Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +239829  Nejlepší 
Linky Registrator: +Začít sledovat linky od Registrator
Ukaž klan Registrator(0)

Rodinný hotel – máme vše, co rodiny s dětmi potřebují Otevře se v novém okně

Odjet s rodinou na dovolenou není jen tak, zvláště pak co se balení týče – pokud máme maličké děti, je to ještě horší. Děsí vás ta představa, co všechno musíte vzít s sebou, aby miminko mělo všechno, co potřebuje? Už nemusí.

Rodinný hotel – dovolená v prostředí úchvatné krajiny a čisté přírody Otevře se v novém okně

Benecku se přezdívá vzdušné lázně – a to protože je tu skutečně čistý a zdravý vzduch a krajina jako z pohádky. Projít tu můžete hned několik památek, v blízkosti je i zoologická zahrada a mnoho jiných zajímavých turistických cílů.

Obklady - dlažba / Dlažba Otevře se v novém okně

Dlažba pro opravdové designové gurmány. Dlažba patří mezi nejpopulárnější druhy povrchů, a to zejména díky své praktičnosti. Zejména pokud máte malé děti, jistě tuto vlastnost oceníte.

Obklady - dlažba / Obklady Otevře se v novém okně

Do koupelny patří jedině obklady. V koupelně se nejvíce manipuluje s vodou, a proto by v ní měl být co nejvíce voděodolný povrch. To obklady splňují naprosto dokonale, protože na ně můžete cákat vodu celé dny a zůstanou zcela nepoškozené.

Elektrický topný žebřík – nepostradatelný doplněk ve vaší koupelně Otevře se v novém okně

Teplo v koupelně je naprosto nezbytné. Nejsnazší způsob, jak ho dostat i do vaší koupelny je elektrický topný žebřík. Zajistí vám nejen teplou koupelnu, ale stane se i skvělým designovým doplňkem.

Elektrický topný žebřík se hodí do každé koupelny. Víte, jak ho vybrat? Otevře se v novém okně

Chladno v koupelně nechce mít nikdo. Není snad nic horšího, než když se z koupání ve vlastní koupelně stává spíše otužování. Koupelnový elektrický topný žebřík promění vaši koupelnu v teplé a příjemné místo. Stačí si vybrat.

Dovolená Korsika nás naprosto nadchla Otevře se v novém okně

Jelikož Tomášek bude ještě pořád malý na to, abychom podnikli nějakou náročnější zahraniční cestu, je Korsika vhodnou variantou i naší nadcházející dovolené.

Dovolená, Korsika, odpočinek a nekonečné pláže Otevře se v novém okně

Vždy jsem se tam totiž chtěla podívat a užít si trochu horských túr v kombinaci s oslnivými plážemi, které miluji.

Zápis do školky je milníkem dětského života Otevře se v novém okně

Chodí buď na farmu za zvířátky, do přírody, na turistické výlety za poznáním či dokonce i jezdí k jejímu milovanému moři. Je fantastické vidět své dítě spokojené i mimo mou náruč.

Zápis do školky u nás proběhl hladce Obrázek

Zápis do školky u nás proběhl hladce Otevře se v novém okně

Svůj zápis do školky si Matyáš doslova užil. Po své první exkurzi ve školce se mě stále každý den znovu a znovu ptal, když už konečně půjde do školky.

TL