Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +236110  Nejlepší 
Linky Tom991: +Začít sledovat linky od Tom991
Ukaž klan Tom991(0)

9 nových adventure her pro PC, 4 zdarma Obrázek

9 nových adventure her pro PC, 4 zdarma Otevře se v novém okně

Tohle je opravdová letní smršť adventur zdarma! Ke stažení přímo z Windows Store pro Windows 10, plně česky, bez reklam a jiných háčků. Kdo má tenhle žánr rád a mrzí ho, že se adventur vydává málo, ten bude příjemně překvapený.

Pozor: Také riskujete svoje peníze a data ve veřejných WiFi sítích? Otevře se v novém okně

Drtivá většina, 95 % lidí, naprosto netuší, že ohrožují bezpečnost svých údajů přihlašováním do veřejných WiFi sítí. Ani mnozí podnikatelé si neuvědomují, že veřejné připojení k internetu přes WiFi může být nedostatečně zabezpečené...

Mobilní sítě 5G budou spuštěny již letos, telefony s 5G se objeví příští ro Otevře se v novém okně

Již letos budou v komerčním provozu spuštěny první 5G sítě, průkopníkem v jejich zavádění je Severní Amerika. A v roce 2023 bude 20 procent celkového datového provozu probíhat právě přes mobilní sítě páté generace.

Zápisky z Gruzie: Sem se rozhodně chcete podívat Otevře se v novém okně

Tady jsou poznámky ze země, která se chlubí krásnými horami, mořem i pestrou historií. Třeba vás inspirují. Obzvlášť, když letenky do Gruzie bývají tak levné!

Pozor na zavazadla u aerolinky Wizz Air Obrázek

Pozor na zavazadla u aerolinky Wizz Air Otevře se v novém okně

Pokud se chystáte na cestu se společností Wizz Air, ať už soukromou nebo služební, dejte si pozor na její zbrusu novou politiku kabinových zavazadel. Pokud o ní nevíte, můžete být při svém letu nepříjemně překvapeni.

Jak se zbavit hesla ve Windows 10 Otevře se v novém okně

Tipy, jak se zbavit existujícího hesla ve Windows 10 a přihlašovat se bez něj, jak heslo změnit nebo jak si poradit se zapomenutým heslem do Windows 10.

Ty nejlepší informace na cesty Otevře se v novém okně

Docela užitečný seznam dobrých zdrojů informací na dovolenou. Kde najít jízdní řády, mapy, informace o zemích, levné letenky apod.

Tip: Herní engine zdarma pro Android, iOS i Windows Obrázek

Tip: Herní engine zdarma pro Android, iOS i Windows Otevře se v novém okně

Díky projektu GameStylus může kdokoli snadno a bez programování vytvořit svou vlastní hru. Teď hned a nově už nejen pro Android a iOS, ale také pro Windows 10.

16 sester: Adventure hra zdarma pro Windows Obrázek

16 sester: Adventure hra zdarma pro Windows Otevře se v novém okně

A je to tady: Ostrov 16ti sester, díl první, je nyní zdarma také pro Windows. Každý si ho může zdarma stáhnout a hrát na svém PC. Je to klasická adventure hra, je česky a její hraní nemá žádný háček.

Tajné kódy pro animace na Facebooku: xoxo, radness, bff a další Otevře se v novém okně

Chcete ozvláštnit svoje statusy na Facebooku? Pak v nich zkuste použít některé z "tajných" kódů pro animace. Tyto kódy po odeslání příspěvku změní barvu a když na ně další uživatelé kliknou, ukáže se nějaká animace.

TL