Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +239023  Nejlepší 
Linky firess: +Začít sledovat linky od firess
Ukaž klan firess(1)

Výzkum Netshopperu: Jaké jsou měsíční výkyvy v obratech e-shopů? Obrázek

Výzkum Netshopperu: Jaké jsou měsíční výkyvy v obratech e-shopů? Otevře se v novém okně

Vánoční sezóna je prodejním vrcholem nejen pro e-shopy – to je notoricky známá pravda. Kolik ale činí vánoční vzestup prodejů, projevuje se již v listopadu nebo jen v prosinci? A jak vypadá zbytek roku? Odpověď dává nová studie Netshopper Indexu.

Kolik zelené elektřiny zvládne elektrická síť v ČR? Obrázek

Kolik zelené elektřiny zvládne elektrická síť v ČR? Otevře se v novém okně

Stop-stav novým fotovoltaickým a větrným elektrárnám přetrvává. Bylo rozhodnutí pozastavit připojování nových zdrojů do sítě technicky odůvodněné? Jaké jsou limity pro připojování fotovoltaických a větrných elektráren do sítě? Kolik obnovitelných zdrojů e

Nákupy přes mobil? Žádná velká komerce, vedou vyzvánění Obrázek

Nákupy přes mobil? Žádná velká komerce, vedou vyzvánění Otevře se v novém okně

Čtenáři Netshopperu znají náš poněkud skeptický názor na nakupování přes mobil – stále se domníváme, že obrazovka mobilu je pro komfortní nákupní proces, srovnatelný s prohlížením zaplněných regálů v kamenném krámě, nepoužitelně malá.

Solární kolektory pro rodinný dům: Stačí 1 metr čtvereční na osobu Obrázek

Solární kolektory pro rodinný dům: Stačí 1 metr čtvereční na osobu Otevře se v novém okně

Solárně-termické kolektory, které slouží pro ohřev teplé vody nebo přitápění, již nejsou žádnou novinkou. Na co si dát ale při jejich výběru pozor? Jak je to s jejich účinností? Kdy se vyplatí trubicové vakuové a kdy naopak ploché kolektory?

Šetříme energii: Tipy, jak snížit účet za elektřinu Obrázek

Šetříme energii: Tipy, jak snížit účet za elektřinu Otevře se v novém okně

Bez energií se neobejde žádná domácnost. Jejich ceny ale nejsou zrovna nejnižší. Co s tím? Řešením jsou úspory energií. Nemusíte se hned pouštět do výměny spotřebičů nebo zateplování. V každé domácnosti existují rezervy, kde ušetřit. Jak na to?

Dřevostavby: Izolace, požární ochrana, vnitřní klima Obrázek

Dřevostavby: Izolace, požární ochrana, vnitřní klima Otevře se v novém okně

Dřevěné konstrukce si zasluhují zvláštní pozornost. Dodržování principů konstrukční ochrany je klíčové pro životnost dřevostavby. O jaké principy jde? Proč je důležité umístění dřevostavby? Jak ji ochránit před vlhkostí? Co odolnost vůči požáru?

Tepelné izolace: Polystyren a vata nejsou jedinou možností Obrázek

Tepelné izolace: Polystyren a vata nejsou jedinou možností Otevře se v novém okně

Trend posledních let přeje úsporám energií a šetrnému přístupu k životnímu prostředí. Ve stavebnictví se objevují nové – přírodní – materiály. Jejich izolační vlastnosti ale nejsou dokonalé a potřebují vylepšit. Polystyren nebo vata nejsou jediným řešením

Biomasa: Co je dobré vědět, než ji začneme spalovat Otevře se v novém okně

Biomasa ve formě dřeva patřila v minulosti k hlavním zdrojům energie, fosilní paliva ji však zatlačila do pozadí. Dnes se biomasa opět vrací do módy. Tradiční kusové dřevo si získalo své příznivce snadno, zatímco moderní ekopaliva si cestu do našich kamen

Ovčí vlna jako izolace: Jak na to? Otevře se v novém okně

Ovčí vlna je staletími prověřený izolační materiál, který se ve světle environmentálních trendů začíná uplatňovat i v moderním stavebnictví. Jaké jsou tepelně-izolační vlastnosti ovčí vlny? Kde ji jako izolaci použít a jak postupovat při aplikaci?

Lze vrátit opravdu vše? Výpověď smlouvy bez udání důvodu v praxi Obrázek

Lze vrátit opravdu vše? Výpověď smlouvy bez udání důvodu v praxi Otevře se v novém okně

Čtrnáctidenní lhůta pro vrácení zboží je magické sousloví nedílně spojené s elektronickým obchodováním, okolo kterého panují dodnes občasné nejasnosti. Na co přesně má nárok kupující a na co prodejce?

TL