Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +238974  Nejlepší 
Linky FranzJosef1: +Začít sledovat linky od FranzJosef1
Ukaž klan FranzJosef1(1)

Pastýřský koláč Obrázek

Pastýřský koláč Otevře se v novém okně

Pastýřský koláč? Original recept na proslulý anglický "koláč" z mletého masa shepherd’s pie. Proč shepherd’s pie není koláčem, natož pak pastýřským koláčem, a které mleté maso do shepherd’s pie ve skutečnosti patří? Recept na "pastýřský koláč".

Pravý holandský řízek Obrázek

Pravý holandský řízek Otevře se v novém okně

Pravý holandský řízek se připravuje z vepřového bůčku a jakéhokoliv tvrdého sýra. Podle socialistické normy teplé kuchyně se pravý holandský řízek nenazýval holandským řízkem, ale jako mletý řízek se sýrem. Pravý holandský řízek na Makové panence.

Holandský řízek Obrázek

Holandský řízek Otevře se v novém okně

Holandský řízek se sýrem, to je klasika československé kuchyně. Podle original receptu na holandský řízek připravíte ten nelepší holandský řízek, který pamatujete z dob socialismu. Holandský řízek podle receptu z pořadu Kluci v akci? Norma je norma.

Cibulačka Obrázek

Cibulačka Otevře se v novém okně

Cibulačka neboli cibulová polévka, recept od babičky. Staročeská cibulačka, jak cibulovou polévku vařily naše babičky? Krémová cibulačka, to je nějaký moderní recept? Kdepak! Recept na pravou cibulačku, českou či francouzskou, jak ji vařili kdysi.

Zelný salát recept jako v restauraci Obrázek

Zelný salát recept jako v restauraci Otevře se v novém okně

Zelný salát recept jako v restauraci. Pět receptů na zelný salát z hlávkového zelí. Recept na zelný salát s mrkví, nakládanou kapií, vařený zelný salát pro dietáře, recept na zelný salát se zakysanou smetanou a zelný salát coleslaw. Jako v restauraci

Velikonoční nádivka jako od babičky Obrázek

Velikonoční nádivka jako od babičky Otevře se v novém okně

Velikonoční nádivka jako od babičky? Babiččina velikonoční nádivka s uzeným masem, vepřovým i hovězím, jarními bylinkami a muškátovým oříškem. Prostě tradiční velikonoční nádivka, jako od babičky. Osvědčené recepty na babiččiny velikonoční nádivky.

Olomoucký tvarůžkový festival 2019 Obrázek

Olomoucký tvarůžkový festival 2019 Otevře se v novém okně

Program Olomouckého tvarůžkového festivalu 2019. Co návštěvníky letos na Tvarůžkovém festivalu čeká? Kromě tvarůžkových specialit také ochutnávka regionálních piv. Ale nejen to. Olomoucký tvarůžkový festival i v roce 2019 přináší hanácký folklor.

Velikonoční nádivka Kluci v akci Obrázek

Velikonoční nádivka Kluci v akci Otevře se v novém okně

Velikonoční nádivka? Kluci v akci ve svém pořadu velikonoční nádivku dělali z uzeného vařeného bůčku. Velikonoční nádivka, to nemusí být ale jen nádivka z uzeného masa. Inspirujte se i dalšími recepty na velikonoční nádivky na webu Makové panenky.

Nanukové řezy Obrázek

Nanukové řezy Otevře se v novém okně

Nanukové řezy s čokoládovou polevou. Recept na pravé nanukové řezy, neplést s Míša řezy. Inspirací pro nanukové řezy byl Nanuk, později Ledňáček, inspirací pro Míša řezy byl tvarohový nanuk Míša. Nanukové řezy na plech, ořechový korpus, navrch krém.

Holandský řízek podle Pohlreicha Obrázek

Holandský řízek podle Pohlreicha Otevře se v novém okně

Holandský řízek podle Pohlreicha, nebo raději holandský řízek podle Karolíny, tedy Makové panenky? Zdeněk Pohlreich je sice kritik ČSN norem, nicméně pravý holandský řízek, to je norma na smažený vepřový řízek se sýrem, lidové zvaný řízek holandský.

TL