něco, po čem strašně toužíme. Malá desetiletá Colby Curtin z amerického města Huntington Beach si přála ještě před svou smrtí vidět nejnovější snímek Up (Vzhůru do oblak) od Pixaru...

Klíček - trailer nového českého filmu Obrázek

Klíček - trailer nového českého filmu Otevře se v novém okně

Kriminál plný tupých komunistických bachařů, jejichž hlavním prostředkem pro ukájení nebo zahánění vlastních mindráků je způsobování bolesti vězňům, syrovým způsobem předvádí nový český film Klíček.

SAW VI - A řežeme dál... Obrázek

SAW VI - A řežeme dál... Otevře se v novém okně

Šesté pokračování hororové série SAW bylo oficiálně ohlášeno na říjen tohoto roku. Nebylo toho přeci jen už trochu moc? Nebo se vážně těšíte?

Transformers: Pomsta poražených Obrázek

Transformers: Pomsta poražených Otevře se v novém okně

Dvojka Transformerů začíná klepat na dveře a přestože bude premiéra až za pár měsíců, ochutnávka musí být přeci jen dřív. A nutno říct, že tahle se vážně povedla!

G. I. Joe - filmový spot Obrázek

G. I. Joe - filmový spot Otevře se v novém okně

Zase se bude jednou zachraňovat svět. Režisér prvních dvou Mumií to roztáčí s vojáky, kteří se postaví mocné organizaci Cobra. Ta kšeftuje se zbraněmi, jenže lampasové jim budou chtít zatnout tipec. Nebudou to mít ale zrovna dvakrát jednoduché.

TL