Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237538  Nejlepší 
Linky petrjakubes: +Začít sledovat linky od petrjakubes
Ukaž klan petrjakubes(1)

Znáte vázání RAVEN ? Obrázek

Znáte vázání RAVEN ? Otevře se v novém okně

Znáte někdo snowboardové vázání Raven ? Narazil jsem na něj na jednom shopu a vypadá docela zajímavě. Ceny ujdou, ba naopak jsou výrazně lepší než u FLOW, Nidecker a dalších.

Batoh na notebook, který Vám nikdo nevykrade Obrázek

Batoh na notebook, který Vám nikdo nevykrade Otevře se v novém okně

Taky máte v metru, v davu, na koncertě , nebo ve škole strach, že vám někdo vykrade batoh ? Tak holandská firma XD Design vás ho zbaví. Vyrábí totiž batohy , které nikdo nyvykrade.

Taky vám děti nechtějí nosit páteřák ? Obrázek

Taky vám děti nechtějí nosit páteřák ? Otevře se v novém okně

Tyky vás dcera prudí, že páteřák na lyže prostě nosit nebude, protože se jí nelíbí. Tak to jsem zvědav co řekne na tenhle. Tohle se jí přece musí líbit.

Máte doma sedací pytel ? Obrázek

Máte doma sedací pytel ? Otevře se v novém okně

Uvažuji o tom, že si pořídím sedací pytel. A našel jsem na webu novou značku Beanbag . Super sedací vaky v mnoha barvách. Myslím, že je rozhodnuto .

7 důvodů, proč vyrazit na běžky i doma okolo komína #zimnisporty #bezky Obrázek

7 důvodů, proč vyrazit na běžky i doma okolo komína #zimnisporty #bezky Otevře se v novém okně

Fotíte v zimě? A běžkujete? Že ne? Já taky dlouho ne. Na lyžích jsem vyběhl asi po 7 letech. Proč na běžky vyrazit i doma okolo komína? Čtěte 7 důvodů.

Vyražte na běžky s malými dětmi Obrázek

Vyražte na běžky s malými dětmi Otevře se v novém okně

Když se povede počasí, tak je na běžkách krásně. A když ještě navíc máte děti, které nebrečí, že je bolí nožičky, tak si běžkování můžete užít celá rodina. Sporten totiž začal sestavovat za skvělöu cenu sety běžek, vázání, bot a hůlek i pro děti

Jaká je nejlepší čelovka na běhání ? Obrázek

Jaká je nejlepší čelovka na běhání ? Otevře se v novém okně

Taky vás chytlo běhání ? Řeším pořád jakou čelovku zvolit abych viděl a byl taky dobře vidět. Tahle nová čelovka od Bealu je super v tom, že má i zadní světlo a navíc postranní pásky s reflexními prvky, což jsem u jiných značek neviděl.

Jaké jsou ty pravé trekové hole ? Obrázek

Jaké jsou ty pravé trekové hole ? Otevře se v novém okně

Pokud razíte nahory, možná se vám bude hodit několik základních rad, podle kterých si vyberete ty nejlepší trekové teleskopické hole.

Vyražte na podzim na hory Obrázek

Vyražte na podzim na hory Otevře se v novém okně

Nejkrásnější období na horách je jaro a podzim. Pokud to jen trochu počasí dovolí, tak vyrazíme. Chce to jen trochu peněz a odhodlání. A taky dobrý batoh a boty. To jsou nejdůležitější věci pro každého trekaře.

Wenger Alpine 70475 Otevře se v novém okně

Hodinky Wenger Alpine 70475 jsou zajímavé svým celočerným designem, který je velmi elegantní. Minerální sklíčko se safírovou ůpravou je výborně ochrání před poškrábáním. Lze shlédnout také video s detailním pohledem na tyto švýcarské hodinky.

1
TL