Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +236108  Nejlepší 
Linky FranzJosef1: +Začít sledovat linky od FranzJosef1
Ukaž klan FranzJosef1(1)

Švestkový koláč s tvarohem Obrázek

Švestkový koláč s tvarohem Otevře se v novém okně

Švestkový koláč s tvarohem, máslová drobenka, s kakaovými boby. Vlahý švestkový koláč je výtečný, ještě lepší je koláč uleželý. Recept na rychlý švestkový koláč s tvarohem, křehké těsto. Ochutnejte i další recepty ze švestek, moučníky, knedlíky.

Zapečené brambory s cuketou nebo brambory s květákem Obrázek

Zapečené brambory s cuketou nebo brambory s květákem Otevře se v novém okně

Zapečené brambory s cuketou nebo brambory zapečené s květákem, to jsou lehká sezonní jídla, ideální na oběd i večeři, kt. nezatíží trávení ani peněženku. Vyzkoušejte mé tipy, jak v troubě zapečené brambory ozvláštnit. Třeba bešamelem.

Domácí pečivo ke grilovací párty? Recepty Obrázek

Domácí pečivo ke grilovací párty? Recepty Otevře se v novém okně

Jak se revanšovat, když přijímáme pozvání na grilovací party, ale sami negrilujeme? Zajistíme chutné pečivo vhodné na přikousnutí ke grilovanému masu, anebo k odlehčení chutí. Při troše cviku se kynuté „party pečivo“ může stát naší devízou.

Cuketa: Nejlepší recepty z cukety Obrázek

Cuketa: Nejlepší recepty z cukety Otevře se v novém okně

Nejlepší recepty z cukety od Makové panenky. Plněné cukety, cuketová buchta, cuketové placky, placičky a cuketové karbanátky. Recepty z cukety tím nekončí: nejlepší pomazánka z cukety a řada osvědčených cuketových moučníků. Nejlepší recepty z cukety.

Recepty z cukety: Cuketové placky, placičky a karbanátky Obrázek

Recepty z cukety: Cuketové placky, placičky a karbanátky Otevře se v novém okně

Když dozrávají na zahradě cukety. Cuketové placky, cuketové placičky a karbanátky z cukety. Navrch výborné cuketové chlupaté knedlíky, které musíte ochutnat. Nejlepší recepty z cukety od blogerky Maková panenka. A co cuketové bramboráky?

Pečený bůček Obrázek

Pečený bůček Otevře se v novém okně

Pečený bůček? Proč vepřový bůček nepéct vcelku? Recept na výborný pečený bůček a k tomu bůčková pomazánka. Pochutnáte si. Recept na pečený bůček, vepřový bok podle Makové panenky. Jak nakrájet bůček na pečení, pečení bůčku nejdřív zprudka, pak volně.

Zapečený květák? Květákový nákyp! Obrázek

Zapečený květák? Květákový nákyp! Otevře se v novém okně

Jaký je rozdíl mezi květákovým nákypem a zapečeným květákem? Když do květákové hmoty zamícháme celá vejce, vytvoří se obyčejný zapečený květák. Květákovému nákypu zas neprospěje, když se místo uzeného masa použije šunka nebo salám. Květákové recepty.

Schwarzwaldský dort Obrázek

Schwarzwaldský dort Otevře se v novém okně

Recept na schwarzwaldský dort. Schwarzwaldský dort originál, pravý schwarzwaldský dort. Švarcvaldský dort - recept od Makové panenky. Schwarzwaldský višňový či třešňový dort se skvěle hodí na oslavu výročí svatby, dort je vhodný i k narozeninám.

Sekaná pečeně Obrázek

Sekaná pečeně Otevře se v novém okně

Sekaná pečeně, sekaná svíčková na smetaně, sekaná svíčková. Recept. Různé názvy pro 1 pokrm. Na sekanou pečeni či sekanou svíčkovou potřebujeme jemně sekané maso, lze použít kuřecí, vepřové, mleté maso. K sekané pečeni dělám domácí nudle jako přílohu

Jahodové knedlíky Obrázek

Jahodové knedlíky Otevře se v novém okně

Jahodové knedlíky z kynutého těsta. Recept na výborné jahodové knedlíky od Makové panenky. Jak postupovat, aby se jahodové knedlíky povedly? Podle receptu na kynuté jahodové knedlíky jsou ovocné knedlíky zhotoveny z nejjednoduššího kynutého těsta.

TL