Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237234  Nejlepší 
Linky dllask: +Začít sledovat linky od dllask
Ukaž klan dllask(0)

Opilcovo pauza Obrázek

Opilcovo pauza Otevře se v novém okně

Opilost mi dává křídla stejně dlouhá jako měli slepice u nás na zahradě když jim je táta zastříhnul. Dětské vzpomínky mi přehrávají film jejich trapných leteckých pokusů. S bídou tři, čtyři metry a ryli zobákem v zemi.

Sony zveřejnila první podrobnosti o PSP Go Obrázek

Sony zveřejnila první podrobnosti o PSP Go Otevře se v novém okně

Ještě před netrpělivě očekávanou tiskovou konferencí E3 v Los Angeles, plánovanou na úterý, jsou známy první konkrétní detaily, včetně obrázků ve vysokém rozlišení, nového modelu mobilní herní konzole PSP Go firmy SONY.

Qwimby na pohřbu Obrázek

Qwimby na pohřbu Otevře se v novém okně

Vážení pozustalí, fanoušci Qwimbyho, milí hosté. Sešli jsme se v tento pietní den, abychom uctili památku našeho drahého, zesnulého přítele, ochránce, kolumbijského patriota a lidumila. Napijme se proto na jeho počest.

Nezáleží na tom kdo jsme, ale co si lidi myslí Obrázek

Nezáleží na tom kdo jsme, ale co si lidi myslí Otevře se v novém okně

...hledajíc ten správný příklad kvalitního obsahu...aby mě inspiroval k napsání podobných skvostů...tedy zároveň vstup do Síně slávy, kde mi nadšeně třesou pravicí, Vyhulánovi, Ptákovi, Dellfensovi a jiní velikáni.

......bolest a strach - JSME DOST...? Obrázek

......bolest a strach - JSME DOST...? Otevře se v novém okně

Potom utahují a vy se musíte dívat jak jejich radost při každé vytrysklé várce stoupá. To už jsem párkrát zažil. Myslel jsem, že má okoralá duše vydrží už asi všechno.

Čest, sport a děti Obrázek

Čest, sport a děti Otevře se v novém okně

Jistým vodítkem k posouzení vhodnosti fotbalu jako výchovného prostředku může být množství hráčů užívajících simulaci jako regulérní herní prostředek či chování některých fanoušků v podstatě brané jako normální.

Qwimby a krize Obrázek

Qwimby a krize Otevře se v novém okně

Jeho kšefty se motaj kolem Afghánistánu a Iráku. V Afghánistánu šmelej se vším možným výměnou za opium a v Iráku? Zdá se, že si tam přišli na pěknej majlant.

Blixa Bargeld - hudebník, spisovatel, herec, fotograf a kuchař Obrázek

Blixa Bargeld - hudebník, spisovatel, herec, fotograf a kuchař Otevře se v novém okně

Blixa Bargeld (vlastním jménem Christian Emmerich) je jednou z nejvýraznějších postav mezinárodní hudební scény. Člen skupiny Einstürzende Neubauten (ke stažení) a hráč na vrtačky, flexy, brusky...

Druhy policie, špatná a ta špatná Obrázek

Druhy policie, špatná a ta špatná Otevře se v novém okně

Nejméně výrazná je policie městská. V jejích řadách se vyskytují, aspoň v té naší, paka a tupci, pro něž i zdárné absolvování základní školy znamenalo tvrdý oříšek a na vysvědčení z osmé třídy se mnohdy skvěla celá nadílka dostatečných.

TL