Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237513  Nejlepší 
Linky Tom991: +Začít sledovat linky od Tom991
Ukaž klan Tom991(0)

Zdarma: Galaktická policie přichází na Android Obrázek

Zdarma: Galaktická policie přichází na Android Otevře se v novém okně

Vesmírná základna BS9856 se už dva dny nehlásí. Co se tam děje? To se vydává zjistit Natálie K., policistka Galakticke Policie. V této hře jí můžete pomoci zjistit, co se tam stalo a kam její obyvatelé zmizeli.

Oculus Go: Co dělat, když ve filmu nefunguje zvuk, když se prohodí strany Obrázek

Oculus Go: Co dělat, když ve filmu nefunguje zvuk, když se prohodí strany Otevře se v novém okně

Oculus Go jsou cenově dostupné brýle pro virtuální realitu se zajímavým softwarem, který hodně usnadňuje její používání, kde se ale čas od času se může něco pokazit. Třeba nemusí fungovat zvuk nebo 3D. Tihle tipy ale fungují pro všechna videa.

Jak převést aplikaci pro Android na Windows Obrázek

Jak převést aplikaci pro Android na Windows Otevře se v novém okně

Vývojář her popisuje, jak snadno portovat hry, případně další aplikace z Androidu na Windows. Krok za krokem s použitím užitečných nástrojů zdarma.

9 nových adventure her pro PC, 4 zdarma Obrázek

9 nových adventure her pro PC, 4 zdarma Otevře se v novém okně

Tohle je opravdová letní smršť adventur zdarma! Ke stažení přímo z Windows Store pro Windows 10, plně česky, bez reklam a jiných háčků. Kdo má tenhle žánr rád a mrzí ho, že se adventur vydává málo, ten bude příjemně překvapený.

Pozor: Také riskujete svoje peníze a data ve veřejných WiFi sítích? Otevře se v novém okně

Drtivá většina, 95 % lidí, naprosto netuší, že ohrožují bezpečnost svých údajů přihlašováním do veřejných WiFi sítí. Ani mnozí podnikatelé si neuvědomují, že veřejné připojení k internetu přes WiFi může být nedostatečně zabezpečené...

Mobilní sítě 5G budou spuštěny již letos, telefony s 5G se objeví příští ro Otevře se v novém okně

Již letos budou v komerčním provozu spuštěny první 5G sítě, průkopníkem v jejich zavádění je Severní Amerika. A v roce 2023 bude 20 procent celkového datového provozu probíhat právě přes mobilní sítě páté generace.

Zápisky z Gruzie: Sem se rozhodně chcete podívat Otevře se v novém okně

Tady jsou poznámky ze země, která se chlubí krásnými horami, mořem i pestrou historií. Třeba vás inspirují. Obzvlášť, když letenky do Gruzie bývají tak levné!

Pozor na zavazadla u aerolinky Wizz Air Obrázek

Pozor na zavazadla u aerolinky Wizz Air Otevře se v novém okně

Pokud se chystáte na cestu se společností Wizz Air, ať už soukromou nebo služební, dejte si pozor na její zbrusu novou politiku kabinových zavazadel. Pokud o ní nevíte, můžete být při svém letu nepříjemně překvapeni.

Jak se zbavit hesla ve Windows 10 Otevře se v novém okně

Tipy, jak se zbavit existujícího hesla ve Windows 10 a přihlašovat se bez něj, jak heslo změnit nebo jak si poradit se zapomenutým heslem do Windows 10.

Ty nejlepší informace na cesty Otevře se v novém okně

Docela užitečný seznam dobrých zdrojů informací na dovolenou. Kde najít jízdní řády, mapy, informace o zemích, levné letenky apod.

TL