Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +236966  Nejlepší 
Linky wymm: +Začít sledovat linky od wymm
Ukaž klan wymm(0)

Trendy v e-marketingu pro rok 2008 Otevře se v novém okně

Hned v úvodu musím přiznat, že tento článek není o trendech v e-marketingu. Tedy, není o tom, co nejrůznější odborníci za trendy považují. Sociální sítě, PPC reklamy, microsites se soutěžemi, videa či optimalizace pro vyhledávače bývají mezi "rádobyt

Jak si vyrobit svého návštěvníka (článek) Otevře se v novém okně

V tomto článku se dozvíte, co vám při tvorbě nebo úpravě webu pomůže, aby se na něm uživatelé cítili přirozeně a pohodlně, jakoby byl stvořen přímo pro ně. Podíváme se, jak vám k tomuto účelu mohou pomoci tzv. persony.

Prodávejte více díky důvěryhodnému webu Otevře se v novém okně

Na internetu je obtížné odlišit poctivého obchodníka od nepoctivce. Pomůžeme vám zvýšit důvěryhodnost vašeho webu a tím získat více zákazníků.

Praktické tipy na zlepšení objednávkového procesu Obrázek

Praktické tipy na zlepšení objednávkového procesu Otevře se v novém okně

Špatná zpráva pro všechny majitele e-shopů – nejméně 25 % všech vašich zákazníků ukončí svůj nákup, aniž by provedli objednávku. Naštěstí byly vyzkoušeny a ověřeny metody, jak toto číslo dramaticky snížit. Přesvědčte se sami, jak snadné to může být.

7 rad jak přimějete návštěvníky k akci Obrázek

7 rad jak přimějete návštěvníky k akci Otevře se v novém okně

Mnoho webů - a je možné, že je to i web váš - trpí nedostatkem něčeho velmi podstatného. Řeknete si možná: "Co by nám mohlo chybět a ještě k tomu podstatného?

TL