Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +241676  Nejlepší 
Linky xmen: +Začít sledovat linky od xmen
Ukaž klan xmen(1)

Jak správně zapojit průtokový ohřívač? Otevře se v novém okně

K zapojení průtokového ohřívače, karmy či jiného plynového zařízení je nutné přizvat plynaře a instalatér v jedné osobě, pokud je to možné. I když se vám povede zařízení správně namontovat před jeho spuštěním a používáním musíte mít řádnou revizi.

Jezírková chemie Otevře se v novém okně

Pro udržení křišťálové vody v jezírku potřebujete přípravky, které pomohou optimalizovat rovnováhu. Prospívat budou i vodní rostliny. Sledovat musíte zejména tvrdost vody i její kyselost. Jezírková chemie vám pomůže i proti řasám a mikrobům.

Chytrý systém pro vaši čekárnu Obrázek

Chytrý systém pro vaši čekárnu Otevře se v novém okně

Nepříjemné pohledy pacientů na příchozího pacienta, který se dere rovnou do ordinace nebo rovnou hádky, kdo je právě na řadě. Realita, kterou je ale velmi jednoduché změnit díky mini čekárnovým systémům pro ordinace praktických lékařů či specialistů.

Posuvná brána včetně oplocení Otevře se v novém okně

Bezpečné a pohledné oplocení se nemusí vůbec vylučovat. Moderní oplocení tyto požadavky zcela jistě splňuje. Navíc pokud oplocení doplníte o posuvnou bránu opatřenou dálkovým ovládáním ušetříte drahocenný čas a námahu. Výběr vrat i oplocení je široký

Karí sítě a hutní materiál na míru Obrázek

Karí sítě a hutní materiál na míru Otevře se v novém okně

Kari sítě, profilová ocel a hutní materiál zcela jistě využijete při stavbě větších betonových ploch, základových desek nebo výškových budov. Dodávka hutního materiálu probíhá vždy rychle a přesně dle objednávky. Vsaďte na prověřeného dodavatele.

Vytopte si krbem celý dům Otevře se v novém okně

Krb vám může skvěle posloužit jako přídavné topení a vytvořit příjemné teplo v obýváku nebo z něj můžete jednoduše rozvádět teplo i do dalších místností v bytě či domě. Informujte se o krbech s výměníkem a topte ekologicky a ekonomicky výhodně.

Miničekárnové systémy pro nemocnice a ordinace Otevře se v novém okně

Systém, který bude udržovat pořádek v každé čekárně v nemocnici či u ordinaci lékaře je jednoduše obslužný a nabízí mnoho výhod. Ochranné sklo chrání přístroj před poškozením. Miničekárnový systém má záložní bateriérový zdroj pro výpadek proudu.

Betonářská ocel Otevře se v novém okně

Pevnost, odolnost, pružnost a dlouhověkost to jsou vlastnosti kvalitní betonářské oceli. Bez ní se zkrátka při betonování neobejdete. Nabízíme i další sortiment hutního materiálu jako plechy, jakly, sítě to betonu kari či nosníky a trubky. Vše co můžete p

Výjimečný profesionální elektrokardiograf SEIVA CardioVision Otevře se v novém okně

Vyniká velkým, barevným displejem, na kterém uvidíte i detaily křivky. Natočené EKG můžete hodnotit přímo na displeji. Dobře padne do ruky díky menšímu rozměru. Skvěle funguje propojení přístroje a PC.

Vyzkoušejte lešení haki Otevře se v novém okně

Lešení haki určitě vyzkoušejte při nejbližší rekonstrukci domu. Díky své variabilitě a rychlému přestavění na nové místo i změna tvaru, dělají za lešení haki skvělého pomocníka. Nabízíme lešení ke koupi i k zapůjčení. Připravíme jej dle projektu.

TL