Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +241636  Nejlepší 
Linky xmen: +Začít sledovat linky od xmen
Ukaž klan xmen(1)

Vytopte si krbem celý dům Otevře se v novém okně

Krb vám může skvěle posloužit jako přídavné topení a vytvořit příjemné teplo v obýváku nebo z něj můžete jednoduše rozvádět teplo i do dalších místností v bytě či domě. Informujte se o krbech s výměníkem a topte ekologicky a ekonomicky výhodně.

Miničekárnové systémy pro nemocnice a ordinace Otevře se v novém okně

Systém, který bude udržovat pořádek v každé čekárně v nemocnici či u ordinaci lékaře je jednoduše obslužný a nabízí mnoho výhod. Ochranné sklo chrání přístroj před poškozením. Miničekárnový systém má záložní bateriérový zdroj pro výpadek proudu.

Betonářská ocel Otevře se v novém okně

Pevnost, odolnost, pružnost a dlouhověkost to jsou vlastnosti kvalitní betonářské oceli. Bez ní se zkrátka při betonování neobejdete. Nabízíme i další sortiment hutního materiálu jako plechy, jakly, sítě to betonu kari či nosníky a trubky. Vše co můžete p

Výjimečný profesionální elektrokardiograf SEIVA CardioVision Otevře se v novém okně

Vyniká velkým, barevným displejem, na kterém uvidíte i detaily křivky. Natočené EKG můžete hodnotit přímo na displeji. Dobře padne do ruky díky menšímu rozměru. Skvěle funguje propojení přístroje a PC.

Vyzkoušejte lešení haki Otevře se v novém okně

Lešení haki určitě vyzkoušejte při nejbližší rekonstrukci domu. Díky své variabilitě a rychlému přestavění na nové místo i změna tvaru, dělají za lešení haki skvělého pomocníka. Nabízíme lešení ke koupi i k zapůjčení. Připravíme jej dle projektu.

Nábytek z palet Otevře se v novém okně

Můžete nepotřebné palety využívat i nadále a upravit je do podoby nábytku. Stolku, roštu pod postelové matrace, lavičku či regál na květiny. Důležité ale je zvolit nepoškozenou a suchou paletu. Takovéto dřevěné palety vám dodáme v jakémkoliv počtu.

Víte jak pracuje shlukovač? Otevře se v novém okně

Přípravek přinutí mikroskopické částečky, které se ve vodě vyskytují v koloidní a nerozpuštěné formě, ke spojení do větších vloček a ty pak snáze vytáhnete síťkou nebo jsou zachyceny filtrací. Pokud použijete i vločkovač je výsledek dokonalý. Důležité je

Skládací vrata Otevře se v novém okně

Vaše nová skládací vrata zvýší komfort při výjezdu a vjezdu rodinného domu. Setkáte s s nimi i u škol, nemocnic, průmyslových či administrativních areálů. Uplyne jen několik dnů provozu a zapomenete na každodenní vylézání z vozu, abyste šli zavřít vrata.

Kvalitní plynový spotřebič? Otevře se v novém okně

Na volbě plynového spotřebiče velice záleží. Jako bezproblémové a kvalitní doporučujeme produkty MORA, Moratop či Gamat. Denně nám tyto zařízení prochází rukama a tak dobře víme, jaká slabá ale i silná místa přístroje mají. Převládá vysoká preciznost zpra

Kachlová kamna jsou fenomén Otevře se v novém okně

Krbová kamna jsou velmi oblíbená zejména díky tomu, že vychází finančně lépe něž topení plynem či elektřinou. Potrpíte-li si na eleganci, originalitě a sálavém teple, zaměřte svůj zrak na kachlová kamna. Tento zcela jedinečný topný prvek se rázem stane dů

TL