Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +239580  Nejlepší 
Linky Tom991: +Začít sledovat linky od Tom991
Ukaž klan Tom991(0)

Černá Hora: Horská krása od Kotoru po Žabljak Obrázek

Černá Hora: Horská krása od Kotoru po Žabljak Otevře se v novém okně

Není to tak dávno, co se v nabídce Ryanairu objevily velmi levné letenky do černohorské Podgorici, a to z polské Vratislavi nebo z Berlína. Obě letiště jsou z Česka slušně dostupná, je na čase plánovat zase jeden super výlet...

Jak zadarmo zrychlit počítač Otevře se v novém okně

Počítač může být pomalý z řady různých důvodů, ale pokud zpomalí náhle, příčinou většinou bývá fakt, že někde v pozadí běží skrytá nebo skryté aplikace, které užírají příliš mnoho výkonu. Co s tím? A co když je příčina jinde?

5 tipů, jak uhádnout heslo Otevře se v novém okně

Jsou situace, kdy se může velmi hodit uhádnout něčí heslo. Příkladem může být jak uhodnutí vlastního zapomenutého hesla, tak třeba hesla k potřebnému pracovnímu souboru kolegy, který právě odjel na dovolenou a je nedostupný na mobilu. Jak na to?

Pro supervýkonné mobily: ARM představil Cortex-A77 Obrázek

Pro supervýkonné mobily: ARM představil Cortex-A77 Otevře se v novém okně

Do prémiových smartphonů zamíří ještě před koncem roku nová procesorová jádra Cortex-A77. ARM představil jejich návrh společně s další generací grafického subsystému Mali a je se na co těšit.

Univerzální příjem bez práce: V ČR by mohl činit více než 9000 Kč měsíčně Otevře se v novém okně

Každý občan ČR by už nyní mohl dostávat nejméně 8640 Kč měsíčně a výdaje vládního rozpočtu by se nezvýšily ani o korunu. Ještě spíš by se ale tato částka přehoupla přes 9000 Kč. Jak je to možné?

Kolik stojí potraviny v Německu Obrázek

Kolik stojí potraviny v Německu Otevře se v novém okně

Při pohledu na stále se zvyšující cenovky potravin v obchodech leckoho asi napadne: Děje se to jenom u nás, nebo ceny takto stoupají i v zahraničí? Je normální cena másla 50 Kč za 250 gramů a brambory dražší než banány? Tady jsou ceny Německé...

Co a jak Češi nakupují v akci a proč je to výhodné Obrázek

Co a jak Češi nakupují v akci a proč je to výhodné Otevře se v novém okně

Více než polovina výdajů, které české domácnosti dají za balené potraviny, je utraceno za zboží ve slevových akcích. Není divu, takzvané standardní ceny, tedy ceny mimo akce, jsou v Česku často uměle nafouknuté a nepřiměřeně vysoké.

Nové české protiinflační dluhopisy ochrání úspory před inflací Otevře se v novém okně

S růstem inflace se tento jev pro řadu investorů, kteří mají nyní peníze v hotovosti, stává strašákem. Na to reaguje Ministerstvo financí ČR vydáním nového typu dluhopisu.

Nejlepší dovolená - a jak na ni Obrázek

Nejlepší dovolená - a jak na ni Otevře se v novém okně

Ať už se člověk chystá po České republice nebo do exotiky, vždy se vyplatí trochu plánovat. Podívat se dopředu na mapy, rozmyslet si, kam jít, co vidět. Tady je pár tipů, kde hledat inspiraci, a jak cestu naplánovat rychle a dobře.

7 tipů, jak levně cestovat po světě Obrázek

7 tipů, jak levně cestovat po světě Otevře se v novém okně

Cestování ještě nikdy nebylo tak levné jako dnes. Má to ale svá pravidla, která je třeba znát. A někdy se hodí trocha plánování. Na to se hodí použít nějaký vhodný nástroj.

TL