Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +236982  Nejlepší 
Linky FranzJosef1: +Začít sledovat linky od FranzJosef1
Ukaž klan FranzJosef1(1)

Rajčatová polévka z čerstvých rajčat Obrázek

Rajčatová polévka z čerstvých rajčat Otevře se v novém okně

Rajská neboli rajčatová polévka, z čerstvých rajčat nejlepší. Recepty na rajčatovou polévku ze starých kuchařských knih, chcete-li babiččina rajčatová polévka z čerstvých rajčat. S těstovinami, nebo raději rajčatovou polévku se smetanou? Ochutnejte.

Houbová polévka z čerstvých hub Obrázek

Houbová polévka z čerstvých hub Otevře se v novém okně

Houbová polévka z čerstvých hub - recept. Když babičky závodily s časem, uvařily jednoduchou houbovou polévku s drobením. Stačily k tomu čtyři větší lesní houby. Nejlepší na houbovou polévku jsou hříbky, křemenáče, suchohřiby s pevnými klobouky.

Jak zpracovat švestky Obrázek

Jak zpracovat švestky Otevře se v novém okně

Zavařování švestek, recepty na švestkové kompoty, švestkové omáčky k masu i s chilli, švestky ve vlastní šťávě a další recepty ze švestek. Tipy jak zpracovat švestky, když se úroda vydařila a švestek je nadbytek. Kuchyňské zpracování švestek podle MP

Švestková, jablečná či hrušková povidla | recepty Obrázek

Švestková, jablečná či hrušková povidla | recepty Otevře se v novém okně

Švestková povidla, jablečná povidla, hrušková povidla na koláče? A co takhle povidla z broskví, mirabelek a třešní? Vše co jste potřebovali vědět o vaření povidel, recepty, inspirace v kuchařkách našich babiček. Výroba domácích povidel krok za krokem

Nakládané papriky plněné zelím Obrázek

Nakládané papriky plněné zelím Otevře se v novém okně

Nakládané papriky plněné zelím, mrkví a feferonkami. Na nakládání paprik se zelím jsou vhodné papriky odrůdy alma. Papriky jsou jako kulatá jablíčka, takže když je plníme, zelí nevypadává. Alma papriky plněné zelím, to je maďarská klasika. Recept.

Švestkový koláč s tvarohem Obrázek

Švestkový koláč s tvarohem Otevře se v novém okně

Švestkový koláč s tvarohem, máslová drobenka, s kakaovými boby. Vlahý švestkový koláč je výtečný, ještě lepší je koláč uleželý. Recept na rychlý švestkový koláč s tvarohem, křehké těsto. Ochutnejte i další recepty ze švestek, moučníky, knedlíky.

Zapečené brambory s cuketou nebo brambory s květákem Obrázek

Zapečené brambory s cuketou nebo brambory s květákem Otevře se v novém okně

Zapečené brambory s cuketou nebo brambory zapečené s květákem, to jsou lehká sezonní jídla, ideální na oběd i večeři, kt. nezatíží trávení ani peněženku. Vyzkoušejte mé tipy, jak v troubě zapečené brambory ozvláštnit. Třeba bešamelem.

Domácí pečivo ke grilovací párty? Recepty Obrázek

Domácí pečivo ke grilovací párty? Recepty Otevře se v novém okně

Jak se revanšovat, když přijímáme pozvání na grilovací party, ale sami negrilujeme? Zajistíme chutné pečivo vhodné na přikousnutí ke grilovanému masu, anebo k odlehčení chutí. Při troše cviku se kynuté „party pečivo“ může stát naší devízou.

Cuketa: Nejlepší recepty z cukety Obrázek

Cuketa: Nejlepší recepty z cukety Otevře se v novém okně

Nejlepší recepty z cukety od Makové panenky. Plněné cukety, cuketová buchta, cuketové placky, placičky a cuketové karbanátky. Recepty z cukety tím nekončí: nejlepší pomazánka z cukety a řada osvědčených cuketových moučníků. Nejlepší recepty z cukety.

Recepty z cukety: Cuketové placky, placičky a karbanátky Obrázek

Recepty z cukety: Cuketové placky, placičky a karbanátky Otevře se v novém okně

Když dozrávají na zahradě cukety. Cuketové placky, cuketové placičky a karbanátky z cukety. Navrch výborné cuketové chlupaté knedlíky, které musíte ochutnat. Nejlepší recepty z cukety od blogerky Maková panenka. A co cuketové bramboráky?

TL