Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237538  Nejlepší 
Linky kuzlovac: +Začít sledovat linky od kuzlovac
Ukaž klan kuzlovac(0)

Stáhněte si BEZPLATNĚ 50 obrázků z Fotolia.COM Obrázek

Stáhněte si BEZPLATNĚ 50 obrázků z Fotolia.COM Otevře se v novém okně

Co byste řekli, kdyby jste si mohli zdarma stáhnout 50 obrázků ve vysokém rozlišení dle vlastního výběru? Fotolia přináší pár krát do roka různé slevové akce a každý se tak může dostat k obrázkům za velmi výhodných podmínek.

O penězích, které leží před vámi Obrázek

O penězích, které leží před vámi Otevře se v novém okně

V tomto článku nenajdete postupy jak přijít rychle k svému prvnímu milionu, ani vás nebudu nabádat k účasti v pyramidových hrách. Naopak, řeknu vám o penězích, které leží před vámi a které můžete poměrně jednoduše získat. A to vše bez větší námahy.

Nechte svou stránku vydělávat Obrázek

Nechte svou stránku vydělávat Otevře se v novém okně

Google Adsense nabízí každému, kdo je majitelem webové stránky, možnost získat vlastní pasivní příjem ze zobrazování reklam. Podmínkou zapojení do tohoto programu je registrace do něj a následné umístění reklamních ploch do webové stránky.

Dobrotu lze snadno zneužít Obrázek

Dobrotu lze snadno zneužít Otevře se v novém okně

Pokud máte dobráckou povahu a rádi kdykoliv na požádání pomůžete druhým, je jen otázkou času kdy začne vaši vstřícnost a kamarátskosť okolí zneužívat.

Jak se nepřejíst Obrázek

Jak se nepřejíst Otevře se v novém okně

"Pokud jste odešli od stolu najedení, otrávili jste se. Pokud jste odešli hladový, najedli jste se". S tímto citátem jsem se setkal v knize Michaela tombak věnované zdravé výživě a dlouhověkosti. Je založen na pravdě.

Kam za zdravou šťávou v Košicích Obrázek

Kam za zdravou šťávou v Košicích Otevře se v novém okně

Dopřát si denně doušek lahodné ovocné či zeleninové šťávy je jedna z nejlepších věcí, kterou můžete udělat pro své zdraví. Pokud máte doma odšťavňovač a po ruce potřebné suroviny, k čerstvé šťávě se dopracujete už o několika minut. Pokud ho nemáte..

4 pilíře úspěchu Otevře se v novém okně

Na to, abyste se dostali na pověstnou šťastnou vlnu, nemusíte zákonitě prostudovat všechny knihy o úspěchu. Dokonce, dovolím si odvážné tvrdit, nemusíte ani jednu - za předpokladu, že znáte následující 4 pilíře úspěchu.

Hledáte lukrativní .COM doménu pro svůj byznys? Obrázek

Hledáte lukrativní .COM doménu pro svůj byznys? Otevře se v novém okně

Pokud chcete své podnikání zpřístupnit i zákazníkům ze zahraničí, jednoznačně se vám vyplatí mít web na doméně s mezinárodní koncovkou .COM. Pokud hledáte lukrativní doménu a nechcete utratit na ni celý majetek, v článku vám poradíme jak na to.

Jak na levné domény .COM v GoDaddy Obrázek

Jak na levné domény .COM v GoDaddy Otevře se v novém okně

Článek přináší slevové kupóny na registraci a prodloužení registrace .COM domén ve společnosti GoDaddy. Víte ušetřit až stovky korun.

Vyplatí se ptát se Obrázek

Vyplatí se ptát se Otevře se v novém okně

Jak jste na tom vy? Bojíte se ozvat, když jste v obchodě? Je vám trapné zvednout ruku ve škole, na přednášce či poradě? U někoho za to může strach z toho, že se zesměšní - vždyť co když jeho otázka vyzní hloupě?

TL