Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +240730  Nejlepší 
Linky FranzJosef1: +Začít sledovat linky od FranzJosef1
Ukaž klan FranzJosef1(1)

Vánoční trhy Olomouc 2019 Obrázek

Vánoční trhy Olomouc 2019 Otevře se v novém okně

Vypravte se o adventu na oblíbené vánoční trhy Olomouc 2019: program olomouckých vánočních trhů je v roce 2019 rozšířen o ruské kolo na tržnici. Kompletní program olomouckých vánočních trhů 2019 na webu zkrajů.cz. Dejte si i v roce 2019 vánoční punč.

Recepty na domácí langoše Obrázek

Recepty na domácí langoše Otevře se v novém okně

Recepty na domácí langoše podle Makové panenky. Langoše z kynutého těsta, langoše bez kynutí, langošové těsto se zakysanou smetanou, langoše s jogurtem. Prostě langoše jako ze stánku. Anebo uděláme pravé maďarské langoše? A co takhle langoše s masem?

Domácí anglické rohlíky: Se sýrem a slaninou Obrázek

Domácí anglické rohlíky: Se sýrem a slaninou Otevře se v novém okně

Pod označením „anglický rohlík“ se v Česku etablovalo slané kynuté pečivo – rohlík upečený s oblohou anglické slaniny a sýra. Recept na domácí anglické rohlíky se sýrem a slaninou podle Makové panenky.

Utopenci recepty Obrázek

Utopenci recepty Otevře se v novém okně

Nakládaní utopenci: recepty na nejlepší domácí utopence 9x jinak. Utopence podle receptu Kluků v akci, utopence s hořčicí, feferonkou, se zelím i kyselými jablky. Recepty na domácí utopence sesbírané Makovou panenkou.

Špagetová dýně recepty Obrázek

Špagetová dýně recepty Otevře se v novém okně

Špagetová dýně, recepty na špagetovou dýni. Výborné recepty od Makové panenky. Po dýni hokaido a máslové dýni dnes podáváme dýni špagetovou. Jak připravit špagetovou dýni? Dýňové recepty krok po kroku na foodblogu Makové panenky.

Jak zpracovat broskve Obrázek

Jak zpracovat broskve Otevře se v novém okně

Jak zpracovat broskve v kuchyni? Co takhle broskvová marmeláda. Raději broskvový džus? Nápady a recepty na zpracování broskví, pokud je broskví přebytek. Z broskví můžeme upéct také ovocné koláče. Tipy a rady jak zpracovat broskve od Makové panenky.

Celerový salát Obrázek

Celerový salát Otevře se v novém okně

Když celerový salát, tak ať chutná po celeru. Recepty na celerový salát / celerovou pomazánku se sýrem, falešnou humrovou pomazánku, celerové chlebíčky s masem a mangem, celerový salát jablky a další osvědčené recepty na celerový salát.

Pečené jehněčí maso recepty Obrázek

Pečené jehněčí maso recepty Otevře se v novém okně

V hlavní roli jehněčí maso. Jak se peče jehněčí kýta? Recept na pečenou jehněčí kýtu s mátovou omáčkou, takovou, jak ji připravují Britové. Pro jehněčí kýtu jsme vybrali pekáč se zvýšenými okraji. Na dno přišlo trochu olivového oleje.

Švestky recepty Obrázek

Švestky recepty Otevře se v novém okně

Švestky: urodily se švestky? Recepty ze švestek na blogu Makové panenky. Recepty na švestkové knedlíky, recepty na švestkové metýnky, recepty na švestkový koláč, recepty na švestkové bublaniny či rýžový nákyp se švestkami. Výborné recepty ze švestek.

Keto dieta recepty Obrázek

Keto dieta recepty Otevře se v novém okně

Tyto recepty potěší příznivce dělené stravy a ty, kteří dodržují kvůli hubnutí keto dietu. Ideální zeleninou pro keto dietu je brukev vodnice. Co takhle přírodní vepřový řízek dušený s vodnici? Keto dieta? Recepty, tipy triky do kuchyně.

TL