Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +238687  Nejlepší 
Linky val: +Začít sledovat linky od val
Ukaž klan val(0)

7 kroků k prevenci proti rakovině úst Otevře se v novém okně

Sedm jednoduchých kroků na samovyšetření pro včasné odhalení a prevenci rakoviny dutiny ústní. Článek vychází z akce Mouth Cancer Action Month.

Proč jít na dentální hygienu? Otevře se v novém okně

Pohled na dentální hygienu z jiného pohledu než je bělení zubů a honba za americkým úsměvem. Co všechno v našem těle ovlivní špatná dentální hygiena a jakým rizikům se vystavujeme, pokud si špatně čistíme zuby.

Dentální hygiena u dětí od 4 do 12 let Otevře se v novém okně

Jak pečovat o zuby u dětí ve věku od 4 do 12 let? Spoustu zajímavých informací najdete v tomto článku od dentální hygienistky.

Hygienistky, obor dentální hygieny a jak to vlastně začalo Otevře se v novém okně

Od průkopníků dentální hygieny po současnost - co dentální hygienistka dělá, co očekávat na první návštěvě a jak se u nás stát dentální hygienistkou.

Ústní hygiena u dětí do 3 let Otevře se v novém okně

Jak se starat o zuby a ústní dutinu těch nejmenších? V článku se dozvíte o tom, jak pečovat o ústa miminek, než se jim zoubky prořezají a co dělat po vykouknutí prvního zubu.

Zubní onemocnění část 1. – Zubní plak Otevře se v novém okně

Zubní plak je důvodem většiny problémů v ústech. V článku se dozvíte, co zubní plak je, jak vzniká, čím škodí a jak s ním bojovat.

Co na Vás chystáme aneb seznamy článků Otevře se v novém okně

Bolí Vás zuby nebo se Vám kývají, krvácí Vám dásně, a přesto jste odhodláni to vydržet a návštěvě zubaře se bráníte, dokud to jde? Třeba se bojíte zbytečně. Přečtěte si naše články na portálu o dentální hygieně - hygienistky.cz.

Zubní onemocnění část 2. – Zubní kámen Otevře se v novém okně

U zubního kamene často dochází k podcenění problému, protože není příliš vidět a nebolí. Nicméně zubní kámen je vstupní branou k větším problémům v našich ústech. Přečtěte si článek na portálu hygienistky.cz a rozšiřte si obzory o dentální hygieně.

Zubní onemocnění část 3. – Zubní kaz Otevře se v novém okně

Článek o zubním kazu. Zubní kaz je problém, který zná snad každý, jak ale kaz vzniká a hlavně, co dělat, abychom se zubnímu kazu v ideálním případě úplně vyhnuli? Přečtěte si odborný článek na portálu o dentální hygieně: hygienistky.cz

Zubní onemocnění část 4. – Zánět a krvácení dásní Otevře se v novém okně

Odborný článek o zánětu a krvácení dásní. Pokud Vám krvácí dásně, jsou citlivé nebo bolí, tak si přečtete tento článek na portálu o dentální hygieně - hygienistky.cz.

1
TL