Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237847  Nejlepší 
Linky makras: +Začít sledovat linky od makras
Ukaž klan makras(0)

Chci zhubnout - jak se zbavit tělesného tuku Obrázek

Chci zhubnout - jak se zbavit tělesného tuku Otevře se v novém okně

Máte pocit, že vaše váha, je vyšší než by měla být? Nelíbí se vám, co vidíte v zrcadle, a chtěli byste s tím něco udělat? Říkáte si „chci zhubnout“? Poradíme vám, jak zhubnout, a jak se zbavit tělesného tuku. A nemějte strach. .

Jednorázové čerpání rodičovského příspěvku Obrázek

Jednorázové čerpání rodičovského příspěvku Otevře se v novém okně

Sice váš dotaz chápu, každá koruna se hodí, zvlášť když budete mít dvě malé děti, ale bohužel vás budu muset zklamat. Přímo v příslušných zákonech je výslovně řešeno, že není možné současně pobírat rodičovský příspěvek a PPM (mateřskou).

Snadný způsob, jak zhubnout i o 10 kilo Obrázek

Snadný způsob, jak zhubnout i o 10 kilo Otevře se v novém okně

Podívejte se na několik velmi snadných způsobu, jak zhubnout o 10 kilo. A nebojte se, není to žádný podvod nebo drastická dieta, která by vás nutila hladovět. Existuje několik celkem obyčejných změn

Hořčík a hubnutí: Aneb proč je dostatek hořčíku důležitý pro zdraví? Obrázek

Hořčík a hubnutí: Aneb proč je dostatek hořčíku důležitý pro zdraví? Otevře se v novém okně

Dostatek hořčíku v potravě je velmi důležitý pro správnou funkci svalů a nervů. Hořčík se podílí i na uvolňování energie z glukózy. V kombinaci s vápníkem pak hořčík funguje jako přirozený, uklidňující prostředek.

Živnostník vs. zaměstnanec, má se opravdu OSVČ tak dobře? Obrázek

Živnostník vs. zaměstnanec, má se opravdu OSVČ tak dobře? Otevře se v novém okně

Na mnoha webech na českém internetu, je možné najít celou řadu diskusí na toto téma. Co jsem jich několik prošel, tak velmi často jsou tam dvě vzájemně nesouhlasící skupiny. Můj pocit je, že si živnostníci a zaměstnanci moc nerozumí.

Další slevové kódy na Alza.cz – až 1000 Kč (200 Kč, 300 Kč a 500 Kč) Obrázek

Další slevové kódy na Alza.cz – až 1000 Kč (200 Kč, 300 Kč a 500 Kč) Otevře se v novém okně

Nabízím opět všem, kdo by měli zájem, slevové kódy pro nákup na Alza.cz v hodnotě 200 Kč, 300 Kč, 500 Kč. Momentálně pro ně nemám použití, takže pokud se někomu hodí, tady jsou.

sKarta 2014 – zrušení Obrázek

sKarta 2014 – zrušení Otevře se v novém okně

sKarta, nebo také „sociální karta“ či „karta sociálních systémů“ bude v roce 2014 končit. Projekt, který s velikou slávou odstartoval již v roce 2012, tak nezadržitelně spěje ke svému konci. Původní, ambiciózní idea, že sociální karta bude sloužit

Chcete zhubnout? Pořiďte si závislost na běhání! Obrázek

Chcete zhubnout? Pořiďte si závislost na běhání! Otevře se v novém okně

Pokud nechodíte pravidelně cvičit nebo běhat, tak asi nebudete vědět o, co jde. Pokud ale pravidelněji sportujete, tak určitě minimálně tušíte. Při pravidelném cvičení (třeba běhání) se u mnoha lidí se dostaví stav plně srovnatelný s jakoukoliv

Rychlé půjčky do 50000 Kč Obrázek

Rychlé půjčky do 50000 Kč Otevře se v novém okně

Hledáte snad radu nebo tip. Kde si půjčit peníze? Hodila by se vám slušná a solidní nabídka rychlé půjčky do 50.000 Kč? Zajímáte se o možnost půjčit si peníze a nevíte, jestli se vám vyplatí nějaká rychlá půjčka

Solidní půjčka do 10000 Kč okamžitě Obrázek

Solidní půjčka do 10000 Kč okamžitě Otevře se v novém okně

Nová solidní půjčka vám umožní získat peníze okamžitě a bez zbytečného čekání. Už do jedné hodiny můžete mít až 10 000 Kč (ti kdo, si půjčí opakovaně, pak mohou žádat až o 50 tisíc korun). Je to snadné, rychlé a bez podvodu.

TL