Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237843  Nejlepší 
Linky FranzJosef1: +Začít sledovat linky od FranzJosef1
Ukaž klan FranzJosef1(1)

Hovězí roštěná recepty Obrázek

Hovězí roštěná recepty Otevře se v novém okně

Hovězí roštěná jako od Pohlreicha? Hovězí roštěná na houbách? Hovězí roštěná s rýží nebo bramborami? Recepty na hovězí roštěnky a omáčku podle receptů blogerky Makové panenky. A co takhle roštěnky v papiňáku? Nejlepší přírodní hovězí roštěná, hovězí.

Kynuté buchty s tvarohovou náplní Obrázek

Kynuté buchty s tvarohovou náplní Otevře se v novém okně

Kynuté buchty s tvarohovou náplní. Jako od babičky. Jak udělat dobrou tvarohovou náplň do kynutých buchet? Jak udělat dobré těsto na kynuté buchty? Tvarohové buchty krok za krokem pro začátečníky. Recept na pravé české buchty s tvarohovou náplní.

Slavnosti chřestu Ivančice 2019 Obrázek

Slavnosti chřestu Ivančice 2019 Otevře se v novém okně

Slavnosti chřestu Ivančice 2019, to je oslava tradičně pěstovaného chřestu v oblasti jižní Moravy. Ivančické chřestové slavnosti i v roce 2019 slibují pestrý program, kuchařská show, řemeslný jarmark a vystoupení folklorních souborů. A chřest!

Dušený špenát Obrázek

Dušený špenát Otevře se v novém okně

Jak naložit s kostkou mraženého špenátu? Čím zahustit dušený špenátový protlak? A které koření se hodí ke špenátu? Recepty na dušený špenát na řadu způsobů. Co by naše prababičky daly za mražený špenátový protlak. Kolik práce by jim ubylo! Recepty.

Čočka na kyselo podle babičky Obrázek

Čočka na kyselo podle babičky Otevře se v novém okně

Čočka na kyselo podle babičky? Jak vařily čočku naše babičky? Znaly naše babičky jen čočku na kyselo? Čočka na kyselo je jen jeden z mnoha způsobů, jak tuto hodnotnou luštěninu připravit. Vyzkoušejte i další osvědčené recepty na čočku.

Silvestrovske pohostenie recepty Obrázek

Silvestrovske pohostenie recepty Otevře se v novém okně

Silvestrovské pohostenie, recepty, inšpirácie na chlebíčky, jednohubky, kanapky, silvestrovské nátierky, šaláty i slané pečivo. Recepty na nátierky podľa ČSN, vlašský šalát, parížsky šalát, zemiakový šalát, ale aj RETRO recepty na miešané nápoje.

Česneková pomazánka na jednohubky Obrázek

Česneková pomazánka na jednohubky Otevře se v novém okně

K silvestrovskému pohoštění jednohubky s česnekovou pomazánkou. Která česneková pomazánka na jednohubky je chuťově nejlepší? Na přibližně 35 kusů jednohubek s česnekovou pomazánkou použijte 4 až 6 stroužků česneku. Jednohubky s česnekovou pomazánkou.

Celerová pomazánka na chlebíčky Obrázek

Celerová pomazánka na chlebíčky Otevře se v novém okně

Osvědčené recepty na celerovou pomazánku na chlebíčky. Podle ČSN i pořadu Kluci v akci. Celerová pomazánka ze syrového celeru, recepty. Silvestrovské pomazánky na chlebíčky a jednohubky, z celeru celerová pomazánka i další chlebíčkové pomazánky.

Bramborový salát na chlebíčky Obrázek

Bramborový salát na chlebíčky Otevře se v novém okně

Bramborový salát na chlebíčky, recept na bramborový salát na obložené chlebíčky, recepty na pomazánky podle bývalých norem ČSN. Kromě chlebíčkového bramborového salátu liptovská pomazánka, sýrová pomazánka, z Nivy. Saláty, pomazánky na Silvestra.

Azu po tatarsku Obrázek

Azu po tatarsku Otevře se v novém okně

Azu po tatarsku, to je pravé československé retro v kuchyni. Azu po tatarsku, recept z hovězího zadního masa. Do azu po tatarsku patří sladkokyselé okurky i feferonky. Azu po tatarsku - recept s postupem krok za krokem. Azu podle Makové panenky.

TL