Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +239591  Nejlepší 
Linky xmen: +Začít sledovat linky od xmen
Ukaž klan xmen(1)

Trubky bezešvé hladké Otevře se v novém okně

Kvalitní trubky bezešvé hladké jsou standardně dodávány v délkách 6 metrů, jsme ale schopni vám připravit specifické délky na zakázku. Dělení na potřebnou délku může být prováděno pilou popř. autogenem.

AMTK SEIVA TonoTrack získal známku nejvyšší kvality Otevře se v novém okně

AMTK SEIVA TonoTrack využívá k měření tlakoměrný modul společnosti Suntech Medical. Tento unikátní tlakoměrný modul je jako jediný klinicky validován podle tří mezinárodně uznávaných standardů (BHS, ESH, AAMI SP10).

Dokumenty k půjčovně lešení Otevře se v novém okně

Půjčení lešení je jednoduché. V půjčovně podepíšete pouze pár dokumentů a můžete začít stavět. Plná moc k vyzvednutí a podpisu smlouvy, Nájemní smlouva a Technické podmínky. Toď vše. Půjčovna lešení nabízí lešení Haki i klasické velké lešení.

Jak se pozná kvalitní přepravní paleta Otevře se v novém okně

Špalky palet jsou ostrouhané, nevyštípané a svlaky nevykazují žádné poškození. Všechny rohy jsou ztupené ořezem. Nosnost palety je stanovena na 1500 kg a vždy se mohou umístit až 3 palety na sebe. Naše palety splňují veškeré technické normy

Jakly a jejich využití Otevře se v novém okně

Jakly z naší produktové nabídky jsou jakly čtvercového i obdélného provedení. Dále pak tvaru písmene L, Z a T. Jakly jsou vhodné pro tvorbu konstrukcí. Využijete je i při výrobě židlí, stolů nebo jiného nábytku. Využití jáklů je velmi rozmanité.

Holter pro celodenní měření EKG Otevře se v novém okně

Díky holteru TK je možné sledovat pacienta po dobu 24 hod a získat tak přesné informace o srdečním rytmu. Křivku EKG poté lékař vyhodnotí a vytvoří zápis a diagnozu. SEIVA je tradičním výrobcem přístrojů EKG. Vhodné pro ordinace i nemocnice.

Sada proti úniku vody Otevře se v novém okně

Drobné trhlinky v bazénu musíte včas opravit, protože další namáhání bazénové fólie by je mohlo zvětšit. Sada proti úniku vody obsahuje náhradní fólii ve formě záplat a lepidlo. Opravit bazénovou fólii můžete i pod vodou, nemusíte bazén vypouštět

Křídlové brány s pohonem BFT Otevře se v novém okně

Křídlové brány lze opatřit pohonem bran BFT. Spolehlivý elektromotor s bezúdržbovým provozem a snadnou obsluhou. Pohony lze namontovat na jakýkoliv typ brány. Křídlové, samonosné, skládací či posuvné brány. Všechny mohou být opatřeny tímto pohonem.

Oprava plynového spotřebiče levně Otevře se v novém okně

Oprava plynové spotřebiče, to je naše královská disciplína, plynoucí z letitých zkušeností a praxe. Provádíme odborné montáže nových přístrojů, kontroly, ale také pravidelné revize. Karma, Mora, MORATOP či jiné spotřebiče. Naše působnost je široká.

Kvalitní krbové příslušenství na dosah Otevře se v novém okně

Krbové příslušenství jako například nejrůznější koše na dřevo, krbové nářadí, skla pod kamna, záslepky, kouřovody, stříšky ale také vysavače na popel a další. Vše naleznete v naší nabídce. Poradíme Vám. Krby, krbové nářadí, příslušenství ke krbu

TL