Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237817  Nejlepší 
Linky paolooo: +Začít sledovat linky od paolooo
Ukaž klan paolooo(0)

Výpočet neplodných dnů Obrázek

Výpočet neplodných dnů Otevře se v novém okně

Metoda plodných a neplodných dnů je nejstarší přirozená metoda antikoncepce. Tahle přirozená metoda byla vyvinuta Knausem a Oginou.

Orchidej Vanda Obrázek

Orchidej Vanda Otevře se v novém okně

Hybridy druhu Vanda jsou nesmírně krásné a oblíbené. Amatérští pěstitelé z nich bohužel mají respekt, není divu drtivá většina poměrně drahých kultivarů u nás neochotně kvete a pomalu přirůstá.

Dámské letní tílko s potiskem Obrázek

Dámské letní tílko s potiskem Otevře se v novém okně

Super letní dámské žluté tílko na tenké ramínka a efektním nabíraným výstřihem do V se zapínáním na cvočky, přední díl tílka s barevným potiskem.

Nedošinská Antonie #Film Otevře se v novém okně

Antonie Nedošinská, rozená Antonie Valečková byla česká herečka. Narodila se v Praze, nejprve se začala učit švadlenou, ale již tehdy hrála ochotnicky divadlo a navštěvovala soukromě herecké kurzy u Karla Želenského.

Fotogalerie gelových nehtů 63 Obrázek

Fotogalerie gelových nehtů 63 Otevře se v novém okně

V pořadí již 63 fotogalerie gelových nehtů pro tvou inspiraci.

Dámský elegantní top zn. Luxury Obrázek

Dámský elegantní top zn. Luxury Otevře se v novém okně

Super vzdušný elegantní černý lesklý dámský top na tenké ramínka se šněrováním za krk ozdobené štrásovou sponkou a lehce nabíraným kulatým výstřihem, top je z velmi jemné skládané látky.

Dámský top nad prsa Obrázek

Dámský top nad prsa Otevře se v novém okně

Dámský letní černý top nad prsa s efektním nabíráním pod prsy a stříbrnou ozdobnou sponou ve výstřihu, od spony vedou také ramínka na zavazování kolem krku.

Ondrouchová Zuzana Otevře se v novém okně

Zuzana Ondrouchová se na filmovém plátně objevila poprvé jako šestiletá v dětském filmu Honzíkova cesta (1956). Pravidelněji začala natáčet od konce padesátých let.

Určení dne menstruace podle ovulace Otevře se v novém okně

Chcete znát datum Vaší příští menstruace? Znáte datum Vaší právě proběhlé ovulace a délku své luteální fáze. Pak není nic jednoduššího než si den počátku příští menstruace zjistit pomocí této menstruační kalkulačky

TL