Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +239328  Nejlepší 
Linky mjdj: +Začít sledovat linky od mjdj
Ukaž klan mjdj(0)

Digit #24 - Dva v jednom o Macworldu a CESu 2009 Obrázek

Digit #24 - Dva v jednom o Macworldu a CESu 2009 Otevře se v novém okně

Po plánované delší přestávce přicházíme s dalším dílem a nehodláme vás v novém roce šetřit - máme pro vás dva díly za cenu jednoho - tedy zdarma! Podrobně jsme se podívali na to, jaký byl letošní Macworld a co přinesl. Těšit se můžete na iLife, iWork, Mac

Simpsonovi se naváží do Apple Otevře se v novém okně

Více než šestiminutový skeč začíná ve sterilním Mapple store, ve kterém se prodávají MyPody, MyPhony, MyCube, MyPhonies za pouhých čtyřicet dolarů, se kterými člověk vypadá, jakoby vlastnil MyPod.

KISS – hrající legenda 2.část Obrázek

KISS – hrající legenda 2.část Otevře se v novém okně

Závěrečná část článku o legendárních KISS, dozvíte se spoustu zajimavých věcí, okolností a taky souhrn alb které tato skupina vydala. Nebudu dlouho napínat...hurá na čtení :-)

RADEK HULAN V PORNU :D Otevře se v novém okně

brouzdam internetem a v tom mi kapoš posílal zajmavou fotku :D

Přemýšlím, až to bolí Otevře se v novém okně

Jedna ze série úvahových prací. Téma bylo libovolné, tak proč nenapsat o tom, jak přemýšlím – zprvu nad samotným tématem?

Velký den autoškoly Otevře se v novém okně

Chladné úterní ráno, 20.5.2008, bylo pro mě asi nejchladnější tenhle rok dosud a nebylo to kvůli počasí. Tento den mě čekala velká zkouška.

http://www.draci.wjake.com/articles/22-presel-jsem-na-linux Otevře se v novém okně

Odškrtnul jsem hned dvě položky ze svého TODO. O první jsem psal v minulém článku a jak již titulek tohoto článku vypovídá, ta druhá je přechod na svobodný operační systém Linux.

PAGANFEST, Zlín Otevře se v novém okně

Pamatuji si chvíli, kdy jsem se dozvěděl o Paganfestu, po přečtení seznamu kapel mi stoupl tep, dech jsem zatajil a řekl si, že tam prostě musím jet.

Drak bude řídit Otevře se v novém okně

Schopnost řízení motorových vozidel patří dnes k základnímu vzdělání moderního tvora, ať už člověka nebo draka. Dnes se auto hodí snad každému, kdo potřebuje svést na místo, kde MHD nikdy nenechala ani stopu nebo se jen zkrátka rychle někam dopravit.

TL