Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +241070  Nejlepší 
Linky Storky: +Začít sledovat linky od Storky
Ukaž klan Storky(0)

Stesti.cz: v maškarním reji osudové seznamky Obrázek

Stesti.cz: v maškarním reji osudové seznamky Otevře se v novém okně

Kde jinde se lze naučit o ženském plemeni více, než nevinnými virtuálními pletkami na moderní internetové seznamce? To moderní alfa-samec, chtivý vědění a poučení, dobře ví, proto se seznamce nevyhýbá a vnímá ji jako příležitost.

Povolání: společník pro ženy neboli "gigolo" Obrázek

Povolání: společník pro ženy neboli "gigolo" Otevře se v novém okně

Koho by nebavilo pořádně si zapíchat a ještě za to dostat zaplaceno? Jasně, není to džob pro každého, ale pokud na to máš, ocitneš se doslova v chlapským ráji.

Řezníci nám s ňadry pomohou Obrázek

Řezníci nám s ňadry pomohou Otevře se v novém okně

Kdysi by snad mohlo zůstat jen u smutku a smíření s osudem - avšak v dnešní době, kde nic není nemožné a zázraky se dějí doslova na počkání? Je tak snadné, zavolat nějakému felčarovi a objednat se na "pokec" ohledně možnosti silikonových implantátů.

Fetování v mezích zákona Obrázek

Fetování v mezích zákona Otevře se v novém okně

Každý člověk má toho svého, jakoby jemu na míru ušitého démona, co mu dokonale sedne - řeší nějakou jeho potřebu či stav a dotyčný si po něm zvykne sahat vždy, když potřebuje něco úspěšně vyřešit, neboli podlehne psychické závislosti.

Biometrické údaje a Opencard – čipová totalita v praxi Obrázek

Biometrické údaje a Opencard – čipová totalita v praxi Otevře se v novém okně

Nevidíš, nechceš vidět, že máme tu pochybnou čest být u přelomu, dalšího posunu k omezení našich občanských práv, upevnění sledovacích schopností státního Velkého Bratra, který neúprosně postupuje ve směru podchycení nás všech – na úkor naší svobody.

„Beauty Expo“: chrám samčí pokory Obrázek

„Beauty Expo“: chrám samčí pokory Otevře se v novém okně

Dvakrát ročně se v Praze koná show, u které nesmí chybět žádný učedník "teorie alfa-samce". Na pražském Výstavišti vždy v březnu a září probíhá unikátní akce, přinášející možnost, okusit svět estrogenu, dívčích snů a věčné touhy po kráse

Neznámý svět taxikářské mafie Obrázek

Neznámý svět taxikářské mafie Otevře se v novém okně

Řidiči taxi, taxikáři alias drožkáři, to je svérázná skupina, jejíž význam a kontroverze daleko přesahují meze většiny povolání. Vydělila se z nich důsledně organizovaná parta ostrých hochů, co si rozhodli prosadit vlastní pravidla.

Teorie alfa-samce 13: Zavržení ohmataných lahví Obrázek

Teorie alfa-samce 13: Zavržení ohmataných lahví Otevře se v novém okně

Je zkrátka poznamenaná, nevratně. Nejen cizím spermatem, ten se snad dá smýt, načež mi blahosklonně nabídne vnější pohlavní orgány k olízání, abych ji uspokojil, taková je přece má povinnost, tfuj… ale zejména je poskvrněná v duši.

Boj o vilu Milada Obrázek

Boj o vilu Milada Otevře se v novém okně

Začalo další kolo likvidačního boje kdysi silného “áčkového” hnutí. Poslední ostrůvek jejich držav byl obležen kordonem mocných nepřátel, fízlů a neonacistů, z vily se začala linout labutí píseň vzpomínek...

Poslední koncert Michaela Jacksona Obrázek

Poslední koncert Michaela Jacksona Otevře se v novém okně

Poslední živé vystoupení “božského Michaela” s kontroverzní pověstí pedofila, co však ovlivnil hned několik generací, se odehrálo v Praze, na Staroměstském náměstí, dne 28. června 2009, tedy tři dny po jeho úmrtí.

TL