Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237458  Nejlepší 
Linky hulk: +Začít sledovat linky od hulk
Ukaž klan hulk(0)

Jak jste staří? Otevře se v novém okně (anglicky)

To můžete zjistit na tomto webu, kde zveřejníte svou fotku a ostatní budou tipovat váš věk. Navíc takovéto tipování je velmi návyková záležitost.

O řemesle blogerském (php.blog.lupa.cz) Otevře se v novém okně

Jsou blogeři a blogeři...Mám názory. Asi každý má nějaké názory. Nemyslím si že bych byl bůchvíjak skromný. Ale nevím, nikdy bych si nenechal za svoje názory platit, mohou být brilantní, jedinečné, dokonalé, nebo to jsou jen den ...

James Brown je po smrti (R. I. P.)-BIGUP.cz Otevře se v novém okně

Příjemné trávení vánočních svátků nám překazila smrt otce funku a soulu Jamese Browna. The Godfather of Soul byl hospitalizován v atlantské nemocnici, kde také zemřel ve věku 73 let. Do nemocnice byl přivezen v neděli s těžkým zápalem plic a naposledy vyd

Je to jak otevřít dveře do jiného světa Otevře se v novém okně

První ponor v Indonésii. Nervozita, zvědavost. Co uvidím pod hladinou?

 Proč letečtí konstruktéři neradi létají? Obrázek

Proč letečtí konstruktéři neradi létají? Otevře se v novém okně

Pár fakticky podložených důvodů proto, ať nelétáme letadly. Kdybyste věděli, jak se staví letadla, báli byste se. Všechno není tak horké, jak se zdá. Přece jen článek psal začátečník v letecké konstrukci. Ale křídlo se za letu vlnit opravdu může.

Dešifrování FTP hesel v Total Commanderu Otevře se v novém okně

Total Commander je bezkonkurenčně nejlepší správce souborů, a to nejen pro Windows. Ani na tradičně silném (pro správu souborů) Linuxu se nenajdou lepší alternativy, ať už se díváme na.. (150 slov)

Thajsko (1999) Otevře se v novém okně

První cesta do Thajska a vlastně i do Asie. Nervozita se ztřídá se zvědavostí. Jaké to bude? Po 10 hodinách letu konečně přistáváme v Bangkoku. Je 16 hodin a my opouštíme letiště.

TL