Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237241  Nejlepší 
Linky xmen: +Začít sledovat linky od xmen
Ukaž klan xmen(1)

Praktický nábytek z palet Otevře se v novém okně

Nábytek z palet je v současné době fenoménem. Kvalitní materiály určené na palety, jsou pevné a propůjčují nábytku osobitý styl. Dřevěné palety se dále mohou libovolně natírat či mořit. dřevěné palety, paleta, nábytek z palet, dřevěná paleta

Esence do whirpoolu Otevře se v novém okně

Vyzkoušejte vonné aroma pro aromatizaci vody ve whirpool. Zažijete opravdový a jedinečný prožitek z koupele. Vybrat si můžete z esencí Citronela, Jahoda nebo velmi příjemná vůně moře. Relaxujte, meditujte a užívejte si každý den.

Zátěžové EKG Otevře se v novém okně

Mezi produkty spol. Seiva, tradičního českého výrobce přístrojů EKG, patří SEIVA Praktik Ergolog, SEIVA CardioWriter Ergolog a v neposlední řadě SEIVA CardioTouch Ergolog. Veškeré přístroje jsou vhodné jak pro nemocnice tak pro soukromé ordinace .

Cena betonářské oceli Otevře se v novém okně

Výhodná cena betonářské oceli vám ušetří náklady. Navíc kvalita betonářské oceli je i při nižší ceně opravdu vysoká. Poptejte u nás i sítě do betonu kari, ocelové profily či další hutní materiál. Pravidelní zákazníci získávají zajímavé slevy.

Odpěňovač pro bazény a whirlpool Otevře se v novém okně

Odpěňovač, je přípravek určený k odstranění nežádoucích pěn, které se velmi často tvoří v bazénech nebo whirlpoolech a který přináší velmi rychlý účinek. Lze jej používat opakovaně. Jedná se o produkt ze sekce bazénová chemie.

Karma musí být v naprostém pořádku Otevře se v novém okně

Čistota karmy je základem pro její bezproblémové fungování. Díky včasné servisní kontrole a pravidelnému čištění bude vaše karma podávat nejlepší výkon. Nebudete se muset trápit s únikem plynu. Plynař vždy celou karmu vyčistí a vymění součástky.

Přepravní palety určené pro přepravu Otevře se v novém okně

Přepravní palety jsou vždy zhotoveny z kvalitního dřeva a dřevěných materiálů, jež se stoprocentně splňují potřebnou odolnost, pevnost a celkovou bytelnost. Investice do logistického pomocníka o rozměrech 1200 x 800 mm se jistě vyplatí.

Teleskopické brány popis Otevře se v novém okně

Z čeho je vyrobená teleskopická brána? Kolejnice, po které bude teleskopická brána jezdit je pevně spojená se zemí. Boční stabilní sloupky a brána samotná, která je tvořena silnou ocelovou, ale zároveň lehkou konstrukcí.

Trubky závitové bezešvé Otevře se v novém okně

Rychlé dodání kvalitně zpracovaných bezešvých závitových trubek činí z tohoto sortimentu velmi vyhledávanou komoditu. V rámci objednávky můžete poptávat i dodání v přesném rozměru na míru podle vaší potřeby. Hutní materiál nejvyšší kvality ihned.

Běhací pásy Trackmaster TMX428 Otevře se v novém okně

Běhací pás trackmaster TMX428 je moderní, stabilní a mimořádně výkonný běžecký pás určený pro profesionální použití. Rozsah rychlosti 0,16 – 20 km/h, s plynulou změnou rychlosti po po 0,1 km/h a sklonem 0 – 25 %.

TL