Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +240176  Nejlepší 
Linky xmen: +Začít sledovat linky od xmen
Ukaž klan xmen(1)

kde koupit mini čekárnový systém Obrázek

kde koupit mini čekárnový systém Otevře se v novém okně

Vynikající miničekárnový systém nabízí SEIVA s.r.o. Prověřeno v praxi. Neustále doplňováno o nové požadavky a vylepšováno. Miničekárnový systém vám ušetří práci a zajistí spokojenost pacientů v čekárně. Jednoduchá a intuitivní obsluha. Malé rozměry.

Profilová ocel a úhelníky Obrázek

Profilová ocel a úhelníky Otevře se v novém okně

Profilová ocel a zejména úhelníky jsou fenoménem. Úhelníky jsou nepostradatelnou pomůckou všech nábytkářů a truhlářů. Šikovný řemeslník dokáže spojovat, zpevňovat nebo kotvit dřevěné hranoly, latě, trámky či jednotlivé díly nábytku. Profilová ocel

CardioTrack neobyčejný holter Obrázek

CardioTrack neobyčejný holter Otevře se v novém okně

Malý a velmi šikovný holter EKG CardioTrack poskytne pacientům potřebný komfort a lékařům dostatek informací o zdravotním stavu. Vyznačuje se rychlým vyhodnocením každodenní spolehlivosti, automaticky detekuje atriální fibrilace.

Přednosti lešení haki Otevře se v novém okně

Lešení Haki je stavebníky velmi oblíbeným lešením, jde totiž o sázku na jistotu. Jednoduchá montáže, nízká hmotnost, vysoká stabilita a bezpečnost. Lešení Haki by mělo být ve výbavě každé stavební firmy, neboť své uplatnění zcela jistě najde..

Výkup dřevěných palet Otevře se v novém okně

Vykupujeme dřevěné palety v jakémkoliv množství. Vyžadujeme bezvadný stav palet nebo jen lehká poškození, která nemají vliv na funkčnost a technické požadavky. Palety musí splňovat normy ČR. Palety si od vás vyzvedneme od 50 ks kdekoliv po ČR.

Dodáváme profilovou ocel Otevře se v novém okně

Sháníte-li profilovou ocel libovolného tvaru, velikosti a provedení, poptejte u nás hutní materiál té nejvyšší kvality, šitý přímo na míru. Pestré produktové portfolio hutního materiálu jako jsou sítě kari, plechy, tyče, úhelníky a další profilová ocel s

Softwarové rozšíření pro klidové EKG SEIVA Praktik Otevře se v novém okně

Modul Ergolog je profesionální nástroj pro správu a řízení ergometrických vyšetření. Vypíchnout můžeme některé skvělé vlastnosti jako např. intuitivní piktogramové ovládání, kvalitní filtrace EKG křivky, automatické řízení ergometrů a běhacích pásů a také

Lešení haki Otevře se v novém okně

Vyzkoušeli jste již lešení haki? Lehce sestavitelné, variabilní, stabilní a bezpečné. Předností lešení haki je celá řada. Navíc si jen nemusíte rovnou kupovat ale stačí si jen na dobu rekonstrukce či stavby zapůjčit v půjčovně lešení. Cenově výhodné.

Revize plynových zařízení je důležitá Otevře se v novém okně

Blíží se nová topná sezona. Při letních tropických vedrech nikoho ani nenapadne, že může podzim přijít ze dne na den. Již prověřil váš kotel revizák? Správné nastavení kotle a jeho bezvadný chod, vám ušetří nemalé peníze, ale hlavně můžete být v klidu, že

Sporák na dřevo Otevře se v novém okně

Moderní sporáky na dřevo jsou hitem. Víte, že jsou i se sklokeramickou deskou? Díky neustále se zdražujícím energiím se sporáky na tuhá paliva opět dostávají do popředí zájmu. Vypadají parádně, jsou ekonomicky výhodné a i ekologické.

TL