Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +240097  Nejlepší 
Linky Tom991: +Začít sledovat linky od Tom991
Ukaž klan Tom991(0)

5 způsobů, jak snížit vaše náklady na konverzi v reklamách na Facebooku Obrázek

5 způsobů, jak snížit vaše náklady na konverzi v reklamách na Facebooku Otevře se v novém okně

Není žádným tajemstvím, že ceny reklam na Facebooku neustále rostou. I když jste byli zvyklí v minulosti zaplatit za kliknutí jen pár korun, nyní jsou jich často potřeba desítky za jedno kliknutí. Co s tím?

Tři odvětví, která digitální transformace mění k nepoznání Obrázek

Tři odvětví, která digitální transformace mění k nepoznání Otevře se v novém okně

Hned v úvodu je třeba říci, že digitální transformace mění jednotlivé firmy, ale i celá odvětví. Změnila odvětví hudby, mění maloobchod, brzy zřejmě převrátí vzhůru nohama automobilový průmysl a odvětví dopravy. Zde jsou konkrétní příklady.

Trend dneška: Digitální transformace Obrázek

Trend dneška: Digitální transformace Otevře se v novém okně

Co všechno obnáší digitální transformace firmy? Jaké přináší příležitosti a jaká rizika? Kde se digitální transformace už povedla a které firmy naopak přišly o svůj byznys?

3 nejslavnější čarodějky všech dob Obrázek

3 nejslavnější čarodějky všech dob Otevře se v novém okně

Před dvěma sty lety patřila Marie Laveau k nejvlivnějším osobám New Orleans. Měla štěstí, že se narodila výrazně později, než třeba slavná Ďáblova matka, jejíž život skončil na zapálené hranici.

3 knihy pro děti a mládež pro Vánoce 2019 Otevře se v novém okně

Možná se to ještě nezdá, ale Vánoce jsou nedaleko - a s nimi i čas vybrat dárky pro své blízké. Knihy patří k oblíbeným vánočním dárkům a nejinak tomu určitě bude i letos. Jaké knihy stojí za pozornost?

Titulky vložené do videa a další video-tipy při problémech s titulky Otevře se v novém okně

Toto je tip pro všechny, kdo občas potřebují video s vloženými titulky a mají jen video, kde titulky vložené nejsou. Jak rychle titulky do videa vložit a jak řešit problémy s jejich zobrazením?

Problém: Pomalá Windows 10 a jak je zrychlit Otevře se v novém okně

Pomalá Windows 10, to je problém, se kterým se potkává řada uživatelů. Často přitom nastane najednou, doslova ze dne na den. Tady najdete řadu tipů, jak Windows zrychlit.

Krok za krokem: Jak se dnes knížky dostávají ke čtenářům Otevře se v novém okně

Napsat knížku se dnes zdá daleko snazší, než ji pak dostat ke čtenářům. Jaké překážky autory čekají? Na co si musejí dávat pozor? Kdo jim naopak může pomoci? O tom všem je tenhle článek.

Černá Hora: Horská krása od Kotoru po Žabljak Obrázek

Černá Hora: Horská krása od Kotoru po Žabljak Otevře se v novém okně

Není to tak dávno, co se v nabídce Ryanairu objevily velmi levné letenky do černohorské Podgorici, a to z polské Vratislavi nebo z Berlína. Obě letiště jsou z Česka slušně dostupná, je na čase plánovat zase jeden super výlet...

Jak zadarmo zrychlit počítač Otevře se v novém okně

Počítač může být pomalý z řady různých důvodů, ale pokud zpomalí náhle, příčinou většinou bývá fakt, že někde v pozadí běží skrytá nebo skryté aplikace, které užírají příliš mnoho výkonu. Co s tím? A co když je příčina jinde?

TL