Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237444  Nejlepší 
Linky stajpik: +Začít sledovat linky od stajpik
Ukaž klan stajpik(0)

Dnes proběhne slavnostní večer udílení Oscarů Otevře se v novém okně

Málokterý filmový fanoušek neočekává tak horlivě letošní datum, jako je 22. - 23. února, kdy se v Los Angelském divadle Kodak koná slavnostní večer udílení Oscarů, který letos má číslo 81. Nominace jsou už rozdány .....

Onanující školačka Otevře se v novém okně

A zase tu máme další školní sexuální skandál. Tentokrát se šestnáctiletá studentka nechala vyhecovat svými spolužáky a onanovala před nimi přímo ve třídě. A to je asi ten největší průšvih.

Španělští Ska-p roztančili pražskou Tesla arénu Otevře se v novém okně

Dne 10. února tohoto kalendářního roku zavítala do Čech po pěti letech španělská kontroverzní, ale velice oblíbená, ska-punková kapela Ska-p.

První babybox v Královéhradeckém kraji Otevře se v novém okně

V Královéhradeckém kraji bude 6.února 2009 otevřen první babybox. Do těchto babyboxů mohou odložit své novorozence matky, které se dostaly do těžkých životních situací a jako jediné východisko ze situace vidí v tom, že se dítěte musí zbavit.

AC/DC: Black Ice (2008) (RECENZE Matěje Pešty) Otevře se v novém okně

Dlouhých osm let nechala legendárná australská hardrocková kapela AC/DC čekat své fanoušky na novou desku. Navíc v posledních čtyřech letech prakticky nekoncertovala ...

Report: R.E.M. - 17.8.2008, Praha, ČR Otevře se v novém okně

Tři chlapíci z Athens se po čtyřech letech vrátili do oblíbené Prahy - tentokrát s ohromujícím nábojem a absencí dinosauřích hitů pro masy a také pomalých písní.

Koncert Davida Evanse v Přelouči Otevře se v novém okně

Myslíte si, že je nemožné, aby vystoupil v Přelouči muzikant, který je ověnčen cenou Grammy? Chyba lávky! David Evans, bluesový kytarista a zpěvák, ji získal v roce 2003. Zajímavá reportáž z prvního koncertu z českého turné.

Není více již Mirků Dušínů (či Jirků Laštovků) ... Otevře se v novém okně

Má klasická poctivá kniha ještě šanci v dnešních "moderních" časech, kdy je možné si vše nalézti na internetu?

The Fratellis – Here We Stand (recenze) Otevře se v novém okně

Po úspěšném a kritikou velmi ceněném debutu Costello Music se tříčlenná indierocková skotská partička z Glasgow vrací s novým materiálem a specifickým retro soundem.

Jak se jezdí v dešti aneb Z deníku čerstvé řidičky Otevře se v novém okně

No, možná je ten nadpis trošku nadnesený, vždyť to po (nejen) českých silnících válím už skoro rok a zažila jsem za tu dobu všelicos včetně nejrůznějších oprav silnice, omezení rychlosti, tunelů atd. ...

TL