Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +235237  Nejlepší 
Linky Registrator: +Začít sledovat linky od Registrator
Ukaž klan Registrator(0)

Houba Reishi a dlouhověkost Obrázek

Houba Reishi a dlouhověkost Otevře se v novém okně

Vzhledem k rozvoji chemie se od sedmdesátých let minulého století staly některé houby předmětem specializovaného výzkumu. Zvláštní pozornost v tomto výzkumu měla a má houba Reishi.

Reishi a cukrovka Otevře se v novém okně

Tato funkce je velice prospěšná hlavně u starších lidí, pro něž je náhlý vzestup cukru nebezpečný. Reishi houba také napravuje škody způsobené špatnou funkcí bílkovin, které způsobují záněty a následné rychlejší stárnutí.

Reishi houba jako ochrana jate Obrázek

Reishi houba jako ochrana jate Otevře se v novém okně

Reishi spór prokazatelně snižoval hromadění tohoto toxického kovu v játrech, přičemž jej i odstraňoval z organismu. Princip spočívá ve zvýšené tvorbě speciální bílkoviny, která se umí na kadmium navázat a následně jej odstranit.

Infrazářiče se postarají o perfektní výhřev místnosti Otevře se v novém okně

Je vám doma neustále zima? Protopíte každý rok při topné sezóně více, než jste měli v úmyslu a přesto to nestačí? Máte pocit, že se veškeré teplo, které vyprodukuje, vaše topení drží u stropu a od země je stále cítit nepříjemný chlad?

Mobilní Klimatizace Je Ideální Na Horká Léta Otevře se v novém okně

Klimatizace je nejen běžnou součástí vašeho osobního automobilu, ale je i čím dál rozšířenější v českých domácnostech. Protože naše léta jsou dnes mnohem teplejší než dříve, tak koupi klimatizace letos zvažuje mnoho lidí.

I levné mobilní klimatizace fungují spolehlivě Otevře se v novém okně

Mnoho lidí zvažuje na léto koupi mobilní klimatizace. Jestliže již vloni jste měli pocit, že obyčejný ventilátor na ochlazení vzduchu u vás doma nestačil, tak je klimatizace určitě dobrou volbou.

Mobilní klimatizace do ložnice i do obývacího pokoje Otevře se v novém okně

Vytvořte si doma během letních měsíců příjemnou atmosféru. Už více neodolávejte použití mobilní klimatizace, která je maximálně bezpečná i třeba pro alergiky či astmatiky. Vysoké teploty, šplhající i přes 28 stupňů Celsia, jsou v našich příbytcích...

Mobilní klimatizace nastolí příjemnou teplotu ve vaší ložnici Otevře se v novém okně

Uvažujete nad pořízením mobilní klimatizace do své ložnice? Pokud se vám komplexní řešení pro celý byt či dům zdá příliš drahé, tak vězte, že právě mobilní klimatizace jsou hudbou budoucnosti.

Mobilní klimatizace mají nespočet výhod Otevře se v novém okně

Jaké jsou hlavní přednosti mobilní klimatizace? Proč se vyplatí do ní investovat? Již s příchodem teplých jarních měsíců mnoho lidí uvažujete nad koupí klimatizace, protože během parného léta bude samozřejmě ještě o něco hůře.

Mobilní klimatizace – ideální řešení na letní měsíce Otevře se v novém okně

Uvažujete nad koupí mobilní klimatizace? Máme pro vás několik tipů pro snadný výběr. Klimatizace se postupem času stávají nedílnou součástí mnoha domácností.

TL