Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +238089  Nejlepší 
Linky kontejnery1: +Začít sledovat linky od kontejnery1
Ukaž klan Kontejnery1(0)

Námořní kontejnery, ceny a rozměry Otevře se v novém okně

Informace rozměrech a cenách námořních kontejnerů. Kontejnery se dají využít ke skladovým účelům, slouží také jako sklady na stavbách nebo se z nich staví domy. Chcete vědět více. Přečtěte si naše zajímavé články.

Skladové kontejnery na chemikálie - rychlé a jednoduché řešení Otevře se v novém okně

Pro všechny kteří řeší skladování chemikálií, barev nebo ropných produktů je určen tento článek. Tuto problematiku je možné řešit za pomocí skladového kontejneru se záchytnou vanou. Přečtěte si více.

Chybí vám skladové prostory? Na to jednoduchá a levná pomoc. Otevře se v novém okně

Pokud se potýkáte s nedostatkem skladového prostoru? Skladové kontejnery jsou tím nejrychlejším způsobem jak tento problém vyřešit. Mnoho variant provedení a délek vyhoví každému. Chcete vědět více? Přečtěte si náš článek.

Moderní luxusní domy ze skladových kontejnerů Otevře se v novém okně

Co mají společného kontejnery a luxusní bydlení? Pojďte se podívat. Luxusní a moderní bydlený postavené z námořních kontejnerů.

Kontejnery, inspirace pro moderní bydlení Obrázek

Kontejnery, inspirace pro moderní bydlení Otevře se v novém okně

Kontejnery už dávno nejsou jen nějaké oclevé kostky pro přepravu.Z kontejnerů se dnes staví moderní, ale i luxusní bydlení.Podívejte se jaké stylové domy se dají postavit ze skladového kontejneru, nebo námořních kontejnerů.

Malý dům z kontejneru svépomocí Otevře se v novém okně

Stavíte svépomocí? Inspirujte se stavbou domu z kontejneru. Parta přátel, jeden lodní kontejner a malý domek je na světě.

Kam s motorkou na zimu? Poradíme Otevře se v novém okně

Tip pro všechny motorkáře kteří řeší kde zazimovat a uskladnit mašinu. A něco navíc. Garáž na motorku využijete určitě i přes léto. Podívejte se jakn a to.

Dům uprostřed lesů - stavba ze skladových kontejnerů Otevře se v novém okně

V devátém díle blogu o stavbě domů z přepravních a skladových kontejnerů si ukážeme stavbu která je netradičně umístěna. Bydlení v tomto domě uprostřed přírody musí být balzámem na duši.

Jak na jednoduchou a levnou garáž Otevře se v novém okně

Řešíte garáž?Inspirujte se v našem článku. Garáž je vyrobena ze skladového kontejneru. Je to jednoduché, funkčí a dostupné. Přesvědčte se o tom i vy.

Moderní dům, v jednoduchosti je síla Obrázek

Moderní dům, v jednoduchosti je síla Otevře se v novém okně

Pro všechny příznivce moderní architektury přicházíme s moderním domem, který byl postaven ze skladových kontejnerů. Je ovšem k nerozeznání od běžných domů.Esteticky čistě řešený interiér i exteriér.Výsledkem je kubistická stavba která lahodí oku.

1
TL