Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +236952  Nejlepší 
Linky Dejfa: +Začít sledovat linky od Dejfa
Ukaž klan Dejfa(0)

Čím je inspirováno Star Wars ? Otevře se v novém okně

Nedávno jsem ale narazil na 8minutový velmi pěkně zpracovaný krátkomontážní komediální film s názvem George Lucas in Love. Film hezky vystihuje kde George Lucas také mohl „nacházet“ nápady pro Hvězdné války.

O počítačích převážně nevážně Otevře se v novém okně

Nejste zrovna velkými čtenáři a vyznáte se alespoň trochu v oblasti informačních a komunikačních technologií? Tak to je tahle „knížečka“ právě pro vás.

Black Books, sitcom o malém britském antikvariátu Otevře se v novém okně

Antikvariát kde vám nejen nic neprodají, ale ještě vám vynadají, případně i namlátí. V němž se nachází věčně opilý majitel Bernard Black s cigaretou v ruce, jeho šílený zaměstnanec Manny Bianco a Bernardova jediná přítelkyně Fran Katzenjammer,....

Jak si zaručeně zvýšit návštěvnost ? Otevře se v novém okně

S nadsázkou a ironií psaný text jak si lze zvýšit návštěvnost blogu. Nikdy není nic zadarmo což platí i v případě návštěvnosti.To že základ je kvalitní obsah je už docela ohraná písnička ale pravdivá. Ovšem kdekdo se snaží tuto písničku zjednodušit.

myCRAZYblog - Zničte konkurenci Otevře se v novém okně

Přesněji řečeno, spíše web konkurence. Bylo by to krásné zmáčknutím jednoho tlačítka zničit konkurenci. Nechte web shořet, pošlapat dinosaurem, pošlete na něj zuřivé demonstranty, meteority nebo zneuctěte stránky psími exkrementy

myCRAZYblog - Pour Féliciter 2008 Otevře se v novém okně

Opět po roce je zde Vánoční doba. I přesto že počasí se zrovna moc vánočně nechová, Vánoce se nezadržitelně blíží. A proto bych vám chtěl popřát do nového roku 2008 mnoho štěstí, lásky, radosti a úspěchů.

myCRAZYblog - Již 18 let jsou zde s námi - The Simpsons Otevře se v novém okně

Kdo by je neznal, žluté postavičky z amerického městečka Springfield. Homer, Marge, Bart, Lisa a Meggie to je to uč tu běží. Tahle pětičlenná rodina dala název celému seriálu. The Simpsons je na našich obrazokách již neuvěřitelných 18 let.

myCRAZYblog - I mistr moderátor se někdy přeřekne. Otevře se v novém okně

Našel jsem pro vás pár videí na nichž je vidět že nikdy nemůže fungovat vše dokonale. V našem případě to platí o televizních pořadadech. Zvlášť když se jedná o přímý přenos.

myCRAZYblog - Sitemap snadno a rychle Otevře se v novém okně

Máte hotové své osobní stránky, blog nebo například prezentaci firmy a potřebujete aby ji vyhledávače lépe zaindexovali? Řešení je velmi jednoduché. Pomůže vám k tomu sitemap. Sitemap je soubor, ktery má napomoci vyhledavačím se vyznat ve vašem webu.

myCRAZYblog - Google story: Jednoduchá kniha o jednoduché Otevře se v novém okně

Nedávno, při poslední návštěvě knihupectví, mě zůstal stát zrak na jedné obyčejné knize. Nijak nevynikala mezi ostatními. Byla celá bílá a vlastně celý obal jakoby z oka vypadl homepage Googlu.

TL