Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +236555  Nejlepší 
Linky xmen: +Začít sledovat linky od xmen
Ukaž klan xmen(1)

Jak vám poslouží zazimovač? Otevře se v novém okně

Přípravek bazénové chemie zazimovač je určen k udržení čisté vody v bazénu během zimy. Po sezoně je nutné bazén vždy upustit pod skimer a umístit plováky na hladinu bazénu a poté použít zazimovač. Doporučujeme dodržovat návod k použití zazimovače.

Ekologické topení v peletových kamnech Otevře se v novém okně

Ekologie a ochrana životního prostředí na nás vyskakuje na každém kroku. Firmy se div nepředhánějí v tom, kdo bude nejekologičtější a nejšetrnější. Můžeme každý začít u sebe doma. Peletová kamna jsou ekologickým zdrojem tepla a zatraktivní interiér.

Kari sítě do betonu Otevře se v novém okně

Kari sítě do betonu zlepšují celkové vlastnosti nejen betonových základových desek, ale i ostatních betonových výztuží staveb. Kvalita kari sítí je pečlivě sledována, tak aby splňovala požadované normy. Poptejte kari sítě do betonu ještě dnes.

Kojenecká digitální váha Otevře se v novém okně

Získejte do své ordinace vysoce přesnou, profesionální kojeneckou lékařskou váhu, která je certifikována jako zdravotnický prostředek třídy I s měřicí funkcí. Příjemný design a velmi nízká hmotnost pouhé 3 kg. Lehce přenositelná v praktickém obalu. Veliko

Hromadný odkup palet za zajímavé ceny Otevře se v novém okně

Množstevní sleva platí i u nákupu palet. Máte-li k dispozici větší množství nepoškozených palet, které již nevyužijete, nabídněte je dále k odkupu. Palety od 50 ks výše si i odvezeme. Poptejte odkup palet a získejte zajímavou cenu za paletu.

Profesionální kovovýroba Otevře se v novém okně

Kvalitní kovové výrobky vám dodáváme již řadu let. Snažíme se maximálně plnit přání zákazníka a do jeho přání projektovat své zkušenosti a poznatky z praxe. Kovovýroba je zaměřena na výrobu plotů, zábradlí, branek i velký vjezdových vrat.

EKG pro veterinární kliniky a ordinace Otevře se v novém okně

Unikátní bezdrátové 6svodové EKG určené pro veterinární ordinace lze připojit k jakémukoliv počítači. EKG má integrovaný akumulátor. Nabíječku lze připojit do přístroje i během vyšetřování bez nutnosti přerušení nebo ztráty dat

Oblíbené plynové spotřebiče MORA a KARMA Otevře se v novém okně

Ano, stále se vyskytují domácnosti, které využívají k topení pevná paliva nebo plynové spotřebiče jako Karma, MORA či MORATOP. Jejich užívání vyžaduje každoroční servisní prohlídku a vyčištění. Zavolejte svého revizního technika než začne zima!

Přepravní palety vysoké kvality Otevře se v novém okně

Pro přepravu zboží po Evropě nebo jejich skladování je nutné využívat pouze palety schválené evropskou normou. Nabízíme dřevěné palety třídy A, které splňují bez problémů všechny požadavky úřadů. Přepravujte bez komplikací - palety od EUROPAL Tůmovka

Kari sítě za skvělou cenu Otevře se v novém okně

Pro docílení velmi pevné betonové konstrukce na stavbách je hojně využíváno kari sítí, které se zapracují do betonu a propůjčí mu dostatečné zpevnění ale také pružnost. Oblíbené jsou kari sítě při budování základové desky.

TL