Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237797  Nejlepší 
Linky enachod: +Začít sledovat linky od enachod
Ukaž klan enachod(0)

Pět knih, které ti pomohou v rozvoji Otevře se v novém okně

Nech se inspirovat nějakou z knih. Možná ti odpoví na některé otázky a pomůže najít životní směr. Autoři se shodují na jedné věci. Nejdůležitějším krokem k naplnění životních snů je stanovení cílů.

Tajemství štěstí Otevře se v novém okně

Zvládáš život? Zvládáš to, co je v životě důležité? Zvládáš udržet kapky oleje na lžičce? Dovol nám vyprávět jeden příběh, který ti připomene, co je vlastně důležité a na co také nezapomínat.

Práce s PDF soubory už vás nikdy nezaskočí Obrázek

Práce s PDF soubory už vás nikdy nezaskočí Otevře se v novém okně

Stále častěji se setkávám při práci na počítači a v emailových přílohách s formátem PDF. Také čas od času potřebuji soubor upravit nebo třeba převést – konvertovat do jiného formátu a dále sním pracovat. Pokud jste se s podobnou problematikou setkali, mám

Využívejte a měříte svůj čas efektivně? Máme tip na online nástroj na měřen Obrázek

Využívejte a měříte svůj čas efektivně? Máme tip na online nástroj na měřen Otevře se v novém okně

V dnešní internetové a mobilní uspěchané době vzniká mnoho povolání a profesí, kdy je důležitá práce s časem či analýzou strávené doby u jednotlivých projektů. Z tohoto důvodu tu máme tip na aplikaci Toggl, která patří k nejpoužívanějším nástrojům na měře

Jak nahrávat video z webové kamery či obrazovky počítače? #Video Obrázek

Jak nahrávat video z webové kamery či obrazovky počítače? #Video Otevře se v novém okně

Snadno můžete vysílat zároveň video z webové kamery, současně spolu se živím přenosem vaší obrazovky na PC. Také můžete vybrat jen určité okno programu nebo webový prohlížeč. Aplikace je vhodná i pro velice oblíbené záznamy z her a sdílení třeba na Youtub

Jaké jsou vize a inovace? #Video Obrázek

Jaké jsou vize a inovace? #Video Otevře se v novém okně

Podívejte se na video, ve kterém zakladatel YeahCoach Robert Kopl podrobně popisuje tento jedinečný systém přímé pomoci a prosperity. Jakou hodnotu pro vás systém YeahCoach může mít a jak ho můžete využít ve svůj prospěch.

 Za jednu nízkou investici finanční svoboda #Webaplikace #Finance Obrázek

Za jednu nízkou investici finanční svoboda #Webaplikace #Finance Otevře se v novém okně

Na trhu uspělo již tisíce mobilních aplikací, díky kterým i ti nejmenší investoři zbohatli. S malou investicí do projektu YeahCoach sice nezbohatnete, ale zajistíte si předčasný důchod, který vás uživí. Být ve správný čas, na správném místě a připravení,

 #Webaplikace #Instagram Obrázek

#Webaplikace #Instagram Otevře se v novém okně

Jak oslovit tisíce nových kontaktů na Instagramu a Twitteru! S touto problematikou vám zcela určitě pomůže aplikace Holr. Holr.co je marketingový nástroj (online aplikace), která vám pomůže automatizovat a oslovit vaše publikum na těchto soc. sítích.

Jaký máte vztah k penězům? Otestujte se!  #Ekonomika Obrázek

Jaký máte vztah k penězům? Otestujte se! #Ekonomika Otevře se v novém okně

Chcete mít život bez finančních problémů? Udělejte si test a poradím vám, jak na to. Pokud vás zajímá, jak s tímto výsledkem můžete pracovat dál, můžete využít mou další pomoc.

Jak dopadla Inspiration YeahCoach 10-2016? #Ekonomika Obrázek

Jak dopadla Inspiration YeahCoach 10-2016? #Ekonomika Otevře se v novém okně

První video v systému YC již spuštěno a další následují. Kdo jste nemohl přijít a jste investorem nebo předplatitelem, tomu přejeme příjemnou zábavu!

TL