Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +247645  Nejlepší 
Linky Hodinář: +Začít sledovat linky od Hodinář
Ukaž klan Hodinář(0)

3 recepty na podzimní smoothie Obrázek

3 recepty na podzimní smoothie Otevře se v novém okně

Udělejte si doma smoothie z podzimního ovoce a zásobujte se vitamíny na celou zimu - a že to bude potřeba! :) Nově také recenze smoothie mixéru podle jejich ceny a využití.

ProMan Plus recenze Obrázek

ProMan Plus recenze Otevře se v novém okně

Přečtěte si článek, který se zabývá úbytkem testosteronu u mužů nad 30 let a jaké problémy to způsobuje. Můžete jim jednoduše předejít a to zcela zdarma - vyzkoušejte ProMan Plus, který můžete nyní dostat na zkoušku zdarma.

Hruškové smoothie Obrázek

Hruškové smoothie Otevře se v novém okně

Hrušková sezóna je v plném proudu a vy si doma můžete připravit zdravé a hlavně chutné smoothie. Recept je jednoduchý a rychlý - určitě zkuste! :)

Čistá pleť bez akné a vrásek Obrázek

Čistá pleť bez akné a vrásek Otevře se v novém okně

Máte problémy s pletí? Už vás nebaví mít vrásky, akné, suchou pleť bez života? Možná je na čase změnit jídelníček, anebo začít užívat doplňky stravy. Jedním takovým přípravkem může být Dermavit.

Smoothie z lesního ovoce? Nejlepší věc na světě! Obrázek

Smoothie z lesního ovoce? Nejlepší věc na světě! Otevře se v novém okně

Příprava smoothie z lesního ovoce má 2 hlavní výhody. Ovoce je pěstované v přírodním prostředí bez pesticidů a za druhé... chutná to prostě skvěle. Lesní ovoce má prostě něco do sebe. Podívejte se na 2 rychlé recepty, které nadchnou každého.

Zdravé smoothie z melounu Obrázek

Zdravé smoothie z melounu Otevře se v novém okně

Smoothie z vodního melounu je plné vitamínů, minerálů a stopových prvků! A co víc? Dokáže osvěžit v letních měsících a je nízkokalorický - vhodný do diety i objemobých jídelníčků. Je tvořen z 90 % vodou a více na mém webu...

Zelený ječmen a jeho využití. Je zdraví prospěšný? Obrázek

Zelený ječmen a jeho využití. Je zdraví prospěšný? Otevře se v novém okně

Zelený ječmen je hitem 21. století a kdo ho nekonzumuje, jako by nežil. Kdy začít s konzumací a kdy je to naopek zbytečné? Přečtěte si článek a budete mít jasno.

Mužský přechod? Obrázek

Mužský přechod? Otevře se v novém okně

Hladina testosteronu začíná klesat přibližně kolem třicátých narozenin. Snížování hladiny se negativně podepisuje na vašem těle - nechuť k sexu, porucha erekce, ztráta svalové hmoty, nadbytek tuku (v oblasti břicha a obličeji), špatná nálada a další.

Recepty na králíka, tak jak ho neznáte Obrázek

Recepty na králíka, tak jak ho neznáte Otevře se v novém okně

Nevíte, jak připravit kvalitní králičí maso tak, aby bylo šťavnaté a křehké? V článku se dozvíte krok za krokem, jak udělat to správné maso včetně výběru koření.

Smoothie z kiwi a jahod Obrázek

Smoothie z kiwi a jahod Otevře se v novém okně

Připravte si doma lahodné smoothie z kiwi a jahod! Je plné vitamínů, minerálů a stopových prvků, které jinde jen tak neseženete.

TL