Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +238465  Nejlepší 
Linky mata.l: +Začít sledovat linky od mata.l
Ukaž klan mata.l(0)

Lobelky Otevře se v novém okně

Bývate v panelovom byte a radi sa venujete kvetinkám? Potom máme pre Vás tip na nenáročné kvietky, ktoré si hneď zamilujete a ak je Váš balkón slnečný bude sa týmto kvietkom dariť. Vymeňte staré muškáty za nové begónie.

Jak spočítat spotřebu paliva Otevře se v novém okně

Přinášíme Vám postup jak rychle a jednoduše vypočítat průměrnou spotřebu Vašeho čtyřkolového miláčka. Také Vám poradíme jak jezdit tak, aby Vaše spotřeba byla co nejnižší.

Jahody, kdo by jim odolal Otevře se v novém okně

Myslíte si, že během chladných zimních dnů si na jahodách můžete pochutnat jen na ty z konzervy, či ve formě džemu? Mýlíte se, pokud si je správně připravíte do svého mrazáku, můžete si na nich pochutnávat po celý rok.

Domáci zmrzlina Otevře se v novém okně

Sice nám už za okny klepe na dveře zima, ale i tak si každý z nás rád pochutná i během chladných dní na lahodném dezertu. Není nic chutnější než zmrzlina s ovocem a šlehačkou. A co tak vyrobit si ji doma? Rychle, jednoduše a zár korun.

Výpočet plodných dnů Otevře se v novém okně

Mnoho žen touží po miminku, ale ani po týdnech snažení se jim nedaří otěhotnět. Vhodné je proto začít počítat plodné a neplodné dny, a podle nich plánovat těhotenství.

Naučte se noty Otevře se v novém okně

Hudebníkem se člověk nerodí, musí se jím stát vlastním přičiněním. Pohled na hudební noty je pro laika náročný, ale pro milovníka hudby je lahůdkou pro duši.

Pálení žáhy Otevře se v novém okně

Poradíme Vám jak předcházet tomuto nepříjemnému onemocnění, i to jak se ho zbavit. Citronová šťáva funguje jako indikátor při pálení žáhy. Pokud se po jejím vypití pálení znásobí znamená to, že máte nedostatek žaludečních šťáv.

Životopis, podled na člověka Otevře se v novém okně

Zaujala Vás pracovní nabídka a rádi byste se ucházeli o nové pracovní místo? Pak si dejte záležet na zpracování životopisu. Do životopisu uvádějte pouze pravdivé údaje a vždy jej pište úhledně, jednoduše a stručně.

Bydleni a věcné břemeno Otevře se v novém okně

Dříve než se rozhodnete pro věcné břemeno na svou nemovitost dobře si zvažte každý jeden krok a zejména lidí, kterých se věcné břemeno bude týkat. Nemovitost je přece to nejcennější co každý z nás vlastní!

Rychlé hubnutí Otevře se v novém okně

Každý z nás se snaží dosáhnout co nejlepší postavu, i když ne vždy je to jednoduché! Na to, aby se nám to podařilo často potřebujeme Niel chuť, ale i motivaci. Pak se nadbytečných kilogramů zbavujeme snadněji.

TL