Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +241707  Nejlepší 
Linky FranzJosef1: +Začít sledovat linky od FranzJosef1
Ukaž klan FranzJosef1(1)

Jehněčí kotlety Obrázek

Jehněčí kotlety Otevře se v novém okně

Jehněčí kotlety se smetanovým špenátem - recept z Nového Zélandu. Postup na přípravu jehněčího masa krok za krokem. Třebaže se traduje, že se musí skopové podávat na nahřátém talíři, jehněčí kotlety takové opatření nepotřebují. Recepty na jehněčí.

Kyjevský kotlet Obrázek

Kyjevský kotlet Otevře se v novém okně

Jak na kyjevský kotlet? Jak vykostit kuře na kyjevský kotlet? Kyjevský kotlet doporučil zařadit na menu restaurace U Václava také superšéf Zdeněk Pohlreich pořadu Superšéf 24 hodin do pekla a zpět. Kyjevský kotlet podle original receptu ČSN.

Pořad Superšéf Zdeněk Pohlreich Otevře se v novém okně

Jak šéfkuchař "superšéf" Zdeněk Pohlreich "léčí" neduhy českých restaurací? Které osvědčené recepty v pořadu Superšéf Zdeněk Pohlreich doporučuje, která jídla navrhuje zařadit do menu navštívených restaurací? Třeba kyjevský kotlet, recept na blogu MP

Mrkvová bábovka z třeného těsta Obrázek

Mrkvová bábovka z třeného těsta Otevře se v novém okně

Mrkvová bábovka z třeného těsta, recept od Makové panenky i Kluků v akci. Bábovka s tvarohem, dvoubarevná bábovka, mramorová bábovka, prostě nejlepší recepty na bábovky z třeného těsta krok za krokem. Upečte si dobrou bábovku i vy podle receptu.

Pálení žáhy? Babská rada: Na pálení žáhy pomůže tužebník jilmový Obrázek

Pálení žáhy? Babská rada: Na pálení žáhy pomůže tužebník jilmový Otevře se v novém okně

Koho trápí pálení žáhy, babská rada zní: vyrobte si domácí limonádu z bylinky tužebník jilmový. Kromě pálení žáhy odstraňuje bolesti hlavy a pomáhá i při obezitě. Recept na čaj z tužebníku jilmového (z květu) i domácí bylinkovou limonádu.

Makové řezy Obrázek

Makové řezy Otevře se v novém okně

Makové řezy z lineckého těsta od Makové panenky podle sto let starého receptu z Rakousko-Uherska. Makové řezy s marmeládou nebo povidly, málo těsta - hodně máku. Tento recept na makové řezy vyzkoušejte i vy doma, návod na těsto krok za krokem.

Hrachová kaše Obrázek

Hrachová kaše Otevře se v novém okně

Jak uvařit dobrou hrachovou kaši ze žlutého půleného hrachu. Je libo hrachovou kaši s vařeným vejcem, volským okem, pečenou klobásou nebo dáte přednost hrachové kaši s uzeným masem? Recepty na hrachovou kaši i podle ČSN a starých kuchařských knih.

Makovec s citronovou polevou Obrázek

Makovec s citronovou polevou Otevře se v novém okně

Makovec s citronovou polevou od Makové panenky. Ochutnejte i dalších sedm makovců v pečlivě Makovou panenkou sesbíraných receptech, vč. receptu z pořadu Kluci v akci. Vláčný makovec jako od babičky. Politý citronovou polevou. Recept na makový dort.

Klasické karbanátky Obrázek

Klasické karbanátky Otevře se v novém okně

Klasické karbanátky chutnající česnekem a vonící majoránkou. Šťavnatý karbanátek smažený na sádle. S brambory, bramborovou kaší? Pak tedy recept na karbanátky podle ČSN, československých norem teplé kuchyně! Recept na original masové karbanátky.

Biskupský chlebíček Obrázek

Biskupský chlebíček Otevře se v novém okně

Biskupský chlebíček, výborný recept na klasický moučník. Jsme zvyklí, že je biskupský chlebíček politý poctivou čokoládovou polevou, ale ve starších receptech na biskupský chlebíček není poleva uváděna. Recept na biskupský chlebíček od Makové panenky

TL