Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +236525  Nejlepší 
Linky Hodinář: +Začít sledovat linky od Hodinář
Ukaž klan Hodinář(0)

Zdravá hladina cholesterolu Obrázek

Zdravá hladina cholesterolu Otevře se v novém okně

Vysoká hladina cholesterolu trápí mnoho čechů. Je to dáno tím, že češi se nedrží zpátky v konzumaci tučných jídel, degustaci alkoholu a kouření cigaret. Jestli potřebujete hladinu cholesterolu srazit na zdravou hladinu, tak vyzkoušejte Cholesten!

Recept na banánové smoothie Obrázek

Recept na banánové smoothie Otevře se v novém okně

Banán patří mezi nejlepší ovoce, co se týče pozitivních účinků na lidský organismus. Proto by měl patřit do jídelníčku každého z vás. A proč ho nezkusit ve skvělém smoothie!? Recept na banánové smoothie je na stránkách.

Jahodové smoothie s proteinem Obrázek

Jahodové smoothie s proteinem Otevře se v novém okně

Podívejte se na moje oblíbené jahodové smoothie s proteinem. Jedná se o smoothie, které splňuje všechny nutriční požadavky plnohodnotného jídla. Perfektně se hodí do redukčních diet kvůli malému obsahu tuku a kalorií.

Zdravých receptů není nikdy dost Obrázek

Zdravých receptů není nikdy dost Otevře se v novém okně

Snažíte se žít zdravě a nejsou nápady, co uvařit? Nevadí, podívejte se na náš magazín, kde pravidelně publikujeme zdravé recepty, které snadno připravíte doma z volně dostupných surovin.

Prostat může potrápit! Obrázek

Prostat může potrápit! Otevře se v novém okně

Problémy s prostatou řeší většina mužů nad 40 let. Jedná se o nepříjemné problémy spojené s častou návštěvou toalety a to i v nočních hodinách. Existuje ale několik způsobů, jak můžete problémy s prostatou vyřešit.

Víte, jaké pozitivní učinky má ostropestřec? Obrázek

Víte, jaké pozitivní učinky má ostropestřec? Otevře se v novém okně

Ostropestřec je velice zajimavá bylinka, která dokáže skoro zázraky. Jedná se bylinku určenou pro očistu organismu, jater a celkvoě přispívá ke zdraví jater. Vhodná pro léčbu nemocí jater, při problémech s játry a při cirhóze.

Extra výborný recept na králíka Obrázek

Extra výborný recept na králíka Otevře se v novém okně

Králík se z české kuchyně pomalu, ale jistě vytrácí a je to zatracená škoda. Králičí maso patří k masům s nejnižším obsahem tuku a největším obsahem proteinů (základní stavební jednotka našeho těla). Proto přináším rychlý a chutný recept na králíka.

Ostropestřecmariánský - síla bylinek Obrázek

Ostropestřecmariánský - síla bylinek Otevře se v novém okně

Bylinky patří mezi zlato český babiček a není divu. Například takový ostropestřec může vyřešit problémy a nemoci jater, zlepšit trávení a podpořit imunitu. Ocení jej také diabetici, protože dokáže snížit vysokou hladinu cukru v krvi.

Proč provádět očistu jater 1x do roka? Obrázek

Proč provádět očistu jater 1x do roka? Otevře se v novém okně

Játra patří mezi jeden z nejdůležitějších orgánů v těle. Slouží k filtraci krve a tím zbavují tělo většiny toxinů a škodlivých látek. Jejich nedostatečná funkčnost se projevuje nemocemi a zdravotními problémy. Proto je potřeba se o ně řádně postarat.

Přírodní doplňky stravy můžou zlepšit vaše zdraví Obrázek

Přírodní doplňky stravy můžou zlepšit vaše zdraví Otevře se v novém okně

Doplňky stravy od české firmy Advance Nutraceutics patří mezi špičku na trhu v poměru cena a výkon. Nabízejí doplňky stravy, které dokáží buď odstranit potíže, případně je alespoň zmírnit. V nabídce najdete také přípravky určené k hubnutí.

TL