Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +236129  Nejlepší 
Linky Gyd: +Začít sledovat linky od Gyd
Ukaž klan Gyd(2)

Jak si zařídit ideální terasu? Otevře se v novém okně

Pokud máte terasu u domu nebo u bytu a zatím jste na plno nevyužili její potenciál, je ten nejvyšší čas na změnu! Terasa se stane klenotem, který vám bude každý závidět a ze které se nebude chtít vy (ani vaši hosté) hnout.

6 tipů na láhve pro ty, co chtějí šetřit přírodu Obrázek

6 tipů na láhve pro ty, co chtějí šetřit přírodu Otevře se v novém okně

ak přispět k tomu, aby byla na světě plastů méně? Začít se dá třeba omezením jednorázově používaných láhví. Jednoduše si místo nich kupte vlastní, kterou budete mít stále při sobě. Tady máme několik tipů pro inspiraci.

Tamarki – originály do vašeho interiéru Obrázek

Tamarki – originály do vašeho interiéru Otevře se v novém okně

Markéta Filgasová miluje výrobky z neobvyklých a přírodních materiálů, podobně jako staré věci s určitým příběhem, kterým se snaží vdechnout nový život. A daří se jí to. Však posuďte sami na jejích stránkách. Typické je pro ni míchání zdánlivě nesourodých

Vědět vždy, kde jsou děti? Otevře se v novém okně

Dřív náw rodiče vypustili z domu a řekli nám, kdy máme přijít. Dnešní rodiče už mají mnohem více možností, jak mít o svých dětech přehled.

6 tipů pro klidný a zdravý spánek Obrázek

6 tipů pro klidný a zdravý spánek Otevře se v novém okně

Mít pohodlnou a kvalitní postel je klíčové pro kvalitu vašeho spánku. Pokud však dlouhodobě cítíte, že špatně spíte a chcete pro kvalitu svého spánku udělat maximum, přečtěte si naše tipy pro zdravý a energii dodávající spánek. Faktorů, které ovlivňují kv

Křeslo EGG od Arneho Jacobsena slaví šedesátiny Obrázek

Křeslo EGG od Arneho Jacobsena slaví šedesátiny Otevře se v novém okně

Na první pohled nespojitelná kombinace se stala tím, co lidi už šedesát let baví. Čeho že si na něm nejvíce cení? Pohodlí ušáka a soukromí vejčitého prostoru, které toto křeslo nabízí i tam, kde byste soukromí vůbec nehledali.

Seznamte se s Wohnwagonem, recyklovatelnou ostrovní maringotkou Obrázek

Seznamte se s Wohnwagonem, recyklovatelnou ostrovní maringotkou Otevře se v novém okně

Kolik místa potřebujete k bydlení? 20, 50, nebo snad 100 metrů čtverečních? Theresa Steininger a Christian Frantal dospěli k závěru, že stačí 25 m2 přirozeného životního prostoru. Proto v roce 2013 navrhli Wohnwagon, tedy pojízdné obydlí. Můžete si vybrat

Ikea nabízí na veškeré zboží doživotní záruku vrácení peněz! Bohužel jen v Otevře se v novém okně

Švédský řetězec s nábytkem, domácími potřebami Ikea nabízí od 24. srpna 2014 časově neomezenou záruku na veškeré zboží zakoupené po tomto datu. Nabídka se vztahuje také na použité výrobky, Ikea slibuje vrátit peníze zpět i po několika letech od nákupu.

Co zajímavého číst o kryptoměnách? Otevře se v novém okně

Připravil jsem přehled zajímavých zdrojů o kryptoměnách. Pokud vás téma zajímá, možná objevíte inspirativní zdroje jak na webu, tak sociálních sítích.

Jak vybrat indukční varnou desku? Obrázek

Jak vybrat indukční varnou desku? Otevře se v novém okně

Pomocí indukce uvaříte rychle a efektivně, s minimem provozních nákladů i bezpečnostních rizik. Oproti klasické sklokeramické desce vyniká o 30 % vyšší účinností. Jak vybrat nejlepší indukční desku pro vaši kuchyni?

TL