Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237844  Nejlepší 
Linky JohnyMX: +Začít sledovat linky od JohnyMX
Ukaž klan JohnyMX(0)

Web věnující se kapesním pc, mobilním zařízením s Windows Mobile Otevře se v novém okně

Web věnující se kapesním pc, mobilním zařízením s operačním systémem Windows Mobile, na webu naleznete recenze jak více tak méně známích značek PDA smartphone i mobilů. Samozřejmostí je i software, hry, tapety.

XDA Flame od O2 Otevře se v novém okně

Když se podíváme od kud vlastně XDA Flame pochází, zjistíme že za tímto přístrojem se skrývá známa značka Asus. XDA Flame běží již na standardním operačním systému Windows Mobile 5.0, velmi rychlí chod zaručí procesor Intel Xscale s frekvencí 520MHz

XDA Flame od O2 Otevře se v novém okně

Když se podíváme od kud vlastně XDA Flame pochází, zjistíme že za tímto přístrojem se skrývá známa značka Asus. XDA Flame běží již na standardním operačním systému Windows Mobile 5.0, velmi rychlí chod zaručí procesor Intel Xscale s frekvencí 520MHz. Je s

Počasí: MeteoPress, MSN, online kamery a ČHMÚ Otevře se v novém okně

Když jsem včera představil podporu pro zobrazení pražských online kamer a satelitních snímků z ČHMÚ na telefonu, dostalo se mi velice pozitivní reakce, a také pár námětů na ce4you.cz.. (418 slov)

phoneAlarm - modrá je dobrá Otevře se v novém okně

phoneAlarm je výborný software pro přepínání profilů na Windows Mobile telefonech. Už dříve jsem udělal šedý vzhled, ale protože se mi už okoukal, doplnil jsem si k modrému Today pozadí.. (67 slov)

Rezignoval jsem na XHTML, na vině je Google Otevře se v novém okně

Když jsem v pondělí na tento web nasadil Google AdSense, řešil jsem mraky problémů s Google JavaScriptem. Tento je psán bez použití DOM, postaru, jen za pomoci primitivního document.write()... (123 slov)

Kvalita písma: Windows XP vs. Mac OS X Otevře se v novém okně

Pavel Kout mi dnes na MSN tvrdil cosi ve smyslu, že "Mac OS X má lepší antialiasing písma, na Windows XP je všechno děsně rozmazané". Oponoval jsem mu, znám oba systémy moc dobře,.. (404 slov)

Linkuj.cz ! Obrázek

Linkuj.cz ! Otevře se v novém okně

Možná jste si všimli nové ikonky v pravém sloupci tohoto webu a ptáte se, co je to zač. Je modrá a je na ní napsáno Linkuj.cz !

Linkuj.cz badge Obrázek

Linkuj.cz badge Otevře se v novém okně

Jednoduchý javascript, který umožní vašim uživatelům snadno linkovat vaše články přímo z vašich stránek.
Diskuze en101: Prima, díky za info....

TL