Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +236966  Nejlepší 
Linky Mesina: +Začít sledovat linky od Mesina
Ukaž klan Mesina(0)

Vueling: nová linka do Říma od 1273 Kč! Obrázek

Vueling: nová linka do Říma od 1273 Kč! Otevře se v novém okně

Další novou linku z našeho hlavního města hlásí letecká společnost Vueling, která ke stávající lince do Barcelony přidá také další přímé lety do Říma. Podle letového řádu by mělo být spojení provozováno každý den v týdnu od 24. dubna 2014.

Levné letenky z Brna a Prahy od 229 Kč! Otevře se v novém okně

Na první pohled se někomu může zdát tato cena nesmyslně nízká, ale na webu nízkonákladové letecké společnosti Wizz Air na ni skutečně dosáhnete. Předpokladem je členství ve Wizz Discount Clubu (WDC), které vychází na 750 Kč (ročně).

Levné letenky  z Osla do New Yorku od 6849 Kč! Obrázek

Levné letenky z Osla do New Yorku od 6849 Kč! Otevře se v novém okně

Právě teď je možné v rezervačním systému aerolinky Norwegian Air Shuttle objevit akční letenky do New Yorku za ceny od 6849 Kč! Jedná se sice o přímé lety na lince Oslo – New York, do norské metropole se dá však celkem jednoduše dopravit z Prahy.

Nové linky z Prahy do Dublinu či Bratislavy Otevře se v novém okně

Zákaznící leteckých společností ČSA a Ryanair mohou nyní rezervovat lety na nových linkách z našeho hlavního města od Dublinu nebo Bratislavy.

Levné letenky z letiště Praha od 1174 Kč! Obrázek

Levné letenky z letiště Praha od 1174 Kč! Otevře se v novém okně

V rezervačním systému nízkonákladové aerolinky easyJet mohou nyní klienti objevit letenky z našeho hlavního města za zajímavé ceny. K navštívení láká celkem 8 evropských destinací a nějakou dobu je už možné rezervovat také cesty na léto 2014.

Akční letenky do Kanady od 8186 Kč! Obrázek

Akční letenky do Kanady od 8186 Kč! Otevře se v novém okně

Turecká klasická aerolinka Turkish Airlines na svém webu „vyvěsila“ akční letenky do Montrealu, které je možné rezervovat od 8186 Kč (€303) včetně poplatků.

SWISS: levné zimní lety na Maledivy či do Afriky Otevře se v novém okně

Plánujete-li strávit alespoň část zimního období v některé z exotických destinací, můžete využít akce aerolinky SWISS, která nabízí lety z našeho hlavního města například na Maledivy, Punta Canu, Mauritius či do Afriky. Akce platí do 25. listopadu.

Rezervujte levné letenky a navštivte TOP atrakce Londýna! Obrázek

Rezervujte levné letenky a navštivte TOP atrakce Londýna! Otevře se v novém okně

V rezervačních systémech několika nízkonákladových aerolinek se často objevují velmi levné letenky do Londýna a mimo jiné se jedná o nabídky z Brna, Prahy, Ostravy či také Bratislavy.

KLM nabízí akční letenky do celého světa! Otevře se v novém okně

Letecká společnost KLM už se tak nějak chystá na Vánoce a přichází s nabídkou předvánočních levných letenek z Prahy. Speciální akce platí do 19. listopadu nebo do vyprodání.

„Vychytávky“ aerolinky Ryanair zpříjemní rezervace i létání! Obrázek

„Vychytávky“ aerolinky Ryanair zpříjemní rezervace i létání! Otevře se v novém okně

Nízkonákladová aerolinka Ryanair se postupně snaží ještě více přiblížit svým zákazníkům a již v těchto dnech dochází k vylepšování některých jejich služeb. „Vychytávky“ jsou reakcí na nedávný průzkum letecké společnosti.

TL