Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237852  Nejlepší 
Linky xmen: +Začít sledovat linky od xmen
Ukaž klan xmen(1)

Hutní materiál pro každou stavbu Otevře se v novém okně

Hutní materiál využijete při výstavbě rodinných domů, bytových objektů, komerčních nemovitostí či průmyslových hal, ale také mostních konstrukcí anebo mrakodrapů. Bez kvalitní profilové oceli bychom se zcela jistě neobešli.

Čištění bazénů Otevře se v novém okně

Přípravky bazénové chemie slouží k odstranění úsad ze stěn bazénu nebo z přilehlých povrchů. V žádném případě se nemusíte bát, poškození plastů či kovů či keramiky. Přípravky se nanáší po naředění houbičkou na čištěný povrch.

Máte rádi něco na víc? Otevře se v novém okně

Pro naše klienty vypisujeme různé slevové akce. Informujte se u našich prodejců a získejte slevu např. na novou bránu nebo plot. Výhodné ceny vás překvapí i u cen za lešení a to při jeho koupi nebo v naší půjčovně. Vaše spokojenost, naše priorita.

Už máte hotovou revizi? Otevře se v novém okně

Díky pravidelné revizi máte jistotu, že váš plynový spotřebič funguje správně. Plyn není vidět! Navíc kontroly plynového spotřebiče nařizuje zákon. Čistá karma navíc lépe funguje a snáze docílíte rychlého vytopení a udržení tepla v místnostech.

Ocelové profily Otevře se v novém okně

Poskytujeme odborné poradenství v oblasti využití ocelových profilů. Nabízíme Vám i nadstandardní servis a úkony, jakými například dělení hutního materiálu, dodání materiálu na místo stavby nebo zajištění ocelových profilů v přesné velikosti.

Brány, branky, vrata a ploty Otevře se v novém okně

Bezpečné, estetické, skvěle fungující. Brány vytvářené na konkrétní místo dle vašeho návrhu s přihlédnutím na technické možnosti a specifikace místa. Kvalitní použité materiály a praxe, dodávají našim brankám punc. Obraťte se na nás.

Jedině čistý plynový spotřebič je bezpečný Otevře se v novém okně

Není dobré podceňovat stav vašeho plynového zařízení. Veškeré nečistoty mohou zapříčinit chybné fungování a být dokonce životu nebezpečné. Navíc revize plynového zařízení jsou vyžadovány zákonem. Zavolejte si o servis co nejdříve.

Výroba přepravních palet výhodně Otevře se v novém okně

Dodáváme dřevěné europalety, které musí splňovat i ta nejnáročnější kritéria pro rychlou a bezpečnou přepravu vašeho zboží! Přijeďte se podívat na naše palety a objednejte si přepravní palety v libovolném množství.

Kachlová kamna Bavaria Otevře se v novém okně

Jako palivo do kachlových kamen se používá dřevo, obnovitelný zdroj energie. Díky vysokému výkon a malé spotřebě jsou kamna jako tepelný zdroj velmi šetrná. Kvalitním spalováním dřeva je také minimalizováno množství spalin.

Prodej palet výhodně Otevře se v novém okně

Veškeré palety určené k prodeji splňují předepsané normy ČSN. Kvalitu můžeme garantovat přesně dle jakostních tříd. Při výrobě palet využívám moderní stroje, které zaručují špičkovou kvalitu i dlouhou životnost palet.

TL