Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237850  Nejlepší 
Linky Nunu13: +Začít sledovat linky od Nunu13
Ukaž klan Nunu13(0)

3v1 2. díl - GPRO, Land of Ice, Vojevůdci a čarodějové Obrázek

3v1 2. díl - GPRO, Land of Ice, Vojevůdci a čarodějové Otevře se v novém okně

Po delší odmlce než jsem očekával příchází druhý díl 3v1, který ve zkratce ukazuje formulový manažer Grand Prix Racing Online a dvě strategie - Land of Ice a Vojevůdci a Čarodějové.

3v1 1. díl - Damokles, Latefight, Stredozem Obrázek

3v1 1. díl - Damokles, Latefight, Stredozem Otevře se v novém okně

V tomto pvním díle přináším následující trojici her. První je simulace reálného života Damokles a zbylé dvě vojensko-budovatelské strategie Latefight a Stredozem.

Nová česká strategie Acarnian Obrázek

Nová česká strategie Acarnian Otevře se v novém okně

Acarnian je nová česká strategie s herním principem velmi podobným oblíbeným hrám Divoké Kmeny a Travian. Hra odstartovala na začátku července a nyní ji hraje přes 100 hráčů.

Brejk online fotbalový manažer Obrázek

Brejk online fotbalový manažer Otevře se v novém okně

Na internetu je mnoho online fotbalových manažerů a mezi nimi i „Brejk“, který funguje už šestým rokem. Jedná se o ryze český manažer, a nejen proto určitě stojí za pozornost. Právě „Brejk“ vám ve svém článku představuji.

Neandrtal: zajímavé RPG z pravěku Obrázek

Neandrtal: zajímavé RPG z pravěku Otevře se v novém okně

Neandrtal je slovenská RPG hra, kterou momentálně hraje přes 250 hráčů. Ve hře získáte postavičku pračlověka, který se z počátku seznamuje se svým okolím, postupně získává na síle a stoupá na žebříčku neandrtálců.

KnightFight: jednoduché RPG Obrázek

KnightFight: jednoduché RPG Otevře se v novém okně

KnightFight je RPG hra od německého studia RedMOON, který nyní provozuje pět serverů v češtině a jeden ve slovenštině. Ve hře získáte postavu rytíře se kterou postupně stoupáte na žebříčku hráčů.

Rising Cities: buduj své město Obrázek

Rising Cities: buduj své město Otevře se v novém okně

Rising Cities je budovatelská hra od německého Bigpointu, kterou momentálně hraje přes 407 tisíc hráčů v 22 jazycích. Ve hře budujete své město a zásobujete své obyvatele tak aby nejlepším městem bylo právě to vaše.

European Games Award 2012 Otevře se v novém okně

Rok se s rokem sešel a vy již znovu můžete hlasovat o nejlepší evropskou hru. Stejně jako minulý rok je vypsáno mnoho kategorií rozlišující hry podle žánru, platformy a také hodnotící grafiku, herní svět apod. Můžete hlasovat pro hry jako je Battlefield

Staň se králem v české online hře Pán Hradu Obrázek

Staň se králem v české online hře Pán Hradu Otevře se v novém okně

Online her nikdy nebylo tolik jako dnes. A času na jejich hraní stále ubývá. Z novinek stojí za pozornost čerstvě český Pán Hradu, ve kterém se hráči ujímají vlády po zemřelém králi a z malé zanedbané tvrze budují mohutné a silné sídlo.

OneSkill Manager: čerstvá fotbalová krev Obrázek

OneSkill Manager: čerstvá fotbalová krev Otevře se v novém okně

Již před rokem a půl poprvé probleskly na internet zprávy o OneSkill Manageru (OSM), tehdy jakožto novince. Pravý život však hře začal až o rok později.

TL