Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237767  Nejlepší 
Linky Registrator2: +Začít sledovat linky od Registrator2
Ukaž klan Registrator2(0)

Víte, jak změnit dodavatele plynu? Otevře se v novém okně

Dále si nachystejte originál či kopii poslední faktury za plyn od svého současného dodavatele. Jestliže dodáte originál, pak se o něj nemusíte bát, neboť vám bude posléze vrácen. Vše pak odešlete na adresu vámi vybraného dodavatele plynu.

Zahájení příjmu žádostí do programu Nová zelená úsporám (NZÚ) Otevře se v novém okně

Je pravděpodobné, že další semináře budou organizovány i komerčními firmami, či občanskými sdruženími zabývajícími se úsporami paliv a energií.

Kam a jak přejít za nižší cenou plynu? Otevře se v novém okně

A pokud nevíte, kam jinam byste šli a jak byste to vůbec udělali, pak si přečtěte následující článek, kde se na přechod k jinému distributorovi podíváme krok za krokem.

Úspora energie po rakousky Otevře se v novém okně

Teplo z nádrže je dále rozváděno přes výměník tepla, pomocí oběhového čerpadla řízeného elektronickou regulací, potrubím do otopných těles a podlahového topení v domě.

Lékařské tonometry pro domácí i klinické používání Otevře se v novém okně

Následně se vypouští vzduch z manžety. Hodnota systolického tlaku je změřena v momentě, kdy lékař slyší první zvuky (Korotkovovy zvuky) proudící krve. Hodnota diastolického tlaku je vyměřena ve chvíli, kdy zmizí tyto zvuky.

Výběr lékařského tlakoměru závisí na jeho používání Otevře se v novém okně

Využití tlakoměrů je široké. Zdravotnický personál je používá při záchraně osob bezprostředně ohrožených na životě, před i při výkonu operačních zákroků. Využití tlakoměrů je časté i v domácím prostředí.

Výpočet množství dřevěných pelet na vytápění domu nebo bytu by měl provést Otevře se v novém okně

Na základě vypočtené roční potřeby tepla lze dále vypočítat kolik paliva budeme přibližně potřebovat na vytápění domu nebo bytu v topné sezóně.

Co všechno musí vědět ten, kdo montuje tepelné čerpadlo? - 1. část Otevře se v novém okně

Orientace v legislativě, normách a certifikaci v oblasti instalace soustav s tepelnými čerpadly a mělkých geotermálních systémů

LED žárovky jsou nezbytností moderně pojaté domácnosti Otevře se v novém okně

U společnosti IQ Energy jsou v nabídce vysoce kvalitní LED žárovky CANYON se všemi druhy závitů (E27,E14), v provedení chromatičnosti (teplota světla), jakou si budete přát.

Katalog firem Otevře se v novém okně

Proto mě zajímá, jestli tu někdo máte nějaké zkušenosti s touto firmou, popř. panem Ertlem i placenými pozicemi v internetových vyhledávačích. Děkuji Petr

TL