Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237847  Nejlepší 
Linky Kurt: +Začít sledovat linky od Kurt
Ukaž klan Kurt(8)

Nová generace aukcí na webtrhu se rozjíždí… Obrázek

Nová generace aukcí na webtrhu se rozjíždí… Otevře se v novém okně

Tak dlouho očekávaná novinka je tady. Na webtrhu se rozjel nový aukční systém, který umožňuje daleko přehledněji dražit nejen domény.

Peníze jako dluh Otevře se v novém okně

Následující video se věnuje popisu toho, jak vznikají peníze v dnešním moderním systému. Možná si pamatujete, že na starších bankovkách (za komunistů) bylo napsáno: Bankovky jsou kryté zlatem. Dneska už to tam nenajdete, hádejte proč?

Vidím nechce psychotesty pro uchazeče o zbrojní pas Obrázek

Vidím nechce psychotesty pro uchazeče o zbrojní pas Otevře se v novém okně

V tisku se objevily informace, že poslanecODS Jan Vidím podporuje povinné zavedení psychotestů u každého uchazeče o zbrojní průkaz, Vidím však pro Euro.cz uvedl, že to nemusí být optimální řešení, které on sám podpoří.

Zbraně zabíjejí? Pomozte nám hlídat! Otevře se v novém okně

Častokrát můžeme číst nebo slyšet o tom, jak "zbraně zabíjejí", "zbraně způsobují násilí" a další podobná hesla. Využijme sílu Internetu a hlídejme zbraň společně!

POZOR na hosting SAVANA.cz Otevře se v novém okně

Pozor na hosting od SAVANA.cz. Mohlo by se Vám to vymstít. Reakce uživatelů na SAVANU, která na celý den odstřihla uživatele tohoto hostingu od svých účtů.

13% pro kurvy z OSA Otevře se v novém okně

Představte si, že si chcete koupit 16GB SDHC kartu do fotoaparátu v ceně 1450 Kč (+DPH). Víte kolik budete muset dát příspěvek kurvám z OSA? 192 Kč.
Diskuze yetty: lidi si rádi myslí, že v takovýdlech organizacích nikdo nic nedělá, ale k...

Dnes zemřel Arthur C. Clarke Obrázek

Dnes zemřel Arthur C. Clarke Otevře se v novém okně

Jeden z největších spisovatelů science fiction zemřel ve svých devadesáti letech před několika málo hodinami. Člověk, který má obrovskou zásluhu na tom, že science fiction už není považována jen za brak, ale za plnohodnotný literární směr.

TL