Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +240666  Nejlepší 
Linky jan-onesork: +Začít sledovat linky od jan-onesork
Ukaž klan jan-onesork(5)

Šablony dárkových poukazů Obrázek

Šablony dárkových poukazů Otevře se v novém okně

Pro ty, kteří si chtějí k objednanému poukazu vytvořit dárkový kupón přesně podle svých přání, přinášíme jednoduché šablony zdarma ke stažení, které vám mohou posloužit jako základ pro vlastní tvoření.

Bílý cement a jeho využití Obrázek

Bílý cement a jeho využití Otevře se v novém okně

Beton je velmi oblíbeným stavebním materiálem a i ti, kteří nejsou zrovna fanoušky jeho využití v architektuře, bývají ohromeni stavbami z bílého betonu.

Okrasné kamenivo a lomový kámen v zahradě třikrát jinak Otevře se v novém okně

Zahrady a prostranství kolem domů netvoří pouze živá příroda, stromy, trávníky, květiny.

Víme, kde se v Praze dobře najíte a napijete Obrázek

Víme, kde se v Praze dobře najíte a napijete Otevře se v novém okně

Je pravda, že do Prahy moc často nezavítám. Historickou část Prahy, její architekturu a památky mám moc ráda, ale jinak se jedná o město spěchu, kde neustále někdo pobíhá, něco zařizuje a snad nikdy se člověk zde neocitne ani na chvilku sám.

Restaurace Alkron Otevře se v novém okně

Restaurace Alkron byla již od svého otevření v roce 1932 místem vybrané kuchyně sbírající ocenění po celém světě, místem radosti a pohody při posezení s přáteli i filosofického či politického rozjímání.

Jak prodloužit vlasy levně? Obrázek

Jak prodloužit vlasy levně? Otevře se v novém okně

Máte zájem o prodloužení vlasů, ale vaše prostředky jsou omezené? Nezoufejte, je tu dost variant, jak svoji hřívu o něco obohatit a neutratit přitom celu výplatu. Nejjednodušší a momentálně i dost oblíbenou je varianta clip in vlasů.

Jak na melír během pár vteřin? Obrázek

Jak na melír během pár vteřin? Otevře se v novém okně

Připnutí clip in vlasů je velmi jednoduché, zvládne ho během pár vteřin každý a výhodou je, že vaše původní vlasy nijak nezničí. Clip in vlasy totiž připínáte na své vlastní a pak je zase jednoduše sundáte.

Jak vybrat správný cement? Otevře se v novém okně

Tato otázka trápí nejednoho kutila, který se rozhodl vybetonovat kousek terasy, opravit zídku, plot či postavit pergolu k příjemnému letnímu posezení. Potřebuje si doma namíchat trochu betonu, tak sežene písek a vydá se pro cement.

Co je to Big Bag? Velkoobjemový vak, který usnadňuje stavebníkům práci Otevře se v novém okně

Pracujete se štěrkem? Pak pravděpodobně bojujete s kamínky, které se dostanou všude, s prachem, který sedá na vše v dosahu i s nepříliš snadnou manipulací.

Jak si vybrat a položit zatravňovací dlažbu Otevře se v novém okně

Pokud potřebujete dlažbu u svého domu a nechcete se zároveň vzdát pohledu na zelený trávník, máte na výběr z několika variant. Dlouhodobý trend směřuje k takzvané zatravňovací dlažbě. Ta umožňuje zároveň zpevnění plochy i její prorůstání trávou.

TL