Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +246943  Nejlepší 
Linky karelnovak56: +Začít sledovat linky od karelnovak56
Ukaž klan karelnovak56(0)

Neomezené kontroly u nemocných – kdy může přijít kontrola? Obrázek

Neomezené kontroly u nemocných – kdy může přijít kontrola? Otevře se v novém okně

O podobné změně zákona mi není nic známo. Na druhou stranu doba, kdy by mohla proběhnout kontrola dodržování režimu práce neschopné osob, tedy léčebného režimu nebo režimu povolených vycházek nebyla a není nijak konkrétně časově vymezena.

Vzor: Návrh na zastavení exekuce na účet v bance Obrázek

Vzor: Návrh na zastavení exekuce na účet v bance Otevře se v novém okně

V případě, že vám exekutor zablokuje účet v bance (exekuce přikázáním pohledávky na účet povinného), na který vám současně chodí pouze nezabavitelná část mzdy nebo třeba důchodu,

Jak zabránit potratu Obrázek

Jak zabránit potratu Otevře se v novém okně

Bohužel, až 20% všech těhotenství může skončit samovolným potratem. To je poměrně vysoké číslo. Úspěšnost těhotenství ovlivňuje řada faktorů. Některé jsou genetické, jiné jsou biologicky podmíněné, a jiné jsou výsledkem životního stylu.

Jak snížit váhu 3 kila za měsíc Obrázek

Jak snížit váhu 3 kila za měsíc Otevře se v novém okně

Pokud se rozhodnete zhubnout o 3 kila za měsíc, je to rozumný cíl. Abyste shodili 3 kila za 4 týdny, tak vám bude stačit každý týden zhubnout o necelé kilo a to se dá celkem v pohodě zvládnout. Nebudete se muset pouštět do žádné drastické diety

Online půjčky do 700 000 Kč bez poplatků a bez ručitele Obrázek

Online půjčky do 700 000 Kč bez poplatků a bez ručitele Otevře se v novém okně

Tato bankovní půjčka je momentálně nejlevnější ve srovnatelném segmentu bankovních úvěrů. Platíte zde jen nízké úroky, již od 6,9%. Při řádném splácení je vám „odpuštěno“ až 15 splátek (v celkové výši až 68 000 Kč).

Formulář: Odměna pěstouna 2017 Obrázek

Formulář: Odměna pěstouna 2017 Otevře se v novém okně

Odměna pěstouna je dávka spadající pod dávky pěstounské péče. Nárok na tuto „odměnu“ má především osoba pečující nebo osoba vedená v evidenci osob, které mohou vykonávat pěstounskou péči.

Vzor: Návrh na zastavení exekuce pro nemajetnost Otevře se v novém okně

Jedním z oprávněných důvodů pro zastavení exekuce, je nemajetnost dlužníka . Zákon to pak formuluje tak, že výkon rozhodnutí (exekuce), je zastaven v případě, že průběh výkonu rozhodnutí ukazuje, že výtěžek

Jak zhubnout při kojení Obrázek

Jak zhubnout při kojení Otevře se v novém okně

Asi žádná žena není zcela spokojená s tím, jak se její tělo proměnilo v průběhu těhotenství. A ani s tím jak její postava vypadá po porodu. Snad každá žena, by chtěla mít, co nejdříve po porodu, zase hezkou postavu.

Chci zhubnout břicho Obrázek

Chci zhubnout břicho Otevře se v novém okně

Nejdou vám najednou zapnout vaše oblíbené kalhoty, nebo je vám těsná vaše nejmilejší sukně? Nelíbí se vám vaše břicho a chcete zhubnout? Zbavit se tuku v oblasti břicha nemusí být dobré jenom kvůli tomu, jak vypadáte.

Nejlevnější bankovní půjčka do 500 000 Kč bez poplatků Obrázek

Nejlevnější bankovní půjčka do 500 000 Kč bez poplatků Otevře se v novém okně

Na bankovní trhu dnes vládne tvrdá konkurence. Jednotlivé banky spolu pak bojují o to, kdo nabídne tu nejlevnější půjčku. Momentálně si toto prvenství drží MONETA Money Bank (bývalá GE Money Bank)

TL