Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237820  Nejlepší 
Linky xmen: +Začít sledovat linky od xmen
Ukaž klan xmen(1)

Ocelové profily Otevře se v novém okně

Poskytujeme odborné poradenství v oblasti využití ocelových profilů. Nabízíme Vám i nadstandardní servis a úkony, jakými například dělení hutního materiálu, dodání materiálu na místo stavby nebo zajištění ocelových profilů v přesné velikosti.

Brány, branky, vrata a ploty Otevře se v novém okně

Bezpečné, estetické, skvěle fungující. Brány vytvářené na konkrétní místo dle vašeho návrhu s přihlédnutím na technické možnosti a specifikace místa. Kvalitní použité materiály a praxe, dodávají našim brankám punc. Obraťte se na nás.

Jedině čistý plynový spotřebič je bezpečný Otevře se v novém okně

Není dobré podceňovat stav vašeho plynového zařízení. Veškeré nečistoty mohou zapříčinit chybné fungování a být dokonce životu nebezpečné. Navíc revize plynového zařízení jsou vyžadovány zákonem. Zavolejte si o servis co nejdříve.

Výroba přepravních palet výhodně Otevře se v novém okně

Dodáváme dřevěné europalety, které musí splňovat i ta nejnáročnější kritéria pro rychlou a bezpečnou přepravu vašeho zboží! Přijeďte se podívat na naše palety a objednejte si přepravní palety v libovolném množství.

Kachlová kamna Bavaria Otevře se v novém okně

Jako palivo do kachlových kamen se používá dřevo, obnovitelný zdroj energie. Díky vysokému výkon a malé spotřebě jsou kamna jako tepelný zdroj velmi šetrná. Kvalitním spalováním dřeva je také minimalizováno množství spalin.

Prodej palet výhodně Otevře se v novém okně

Veškeré palety určené k prodeji splňují předepsané normy ČSN. Kvalitu můžeme garantovat přesně dle jakostních tříd. Při výrobě palet využívám moderní stroje, které zaručují špičkovou kvalitu i dlouhou životnost palet.

Sporáky s výměníkem VSP 9112-V Klaudie Otevře se v novém okně

Spolehlivé, velmi kvalitní a oblíbené sporáky Klaudie s výměníkem jsou k dostání v našem kamenném obchodě i v eshopu. Informujte se o technické specifikaci v informačním listu produktu. Při montáži postupujte vždy dle návodu.

Co nabízí naše kovovýroba Otevře se v novém okně

Široké spektrum služeb poskytované v rámci zakázek kovovýroby. Různé zámečnické výrobky, výroba ocelových konstrukcí jako např. koje, schody, klece, ploty. Tvarování a opracování plechů či řezání a opracování kovů.

Ergometr Ergoline Ergoselect 1200 Otevře se v novém okně

Seznamte se s profesionálním bicyklovým sklopným stolem Ergoline Ergoselect 1200 určeným pro stress echo vyšetření. Automatické řízení zátěžových testů je možná přes SW SEIVA Ergolog. Zátěž není závislá na otáčkách. Maximální zátěž do 999W.

Ocelové profily například tyče různých rozměrů a tvarů Otevře se v novém okně

Ocelové profily dodávají stavbám na celkové bytelnosti, pevnosti a stabilitě. Nejčastěji na ně narazíte v podobě tyčí libovolného průřezu, které se se liší podle toho, k čemu danou tyč budete používat.

TL