Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +242219  Nejlepší 
Linky DreamWorx: +Začít sledovat linky od DreamWorx
Ukaž klan DreamWorx(2)

Komorous byl pankáčem a feťákem Otevře se v novém okně

Podařilo se nám vypátrat, že Komorousova minulost je však ještě temnější. Jak dokazuje přiložená fotografie Komorous byl začátek osmdesátých let minulého století příznivcem hnutí punk a kytaristou nechvalně známé skupiny Napíchnutá žíla.

Google uvádí: TiSP (Beta)™ Obrázek

Google uvádí: TiSP (Beta)™ Otevře se v novém okně (anglicky)

Už vás nebaví platit nekřesťanské peníze za broadband? Objednejte si ještě dnes (April 1st, 2007) zbrusu nové Googlí domácí bezdrátové vysokorychlostní připojení zdarma! ;*)

RandomiX 2007 Praha Otevře se v novém okně

Událost, která přinese do Prahy pohled do světa evropské undergroundové kultury. RandomiX představí díla velkého kolektivu umělců, kteří reprezentují nový způsob nezávislé tvorby, které spojuje underground a 'free party' subkultura...

Kauza Vitex: Policie chce zastrašit antifašisty Otevře se v novém okně

Podezření, že policie používá dvojí metr vůči neonacistům a jejich odpůrcům, se bohužel potvrzuje. Svědčí o tom pokus bezdůvodně namočit příznivce hippies a počítačového experta Vítězslava Dvořáka do trestního stíhání za útok na veřejného činitele. Důvod?

Hľadať v Google: AKO UVARIT PIKENKO ;) Otevře se v novém okně (slovensky)

Videoklip by Peter Ehrenberger: Hafner a.k.a. Preboha - Dubravka :))))

Dopis Langerovi a spol. k frašce o vyšetřování CzechTeku Otevře se v novém okně

Otevřený dopis ministru vnitra, nejvyšší státní zástupkyni a ČTK k "vyšetřování" CzechTeku - aneb: Reakce na zprávu ČTK "Nové šetření inspekce situaci v kauze CzechTek nezměnilo ze dne 20. února 2007"

Tak nám začal rok prasete... Obrázek

Tak nám začal rok prasete... Otevře se v novém okně

aneb: čínský kalendář a astrologie, český archetyp prasete, a bonus ze života "tradiční rodiny" prasete bradavičnatého...

TL