Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +247281  Nejlepší 
Linky Tom991: +Začít sledovat linky od Tom991
Ukaž klan Tom991(0)

Tip na neobvyklou dovolenou: Jižní Korea Otevře se v novém okně

Korea nabízí spoustu zajímavých míst. Hlavní město Soul, demilitarizovaná zóna mezi Severní a Jižní Koreou, chrámy, jako Sinheungsa, Bulguksa, Seokguram Grotto nebo třeba lidová vesnice Hahoe.

PPL nestíhá doručovat zásilky, DPD omezuje služby Otevře se v novém okně

Ke komplikacím s doručováním balíků dochází letos dříve, než je obvyklé. Firma PPL varuje klienty, že z důvodu sezonního nárůstu počtu přepravovaných zásilek může docházet k prodloužení doby doručení o více než 2 dny, DPD omezila některé služby.

Minimální mzda pro rok 2018 Otevře se v novém okně

Důležitým údajem pro řadu podnikatelů je výše minimální mzdy, a proto se podíváme, na jakou úroveň je nastavena pro rok 2018. Od 1.1.2018 je to 12 200 Kč, pro řadu profesí je jejich minimální mzda ještě vyšší, a to až 24 400 Kč měsíčně.

Státní svátky v ČR, na Slovensku, v Německu a v Rakousku v roce 2018 Otevře se v novém okně

Přehled svátků v roce 2018 v ČR, ale také na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro zaměstnance i zaměstnavatele bude užitečné vědět, že jen dva svátky v České republice v roce 2018 připadají na víkend, a to konkrétně 28. října a 17. listopadu.

Tesla Semi: Revoluční elektrické kamiony přicházejí Otevře se v novém okně

Tesla Semi podle výrobce přinese mnohem větší pohodlí pro řidiče nákladních automobilů, zvýší bezpečnost a výrazně sníží náklady na nákladní dopravu. Bez přívěsu dosáhne Tesla Semi zrychlení z 0 na 100 km/h (resp. 60 mil/h) za pět sekund.

Kde a jak získat kvalitní databázi pro e-mailing Otevře se v novém okně

Dobře provedený e-mailing dokáže podpořit prodeje i zlepšit komunikaci mezi vámi a klienty. Efektivní e-mailing ale vyžaduje kvalitní databázi kontaktů. Jak ji správně vybudovat?

Taxi budou už brzy létat Obrázek

Taxi budou už brzy létat Otevře se v novém okně

Uber plánuje provozovat v nejlidnatějších městech světa síť elektrických letadel. Realitou se tato vize má stát v roce 2023. Na plánu spolupracuje i s NASA.

Tyhle termíny si pamatujte: Zasedání bankovní rady ČNB 2017 a 2018 Otevře se v novém okně

Tyto termíny jsou důležité pro každého, kdo musí sledovat vývoj kurzu koruny, ale i vývoj české ekonomiky obecně. Bankovní rada jedná o měnových otázkách osmkrát ročně, výjimečně též na mimořádných zasedáních. Kdy přesně?

Roboti v samoobsluze? Přicházejí tam právě nyní! Obrázek

Roboti v samoobsluze? Přicházejí tam právě nyní! Otevře se v novém okně

Walmart testuje ve svých prodejnách roboty, kteří mimo jiné kontrolují dostupnost zboží a jeho ceny. Kolik nahradí prodavačů?

NEOM: V poušti vyrůstá město budoucnosti Obrázek

NEOM: V poušti vyrůstá město budoucnosti Otevře se v novém okně

Nezatížené minulostí, využívající nejnovější objevy a technologie - takové má být město, jehož vznik oznámil saúdskoarabský princ Mohammed bin Salman bin Abdulaziz Al Saud. Dosud tam není nic. Teď tam má za 500 miliard dolarů vzniknout ultramoderní město

TL