Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +239592  Nejlepší 
Linky FranzJosef1: +Začít sledovat linky od FranzJosef1
Ukaž klan FranzJosef1(1)

Gulášfest Valašské Meziříčí Obrázek

Gulášfest Valašské Meziříčí Otevře se v novém okně

Gulášfest Valašské Meziříčí slibuje návštěvníkům 30 druhů guláše, kromě tradičního hovězího guláše a vepřového guláše také dančí guláš, švédský hovězí guláš s koprem, srnčí nebo jelení guláš. Program Gulášfestu Valašské Meziříčí na ZKRAJŮ.cz.

Dobrá snídaně: Ovocný salát se zálivkou Obrázek

Dobrá snídaně: Ovocný salát se zálivkou Otevře se v novém okně

Tip na snídani. Jak připravit dobrou a zdravou snídani? K ovocnému salátu vyrobte domácí zálivku z pomerančů a vanilky. I docela obyčejné kukuřičné lupínky budou dětem i dospělým lépe chutnat s ovocným salátem. O vločkách to platí jakbysmet.

Vepřový jazyk Obrázek

Vepřový jazyk Otevře se v novém okně

Vepřový jazyk - recepty podle Makové panenky. Vařený vepřový jazyk, smažený vepřový jazyk, vepřový jazyk s polskou omáčkou, vepřový jazyk s cibulí nebo na sardeli. Recepty na vepřový jazyk také od Rettigové. A jak dlouhou vařit vepřový jazyk?

Avokádový salát Obrázek

Avokádový salát Otevře se v novém okně

Na avokádový salát podle Makové panenky bude potřeba avokádo, pomeranč, hlávkový salát. Na dresing na avokádový salát si připravte cibuli, olej, med, hořčice a citronová šťáva. Kromě avokádového salátu na blogu najdete tucet dalších receptů na saláty

Salát s krabími tyčinkami Obrázek

Salát s krabími tyčinkami Otevře se v novém okně

Ochutnejte salát z krabích tyčinek. Budete potřebovat 200 g krabích tyčinek, 3 hlávky různých salátů, olivový olej, bazalkový ocet, sůl, pepř, sójová omáčka, provensálské bylinky. Celý recept na salát s krabími tyčinkami na blogu Makové panenky.

Zeleninové saláty Obrázek

Zeleninové saláty Otevře se v novém okně

Recepty na zeleninové saláty. Z hlávkového salátu, rajčat i okurek. Salát z krabích tyčinek, salát s avokádem a další recepty. Dále recepty na zálivky na zeleninové saláty, dresingy. Zeleninové saláty jako příloha.

Hovězí na česneku Obrázek

Hovězí na česneku Otevře se v novém okně

Hovězí na česneku: recept na pečené hovězí na česneku, hovězí maso vcelku je protýkané česnekem. A navrch také original receptura ČSN na dušené hovězí maso na česneku, nechyběla ani cibule a dělalo se na sádle. Hovězí na česneku - inspirace, recepty.

Hlučínské koláče Obrázek

Hlučínské koláče Otevře se v novém okně

Co se jí na Hlučínsku? Hlučínské koláče. Hlučínské koláče mají svůj neměnný vzhled, technologii, a vlastně i základní recepturu. Těsto na hlučínské koláče je třeba vypracovat důkladně. Ideální do koláčů do koláčů je tvaroh vyráběný v Hlavnici.

Slavnosti okurek Znojmo 2019 Obrázek

Slavnosti okurek Znojmo 2019 Otevře se v novém okně

Všude znojemské okurky. Navštivte Slavnosti okurek Znojmo 2019 a nechte se místními prodejci okurek inspirovat třeba při výrobě proslulých nálevů na znojemské okurky. Znojemské slavnosti okurek se odehrají pátek 2. srpna, program akce pro rodiny.

Moravský vrabec se zelím Obrázek

Moravský vrabec se zelím Otevře se v novém okně

Co odlišuje moravské vrabce od jiných typů vepřových výpečků? Pravý moravský vrabec se zelím nebo špenátem. Recepty podle bývalé čsn normy, Kluci v akci. Potřebujeme vepřový bůček a vepřovou plec. Navrch recept na pravé moravské zelí podle normy.

TL