Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +238479  Nejlepší 
Linky FranzJosef1: +Začít sledovat linky od FranzJosef1
Ukaž klan FranzJosef1(1)

Nanukové řezy Obrázek

Nanukové řezy Otevře se v novém okně

Nanukové řezy s čokoládovou polevou. Recept na pravé nanukové řezy, neplést s Míša řezy. Inspirací pro nanukové řezy byl Nanuk, později Ledňáček, inspirací pro Míša řezy byl tvarohový nanuk Míša. Nanukové řezy na plech, ořechový korpus, navrch krém.

Holandský řízek podle Pohlreicha Obrázek

Holandský řízek podle Pohlreicha Otevře se v novém okně

Holandský řízek podle Pohlreicha, nebo raději holandský řízek podle Karolíny, tedy Makové panenky? Zdeněk Pohlreich je sice kritik ČSN norem, nicméně pravý holandský řízek, to je norma na smažený vepřový řízek se sýrem, lidové zvaný řízek holandský.

Hovězí polévka z morkové kosti Obrázek

Hovězí polévka z morkové kosti Otevře se v novém okně

Hovězí vývar podle Pohlreicha? Silná hovězí polévka z morkové kosti podle Makové panenky - recept na poctivý vývar z morkových kostí s morkovými knedlíčky. Prostě domácí hovězí bujón bez glutamátu. Recept a návod. I jak postupuje Roman Paulus.

Holandský řízek Obrázek

Holandský řízek Otevře se v novém okně

Pravý holandský řízek, z mletého masa smažený vepřový řízek se sýrem. Recept na originál holandské řízky ze směsi z mletého masa podle původní čsn normy teplé kuchyně. Prostě pravý socialistický holandský řízek, jak si ho pamatujeme z jídelen.

Hamburská vepřová kýta Obrázek

Hamburská vepřová kýta Otevře se v novém okně

Hamburská vepřová kýta, original retro recept na hamburskou vepřovou kýtu s houskovým knedlíkem nebo širokými nudlemi. Hamburská vepřová kýta, to je prostě klasika československé kuchyně. Jak hamburskou kýtu připravit, hamburská pečeně krok za krokem

Vepřová roláda s nádivkou Obrázek

Vepřová roláda s nádivkou Otevře se v novém okně

Nejlepší vepřová roláda s nádivkou z kvalitního salámu, domácí hořčice a zeleninové pasty. Vepřovou roládu dělám z vepřové kýty, lze i z vepřové pečeně. Roládu z vepřové kýty záměrně plním fermentovaným salámem. Recept na roládu i pro začátečníky.

Nastavovaná kaše, plněné pečené cubule Obrázek

Nastavovaná kaše, plněné pečené cubule Otevře se v novém okně

Čím a jak nastavovat kaši? Jak se vaří nastavovaná kaše? Nastavovaná kaše s krupkami, to je nějaký moderní pokrm? Kdepak! K pečeným cibulím plněným mletým masem se nastavovaná bramborová kaše hodí. Ideální zimní jídlo, když není čerstvá zelenina.

Ovesná kaše a nákyp z ovesných vloček Obrázek

Ovesná kaše a nákyp z ovesných vloček Otevře se v novém okně

Co z ovesných vloček uvařit? Poctivou domácí ovesnou kaši. S mlékem. A z ovesné kaše je náramný nákyp. Vaříme z ovesných vloček, zdravě, rychle a hospodárně. Ovesná kaše ke snídani, nákyp z ovesných vloček na oběd i jako svačina do školy a do práce.

Hovězí roštěná recepty Obrázek

Hovězí roštěná recepty Otevře se v novém okně

Hovězí roštěná jako od Pohlreicha? Hovězí roštěná na houbách? Hovězí roštěná s rýží nebo bramborami? Recepty na hovězí roštěnky a omáčku podle receptů blogerky Makové panenky. A co takhle roštěnky v papiňáku? Nejlepší přírodní hovězí roštěná, hovězí.

Kynuté buchty s tvarohovou náplní Obrázek

Kynuté buchty s tvarohovou náplní Otevře se v novém okně

Kynuté buchty s tvarohovou náplní. Jako od babičky. Jak udělat dobrou tvarohovou náplň do kynutých buchet? Jak udělat dobré těsto na kynuté buchty? Tvarohové buchty krok za krokem pro začátečníky. Recept na pravé české buchty s tvarohovou náplní.

TL