Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237463  Nejlepší 
Linky mraazekjarda: +Začít sledovat linky od mraazekjarda
Ukaž klan mraazekjarda(5)

Major Zeman, Strach a Mašíni Otevře se v novém okně

Celé video ze seriálu Major Zeman - Strach o Mašínech! Dodnes všichni ti od režimu umazaní a všelijak s ním propletení Čecháčci a Čechačky raději věří takovýmto seriálům, než by si přiznali, že jejich předci, nebo dokonce oni sami, selhali...

Izrael a Humanitární intifáda Obrázek

Izrael a Humanitární intifáda Otevře se v novém okně

Námořní konvoj s propalestinskými aktivisty, proti kterému v pondělí zasáhla izraelská armáda, byl podle názoru předsedy českého Senátu Přemysla Sobotky plánovanou provokací...

A to proto jen, že jsem měl svou zem tak rád... Obrázek

A to proto jen, že jsem měl svou zem tak rád... Otevře se v novém okně

Zemřel Milo Komínek, autor románu I pod oblohou je peklo, který si přečtěte zde... Hrůza, jak komunisti zacházeli s lidma!

Zakáže po volbách Paroubek modrou barvu? Obrázek

Zakáže po volbách Paroubek modrou barvu? Otevře se v novém okně

Co asi Jyrka udělá, až se opravdu dostane k té tolik vytoužené moci? Zruší švestky a po obloze bude rozprašovat oranžový sprey? Arogantní Paroubek ukazuje 77- tileté dámě, jaké je ve skutečnosti sprosté ho..do!

Jára Cimrman - Defenestrujme politiky! Obrázek

Jára Cimrman - Defenestrujme politiky! Otevře se v novém okně

Když občané dle tohoto systému zakroužkují každý na kandidátce své preferované strany čtyři poslední kandidáty, vznikne efekt škatule, škatule hejbejte se…

Tvrdík klikal v Reflexu!? Obrázek

Tvrdík klikal v Reflexu!? Otevře se v novém okně

Webmajstři Reflexu zjistili, že o víkendu během chvíle přišlo do ankety sedm tisíc hlasů pro ČSSD z jednoho počítače! Ti už neví co by a nenašli to ani v OBI! :)))

Přišla vám faktura na 60 Euro? Obrázek

Přišla vám faktura na 60 Euro? Otevře se v novém okně

Společnost Pro Content požaduje 60 eurový registrační poplatek, chce, aby jej lidé zaplatili do dvou týdnů, jinak jim každý den částka naroste o 1,08 procenta. V dalším kroku vyhrožuje občanům dokonce exekucí! - Video a rady právníka.

Geert Wilders a nový film Islam Rising Obrázek

Geert Wilders a nový film Islam Rising Otevře se v novém okně

Zatímco evropští příznivci nizozemského poslance Geerta Wilderse jen čekají na druhý díl filmu Fitna, spatří 1. května v Los Angeles světlo světa 60-ti minutový americký dokument Islam Rising – Rostoucí islám. Trailer můžete spatřit už dnes zde.

Vytuněný Paroubek Obrázek

Vytuněný Paroubek Otevře se v novém okně

Jyrka na hrad! Nyní, 62 let po únoru 1948, jsou pro nás mladé ideje Února živou výzvou. Nutí nás především k zamyšlení, kolik toho pro stranu a společnost děláme a kolik jsme schopni udělat... Bonus - Jyrka, úžasný král!

TL