Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +246943  Nejlepší 
Linky Registrator: +Začít sledovat linky od Registrator
Ukaž klan Registrator(0)

Kojenecké kabátky pro každou situaci Obrázek

Kojenecké kabátky pro každou situaci Otevře se v novém okně

Navštivte nás tak buď v kamenné prodejně či si z pohodlí domova objednejte například kojenecký zimní kabátek či jinou drobnost, kterou své ratolesti vykouzlíte úsměv na tváři. Pohádkoví hrdinové na každém z oblečků jsou samozřejmostí.

DÍLY VÝFUKU PRO BEZSTAROSTNÉ JEŽDĚNÍ Otevře se v novém okně

O vůz je potřeba patřičně pečovat a to především proto, aby vaše jízda byla vždy naprosto bezpečnou. Pokud některé díly na vašem autě nahradíte nekvalitními náhražkami či dokonce díly, které nesedí přesně na daný typ vašeho vozu...

Bytový textil nemá jen dekorační funkci, musí být také praktický Otevře se v novém okně

Kdo si někdy zařizoval domácnost, ví, jak důležitou funkci plní bytový textil. Sice si na textiliích neuvaříte, neschováte do nich potraviny ani si na nich nepustíte zprávy, ovšem jejich praktický a estetický význam je víc než patrný.

Bytový textil vyřeší váš otazník nad tématem vánočních dárků Otevře se v novém okně

Už si opravdu nevíte rady, čím obdarovat maminku, tchyni nebo dospívající dceru. Vánoce, výročí, narozeniny nebo promoce se blíží a vy jste s fantazií v koncích.

Bytový textil za hubičku a od prověřené firmy s tradicí Otevře se v novém okně

Blíží se Vánoce a leckterá hospodyňka přemýšlí, jak nově vyzdobit domácnost, byt, rodinný dům či chalupu, kde s rodinou stráví vánoční svátky.

Zábor veřejného prostranství vyžaduje povolení a není zdarma Obrázek

Zábor veřejného prostranství vyžaduje povolení a není zdarma Otevře se v novém okně

Například v Praze na všechny tyto činnosti potřebujete speciální povolení, které získáte od technické správy komunikací, kde podáte žádost o zábor veřejného prostranství. Potřebujete poradit s jejím vyplněním a urychlit vyřízení?

Evidence docházky dětí do školních zařízení je zjednodušena systémem Dignu Otevře se v novém okně

Zjednodušení administrativy spojené s bezpečnostním přístupem, co se týče kontroly příchodu a odchodu dětí do školního zařízení, zajišťuje docházkový systém Dignus.

Evidence docházky je pomocníkem v administrativě předškolních zařízení Otevře se v novém okně

Rodiče, které doprovázejí své ratolesti do školky, jeslí nebo jiného předškolního zařízení, mají dnes jedinečnou možnost, jak mít pod kontrolou počet dní i hodin dítěte strávených ve školce....

Natura Estonica pro vaše dokonalé vlasy Otevře se v novém okně

Sníte o perfektních vlasech, které se budou podobat těm, které denně vídáte v reklamních upoutávkách? Máte poškozené vlasy či vás trápí jejich objem či například krepatění?

Grily na plyn jsou ideální pro rychlou přípravu pokrmů Otevře se v novém okně

Uvažujete nad pořízením grilu? I teď na podzim můžete těžit z benefitů, které grilování nabízí. Posedíte si s rodinou či s přáteli a ještě si pochutnáte na perfektním jídle.

TL