Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +235539  Nejlepší 
Linky Hodinář: +Začít sledovat linky od Hodinář
Ukaž klan Hodinář(0)

Delimano Nutribullet 600 - smoothie do pár vteřin Obrázek

Delimano Nutribullet 600 - smoothie do pár vteřin Otevře se v novém okně

Hledáte smoothie mixér, který si poradí s oříšky, kořenovou zeleninou, ledem a přitom za to nechcete nechat výplatu? Zkuste tento kompaktní smoothie mixér od firmy Delimano. Obsáhlá recenze a to včetně zkušeností reálných uživatelů :)

Recenze na Sencor smoothie mixér sbl2200wh Obrázek

Recenze na Sencor smoothie mixér sbl2200wh Otevře se v novém okně

Podívejte se na nejnovější recenzi smoothie mixru od značky Sencor. Najdete důležit informace, ale tak osobní zkušenosti lidí, kteří mají mixér doma.

Mozkové stimulanty - nootropika Obrázek

Mozkové stimulanty - nootropika Otevře se v novém okně

Problémy s pamětí, soustředěností a neschopností se učit zná každý z nás. Někdy to jde lépe a někdy zase hůře. A od toho aby to šlo lépe jsou tu mozkové stimulanty - nootropika. Nebojte, nejedná se o koks či pervitin, jak se může někdo domnívat! ;)

Recept na banánové smoothie Otevře se v novém okně

Banánové smoothie je skvělou snídaní, anebo svačinou! Mimo to, že obsahuje neskutečné množství zdraví prospěšných látek, tak také chutná skvěle! Příprava je jednoduchá a levná. A proč vlastně konzumovat banán? Více v článku...

Recept na jahodové smoothie Obrázek

Recept na jahodové smoothie Otevře se v novém okně

I když není ještě léto, tak připravit si doma smoothie z jahod můžete bez problémů. Bude vám k tomu stačit hrníček jahod, pomeranč, mléko a mandlové máslo. Jedním smoothie si doplníte potřebné vitamíny, minerály a tuky.

Mozkový stimulant za směšnou cenu Otevře se v novém okně

BrainActive je cenově dostupný a jeden z nejúčinnějších mozkových stimulantů na trhu. Potřebujete se rychlě něco naučit a zapamatovat? Nestíháte v práci? BrainActive může být řešením - podívejte se na zkušenosti reálných uživatelů!

Recenze na směs zelených superpotravin - Blendea Obrázek

Recenze na směs zelených superpotravin - Blendea Otevře se v novém okně

Blendea je směs 4 zelených superpotravin, kde dokáží odkyselit organismus a tím předejít mnoha civilizačním nemocím. Samozřejmě tím to ale nekončí, pokračujte do článku pro více informací a přečtěte si reálné zkušenosti uživatelů.

Udělejte si lahodnou snídani v podání mangového smoothie Otevře se v novém okně

Nevíte, co si připravit k snídani? Zkuste si udělat banánovo-mangové smoothie, které splňuje nutriční hodnoty zdravé snídaně.

3 recepty na podzimní smoothie Obrázek

3 recepty na podzimní smoothie Otevře se v novém okně

Udělejte si doma smoothie z podzimního ovoce a zásobujte se vitamíny na celou zimu - a že to bude potřeba! :) Nově také recenze smoothie mixéru podle jejich ceny a využití.

ProMan Plus recenze Obrázek

ProMan Plus recenze Otevře se v novém okně

Přečtěte si článek, který se zabývá úbytkem testosteronu u mužů nad 30 let a jaké problémy to způsobuje. Můžete jim jednoduše předejít a to zcela zdarma - vyzkoušejte ProMan Plus, který můžete nyní dostat na zkoušku zdarma.

TL