Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +238969  Nejlepší 
Linky xmen: +Začít sledovat linky od xmen
Ukaž klan xmen(1)

Kvalitní betonové plochy díky kari sítím Otevře se v novém okně

Díky sítím do betonu kari vytvoříte kvalitně zpevněné a odolné betonové plochy. Tento spojovací a upevňovací materiál je vhodný zejména pro plošné vylévání. Kari sítě jsou špičkový hutní materiál, se kterým je nutné při stavbě počítat.

Klidové EKG - Cardioline ar1200view Otevře se v novém okně

Přenosné 12-ti svodové EKG, je vhodnou volbou pro různé ambulance. Přístroj Cardioline ar1200 vyniká velmi snadným ovládáním, přehledném zobrazením informací na displeji a termocitlivým tiskem s šířkou papíru 12cm.

Každá karma potřebuje pravidelnou revizi Otevře se v novém okně

Revizní technik by měl vaši karmu zkontrolovat ideálně každý rok, maximálně však každý druhý. Zajistíte si tak bezpečný provoz a také ušetříte za zbytečné unikání plynu nemalé částky. O neblahém dopadu unikajícího plynu na vaše zdraví ani nemluvě.

Skladové oplocení - geniální Otevře se v novém okně

Bezpečné, pevné, vzhledné a rychle stavitelné, to je skladové oplocení od Promal. Vybírat můžete hned z několika provedení co se týče výšky, hustoty ok či uchycení. Precizní zpracování a využití velmi kvalitních materiálů. Dlouhá životnost!

Krbová kamna mají své kouzlo Otevře se v novém okně

Venku je nevlídně a vy si hovíte s vínkem u krbu. Ideální stav, že? Krby a krbová kamna jsou stále častěji budovány i v moderních interiérech. Ekologický zdroj tepla s vlastním rozvodem do dalších částí domu či bytu je ekonomicky velmi výhodný.

Jak bojovat proti řasám v bazénu či jezírku? Otevře se v novém okně

Bazénová chemie zajistí, že se ve vodě nebudou množit nežádoucí organismy a nebudou se tvořit řasy. Pokud se řasy objeví, ověřte si parametry vody pomocí testerů. Proti řasám používejte přípravky preventivně. Nejúčinnější je stálá cirkulace vody.

Betonářská ocel a její zpracování Otevře se v novém okně

Zjistíme pro vás ohýbání betonářské oceli a kari sítí. Stačí, když přineste výkresovou dokumentaci a my vám podle ní vytvarujeme ocel do požadovaných rozměrů a tvarů. Kvalita a odborná technická preciznost zaručena. A navíc za skvělé ceny.

Výrobce EKG holterů Otevře se v novém okně

EKG holter je skvělá pomůcky při dlouhodobém měření křivky EKG. Lékař z něj přesně minutu po minutě pozná, kdy je vaše srdce přetížené. Výrobce holterů SEIVA s.r.o. dodává lehké, přesné a snadno ovladatelné EKG holtery pro měření zátěžového EKG.

Shlukovač ano myslete na něj Otevře se v novém okně

Shlukovač? Je to přípravek, který přinutí mikroskopické částečky nečistot, které se v bazénové vodě vyskytují v koloidní a nerozpuštěné formě, aby se spojily do velkých vloček. Poté při použití vločkovače se nečistoty spojují do větších vloček.

Mobilní oplocení v průmyslových objektech Otevře se v novém okně

Průmyslové objekty, haly a skladové prostory jsou ideálním místem pro využití mobilního oplocení. Variabilita, bezpečnost a stabilita dělá z mobilního oplocení výhodného pomocníka. Dodáváme mobilní oplocení až na místo. Ulehčete si práci

TL