Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +238687  Nejlepší 
Linky FranzJosef1: +Začít sledovat linky od FranzJosef1
Ukaž klan FranzJosef1(1)

Velikonoční nádivka jako od babičky Obrázek

Velikonoční nádivka jako od babičky Otevře se v novém okně

Velikonoční nádivka jako od babičky? Babiččina velikonoční nádivka s uzeným masem, vepřovým i hovězím, jarními bylinkami a muškátovým oříškem. Prostě tradiční velikonoční nádivka, jako od babičky. Osvědčené recepty na babiččiny velikonoční nádivky.

Olomoucký tvarůžkový festival 2019 Obrázek

Olomoucký tvarůžkový festival 2019 Otevře se v novém okně

Program Olomouckého tvarůžkového festivalu 2019. Co návštěvníky letos na Tvarůžkovém festivalu čeká? Kromě tvarůžkových specialit také ochutnávka regionálních piv. Ale nejen to. Olomoucký tvarůžkový festival i v roce 2019 přináší hanácký folklor.

Velikonoční nádivka Kluci v akci Obrázek

Velikonoční nádivka Kluci v akci Otevře se v novém okně

Velikonoční nádivka? Kluci v akci ve svém pořadu velikonoční nádivku dělali z uzeného vařeného bůčku. Velikonoční nádivka, to nemusí být ale jen nádivka z uzeného masa. Inspirujte se i dalšími recepty na velikonoční nádivky na webu Makové panenky.

Nanukové řezy Obrázek

Nanukové řezy Otevře se v novém okně

Nanukové řezy s čokoládovou polevou. Recept na pravé nanukové řezy, neplést s Míša řezy. Inspirací pro nanukové řezy byl Nanuk, později Ledňáček, inspirací pro Míša řezy byl tvarohový nanuk Míša. Nanukové řezy na plech, ořechový korpus, navrch krém.

Holandský řízek podle Pohlreicha Obrázek

Holandský řízek podle Pohlreicha Otevře se v novém okně

Holandský řízek podle Pohlreicha, nebo raději holandský řízek podle Karolíny, tedy Makové panenky? Zdeněk Pohlreich je sice kritik ČSN norem, nicméně pravý holandský řízek, to je norma na smažený vepřový řízek se sýrem, lidové zvaný řízek holandský.

Hovězí polévka z morkové kosti Obrázek

Hovězí polévka z morkové kosti Otevře se v novém okně

Hovězí vývar podle Pohlreicha? Silná hovězí polévka z morkové kosti podle Makové panenky - recept na poctivý vývar z morkových kostí s morkovými knedlíčky. Prostě domácí hovězí bujón bez glutamátu. Recept a návod. I jak postupuje Roman Paulus.

Holandský řízek Obrázek

Holandský řízek Otevře se v novém okně

Pravý holandský řízek, z mletého masa smažený vepřový řízek se sýrem. Recept na originál holandské řízky ze směsi z mletého masa podle původní čsn normy teplé kuchyně. Prostě pravý socialistický holandský řízek, jak si ho pamatujeme z jídelen.

Hamburská vepřová kýta Obrázek

Hamburská vepřová kýta Otevře se v novém okně

Hamburská vepřová kýta, original retro recept na hamburskou vepřovou kýtu s houskovým knedlíkem nebo širokými nudlemi. Hamburská vepřová kýta, to je prostě klasika československé kuchyně. Jak hamburskou kýtu připravit, hamburská pečeně krok za krokem

Vepřová roláda s nádivkou Obrázek

Vepřová roláda s nádivkou Otevře se v novém okně

Nejlepší vepřová roláda s nádivkou z kvalitního salámu, domácí hořčice a zeleninové pasty. Vepřovou roládu dělám z vepřové kýty, lze i z vepřové pečeně. Roládu z vepřové kýty záměrně plním fermentovaným salámem. Recept na roládu i pro začátečníky.

Nastavovaná kaše, plněné pečené cubule Obrázek

Nastavovaná kaše, plněné pečené cubule Otevře se v novém okně

Čím a jak nastavovat kaši? Jak se vaří nastavovaná kaše? Nastavovaná kaše s krupkami, to je nějaký moderní pokrm? Kdepak! K pečeným cibulím plněným mletým masem se nastavovaná bramborová kaše hodí. Ideální zimní jídlo, když není čerstvá zelenina.

TL