Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +238461  Nejlepší 
Linky xmen: +Začít sledovat linky od xmen
Ukaž klan xmen(1)

U nás pořídíte kvalitní palety Otevře se v novém okně

Pečlivě vybíráme materiály, ze kterých pro vás palety vyrábíme. Při správném zacházení tak můžete vsadit na dlouhověkost a bezproblémové využívání palet. Vyrobíme standardní palety i zcela atypické jen pro vaši potřebu.

Praktický pomocník lešení haki Otevře se v novém okně

Rekonstrukce vám bude plynule postupovat, pokud zajistíte ideální podmínky. Mezi důležité pomocníky patří i lešení Haki, které se díky své variabilitě perfektně hodí pro rychlé přesuny nebo změny tvaru lešení. Lehké, stabilní, bezpečné a i levné.

Ocelové profily od Techimat Otevře se v novém okně

Dodáváme kvalitní ocelové profily pro velké developerské projekty, ale dokážeme připravit i zakázku pro menší odběratele. Vždy se můžete spolehnout na precizně zpracovaný hutní materiál a ochotnou komunikaci. Připraveny máme jakl, ocelové profily atd

Dokonalé čekárnové systémy Otevře se v novém okně

Kvalitní systém evidující dění v čekárně Vám ulehčí starosti a zpříjemní čekání pacientům. Dle zvolených možností se pacienti dopředu třídí dle požadovaného výkonu lékaře nebo sestry. Zbytečně nečekají pokud jdou jen pro recept a vy máte přehled.

Kari sítě do betonu Otevře se v novém okně

Vyberte si z našeho produktového portfolia sítě do betonu kari, které odpovídají vašim požadavkům jak na kvalitu tak rozměr. Nabízíme vám normované výrobky podléhající všem příslušným normám ČSN s kompletním servisem.

Ambulantní monitor krevního tlaku ABPM (AMTK, Holter TK) Otevře se v novém okně

Seznamte se podrobně s ambulantním monitorem krevního tlaku ABPM nebo také AMTK či holterem TK. Všechna tato označení se v praxi používají. ABPM je určeno pro nemocnice i soukromé ordinace. Snadná obsluha a precizní měření výsledků vás nadchne.

Ploty a oplocení Otevře se v novém okně

Ploty a oplocení Jsou různé druhy plotů a jedním z nich je průmyslové oplocení. Většinou se skládá z ocelových sloupků a ocelového pletiva. Dostatečně vysoký plot zabrání zejména vandalům vstoupit na pozemek.

Výhody bezchlorové chemie do bazénu Otevře se v novém okně

Nedráždí oči, sliznice ani kůži. Nezpůsobí Vám alergie. Je štrnější k životnímu prostředí. A navíc opravdu funguje skvěle. Více vědět nepotřebujete! Stačí si jen zakoupit a začít používat. Bezchlorová bazénová chemie!

Vše pro čistou karmu Otevře se v novém okně

Pro bezproblémový chod vaší karmy je nutná její naprostá čistota a kontrola dílů, náchylných k poruše či zanešení. Tak jako chodíte každý půl rok na kontrolu k zubaři, je nutné nechávat prohlídnout jedenkráte za rok i svoji karmu.

Máte všechny informace o paletách Otevře se v novém okně

Nevíte si rady jakou paletu pořídit pro skladování či transport zboží? Poradíme Vám a dodáme kvalitní dřevěné palety dle ČSN. Naše palety jsou ověřeny praxí a díky zachování tradičních výrobních postupů si za svými výrobky opravdu stojíme.

TL