Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +239534  Nejlepší 
Linky darc.jeanne: +Začít sledovat linky od darc.jeanne
Ukaž klan darc.jeanne(0)

Jak nosit Chelsea boty? Otevře se v novém okně

Boty Chelsea snad nikdy nevyjdou z módy. Proslavily je Beatles, Rolling Stones nebo Bob Dylan. Jsou symbolem rebelství a svobodomyslnosti.

MUST HAVE: Džíny a legíny podzimu 2015 Otevře se v novém okně

S koncem léta je nutné obměnit šatník. Kraťasy vystřídají džíny a legíny. Podívejte se, jakou barvu, střih a styl zvolit, abyste udržela krok s módními trendy.

Kabát dělá sexy muže Otevře se v novém okně

Když si muž oblékne kabát, stává se z něj džentlmen. Bez nadsázky. Kabát je už po dlouhá staletí symbolem elegance, stylu a šarmu. Podívejte se, jak letos na podzim nosit pánské kabáty.

6 kroků k dokonalému nahému make-upu Otevře se v novém okně

Tělové barvy vládnou světovým přehlídkám. A platí to i v případě líčení. Nahý make-up provází celý rok 2015. Potřebujete jen pár minut a minimum líčidel.

Nahá móda je trendy. Oblečte se do tělových barev Otevře se v novém okně

Ačkoliv by slovíčko nude mohlo v některých z vás vyvolat pocit, že tělová barva je vlastně nudná a nevýrazná, omyl! Jen je nutné umět s ní dobře pracovat.

Trenérka Pavla Vaindlová: Věřte si, mějte se rádi a usmívejte se Otevře se v novém okně

Pavla mi dala pořádně do těla. Trénink s ní má šmrnc, energii. Odcházíte s úsměvem a s čistou hlavou. Vzbudí ve vás nadšení a uděláte víc dřepů, než se vám kdy snilo. Povídaly jsme si o tom, že na začátku její cesty byla fotka ve spodním prádle. A taky o

Koukejte na svět, pomáhejte ježkům i dětem Otevře se v novém okně

My, dospělí, jsme divní. V hlavě máme uzávěrky, nákupy, praní a žehlení. Jak si přemítáme pořád dokola úkoly, nevnímáme. Třeba ježečka, který se krčí ve křoví. Děti koukají na svět jinak. Někdy si poradí sami, jindy potřebujou, abychom se oprostili od svý

Špageti s cuketou ve stylu indiánského léta Otevře se v novém okně

Zahrada je plná cuket, cibule a petrželové natě. Hraje to barvami. Uvařte si špageti a podávejte je za 15 minut. Sezónně, lokálně, zdravě.

Móda babího léta: S těmihle bundičkami budete zářit Otevře se v novém okně

S koncem léta není rozhodně konec krásných dnů. Je ale pravda, že šatník potřebuje obměnu, protože s tílkem a svetříkem si prostě už nevystačíte. Naštěstí jsou tady lehké dámské bundičky, které hrajou módními barvami, jsou elegantní, sexy a žádoucí.

3 trendy podzimu 2015, které musíte mít! Otevře se v novém okně

V šatníku by vám neměly chybět ležérní a volné kousky, stejně jako stále populární slim džíny nebo legíny. Vedle nich se ale bude nosit i hippie styl, takže na nohy natáhněte i zvonáče.

TL