Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +235533  Nejlepší 
Linky Tom991: +Začít sledovat linky od Tom991
Ukaž klan Tom991(0)

Ty nejlepší informace na cesty Otevře se v novém okně

Docela užitečný seznam dobrých zdrojů informací na dovolenou. Kde najít jízdní řády, mapy, informace o zemích, levné letenky apod.

Tip: Herní engine zdarma pro Android, iOS i Windows Obrázek

Tip: Herní engine zdarma pro Android, iOS i Windows Otevře se v novém okně

Díky projektu GameStylus může kdokoli snadno a bez programování vytvořit svou vlastní hru. Teď hned a nově už nejen pro Android a iOS, ale také pro Windows 10.

16 sester: Adventure hra zdarma pro Windows Obrázek

16 sester: Adventure hra zdarma pro Windows Otevře se v novém okně

A je to tady: Ostrov 16ti sester, díl první, je nyní zdarma také pro Windows. Každý si ho může zdarma stáhnout a hrát na svém PC. Je to klasická adventure hra, je česky a její hraní nemá žádný háček.

Tajné kódy pro animace na Facebooku: xoxo, radness, bff a další Otevře se v novém okně

Chcete ozvláštnit svoje statusy na Facebooku? Pak v nich zkuste použít některé z "tajných" kódů pro animace. Tyto kódy po odeslání příspěvku změní barvu a když na ně další uživatelé kliknou, ukáže se nějaká animace.

Mzdy a platy v ČR: Všichni (skoro) rychle bohatneme Obrázek

Mzdy a platy v ČR: Všichni (skoro) rychle bohatneme Otevře se v novém okně

Nadprůměrný růst mezd, lepší nabídka benefitů, zlepšování firemní kultury, ale i snižování nároků a růst poptávky po zaměstnancích ze zahraničí - to jsou hlavní trendy na tuzemském trhu práce.

Typické počasí v jakékoli zemi světa Obrázek

Typické počasí v jakékoli zemi světa Otevře se v novém okně

Když člověk plánuje dovolenou a není to zrovna po nejbližším okolí, hodí se vědět, kdy je kde ve světě jaké počasí. A právě tenhle přehled nabízí, mimo jiné i česky, tyhle stránky.

Nejlepší nové point and click adventure hry zdarma Obrázek

Nejlepší nové point and click adventure hry zdarma Otevře se v novém okně

I letos nám vývojáři nadělují zajímavé nové adventure hry pro Android a iOS zdarma. Tady je seznam těch, které by vám rozhodně neměly utéci.

Hacky, cracky a pirátské hry pro Android i iOS Otevře se v novém okně

Mnoho her na Google Play je placených, ale hráči si je přesto chtějí stáhnout zdarma. Podle některých vývojářů dokonce neváhají psát e-maily a žádat, aby vývojáři dali hru bezplatně. A nejednou prý přitom sáhnou i k výhrůžkám nebo nadávkám.

Kamiony bez řidičů jsou v USA stále běžnější Obrázek

Kamiony bez řidičů jsou v USA stále běžnější Otevře se v novém okně

Je to jen pár dní co společnost Uber oznámila, že její autonomní kamiony vozí zboží po dálnicích Arizony, a je tu další ohlášení: Waymo začíná příští týden pilotní provoz svých autonomních kamionů v Atlantě, kde budou zásobovat datová centra Google.

Zdarma Atlas světa - ebook ke stažení Obrázek

Zdarma Atlas světa - ebook ke stažení Otevře se v novém okně

Pokud občas potřebujete informace o nějaké zemi světa, pak potřebujete atlas světa. iWorldAtlas je webová stránka, kde najdete právě takový atlas - jako web i jako bezplatný ebook ke stažení. Část textů ale bohužel trpí nedokonalým překladem.

TL