Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237462  Nejlepší 
Linky cernoch: +Začít sledovat linky od cernoch
Ukaž klan cernoch(0)

Zuzko, to se ti povedlo! Otevře se v novém okně

Udělat něco pro děti z dětských domovů, obětovat tomu svůj volný čas a ještě z toho nic nemít, to dokáže málokdo. Zuzka Nováková patří mezi takové lidi, kteří s tím problém nemají. Její Dětská pyramidová show je toho důkazem.Zuzko, gratuluji!

Kamiony Škorpíků dorazily na Malou Skálu Otevře se v novém okně

Už zítra v poledne se po roce znovu na Malé Skále v Českém ráji rozjede hudební festival Benátská noc Made In Gambrinus, jehož hlavním trhákem budou světoví Scorpions. Ti na Malé Skále vystoupí hned první festivalový den - v pátek ve 21:30 hodin.

Scorpions míří do Čech za luxusem Otevře se v novém okně

Už za pár dní proběhne na Malé Skále Benátská noc Made In Gambrinus. Hlavním trhákem letošního festivalu, který se koná 28. - 30. července, bude světová legenda Scorpions.

Stahujte z mobil.cernovlaska.cz Otevře se v novém okně

Černovláska přináší novou sekci těchto stránek mobil.cernovlaska.cz. Najdete zde reálné tóny, polyfonní melodie, zvuky, hlášky, animace, barevné tapety, java hry, videa a plno dalšího. Podívejte se a potěšte svůj mobil ;-)

25 pejsků má maturitu, podpořte další! Otevře se v novém okně

Myslíte si, že psi nemohou složit svoji životní zkoušku? Ale mohou. V centru Helppes jich takových je letos 25. Jde o pejsky, kteří prošli speciálním výcvikem, aby mohli pomáhat postiženým.

KOLAGEN - zázrak na beďary a vrásky! Otevře se v novém okně

Vážení, konečně jsem našla přípravek, který mi zabírá na akné, pupínky, uhříky ..no prostě beďary! Žádný Aknecolor, Aknestop, Vichy, L oreal, Garnier a podobné výrobky. Fígl a účinnost spočívá v transdermálním kolagenuOs ...

Excelentní remixer - JXL na Mácháči 06 Otevře se v novém okně

Junkie XL je geniální producent, excelentní showman a také jeden z nejžádanějších remixérů na světě. Dokáže s hudbou dělat psí kusy, třeba namíchat taneční muziku a metal. Letos nebude chybět na skci Mácháč 2006.

Bleskově: Kabát a CZ Superhity 2006 Otevře se v novém okně

25. srpna vychází další deska z řady CZ Superhity. Kabát zase chystá desku na konec září.

Eva Aichmajerová bez sexu a práce ztloustne Otevře se v novém okně

Miluje sladké a přesto netloustne. Když se spolu sejdeme ve studiu Snídaně s Novou, jsem svědkem, že do sebe během vysílání naláduje hromadu sladkostí. Přesto je štíhlá jako proutek.

Yemi A.D. Hledá taneční parťáky Otevře se v novém okně

Chcete tancovat ve skupině, kterou založil a vede bývalý moderátor hitparády Eso Yemi A.D.? V tom případě musíte tanec opravdu ovládat!

TL