Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +233796  Nejlepší 
Linky karelnovak56: +Začít sledovat linky od karelnovak56
Ukaž klan karelnovak56(0)

Kalkulačka peněžitá pomoc v mateřství (PPM) Otevře se v novém okně

V této kalkulačce si můžete spočítat, jak vysoká by byla peněžitá pomoc v mateřství (PPM), na kterou máte případně nárok v době před porodem, a po něm. Souhrn všech užitečných informací ohledně nároku na PPM, jaké jsou podmínky

Billa kreditní karta – sleva 3% za každý nákup Obrázek

Billa kreditní karta – sleva 3% za každý nákup Otevře se v novém okně

Pokud chodíte častěji nakupovat do obchodů Billa, pak by se vám mohla hodit Billa kreditní karta. S touto kreditní kartou můžete mít totiž slevu na každý nákup ve výši 3%. Každý měsíc tak můžete ušetřit až 500 Kč. A díky bezúročnému období

Potvrzení o denním vyměřovacím základu 2017 Obrázek

Potvrzení o denním vyměřovacím základu 2017 Otevře se v novém okně

Formulář „Potvrzení o denním vyměřovacím základu ovlivňujícím výši rodičovského příspěvku“ slouží, jako příloha k žádosti o rodičovský příspěvek viz: Formulář: Žádost o rodičovský příspěvek.

Co je insolvence jak probíhá? Otevře se v novém okně

V případě, že máte více různých pohledávek, nezaplacených dluhů po splatnosti, které již nezvládáte splácet, pak je podobnou situaci možné řešit prostřednictvím soudního oddlužení (neboli také insolvence či osobního bankrotu).

Jak pečovat o novorozence – 1 část Obrázek

Jak pečovat o novorozence – 1 část Otevře se v novém okně

Právě jste se vrátila z porodnice, a jste úplně vyčerpaná z prodělaného porodu? Sice doma máte svůj „malý uzlíček šestí“, ale přitom se děsíte toho, co bude dál? Máme pro vás jednu důležitou radu. Hlavně nepanikařit. N

Půjčka 200 000 Kč do 15 minut i bez ručitele Otevře se v novém okně

Největší česká banka je již tradičně Česká spořitelna. Její služby využívá více než 5 miliónů klientů. Co do počtu klientů, je to tedy absolutně největší česká banka. Nabízí všechny možné služby od běžných účtů, až po investování, spoření nebo úvěry.

Potvrzení o nároku na dávky ovlivňující nárok a výši rodičovského příspěvku Obrázek

Potvrzení o nároku na dávky ovlivňující nárok a výši rodičovského příspěvku Otevře se v novém okně

Tento formulář „Formulář: Potvrzení o nároku na dávky (náhrady) ovlivňující nárok a výši rodičovského příspěvku 2017“, slouží jako příloha k žádosti o rodičovský příspěvek – viz: Formulář: Žádost o rodičovský příspěvek.

Kalkulačka insolvence 2017 Obrázek

Kalkulačka insolvence 2017 Otevře se v novém okně

V případě, že se rozhodnete vyřešit své dluhy formou soudního oddlužení (insolvence), pak budete po dobu 5 roků splácet určitou část vašeho platu (nebo i jiných příjmů). V této kalkulačce si můžete sami spočítat, kolik peněz vám zbude při insolvenci

Jak pečovat o novorozence – 2 část Obrázek

Jak pečovat o novorozence – 2 část Otevře se v novém okně

Novorozence není potřeba koupat častěji než 3x nebo 4x za týden (i když hned po porodu ani to ne). Řekněme tedy každý druhý den. Příliš časté koupání novorozenců, může vést k narušení přirozené odolnosti jejich pokožky a k nadměrnému vysoušení kůže.

Krátkodobá půjčka do 12000 Kč bez kontrolování registrů Obrázek

Krátkodobá půjčka do 12000 Kč bez kontrolování registrů Otevře se v novém okně

Toto je krátkodobá nebankovní půjčka, až do 12000 Kč, o kterou si může požádat každý. Nyní máte první půjčku do 8000 Kč zdarma, bez poplatků a bez úroků. Takže pokud si půjčíte – na 28 dní, pak po uplynutí této doby vracíte právě jen tuto částku.

TL