Obsah Nápověda Hlavní
OK

Stýček  Nejlepší  Nové  Klan  Mrak  Moje

Nápověda

Linkuj.cz je nástroj, se kterým armáda linkerů strýčka Linka vyhledává to nejlepší na webu. Linkerem se můžeš stát také - stačí, když se necháš naverbovat a zaregistruješ se. Hned poté můžeš hodnotit vložené linky, ale také sám vkládat nové. Sleduj co kdo linkuje a vytvoř si svůj Klan, který ti dále umožní zaměřit ty nejlepší linky.

Co je co?

armáda linkerů, linker, linkhunting, linkování, registrace, StrejdaRank, strýček Link, vkládání linku,

Armáda linkerů

Všichni registrovaní uživatelé linkuj.cz, tvoří armádu linkerů strýčka Linka. Tato velká komunita, pak vzájemnou spoluprací odděluje zrno (dobré linky) od plev (špatné linky). Výsledkem je pak to nejlepší co můžete na webu potkat.


Linker

Příslušník armády linkerů. Přidává a vybírá ty nejlepší linky na linkuj.cz a vytváří tak výstup - seznam nejlepších linků na webu.

3 úrovně linkerů

  1. pasivní - nelinkuje pouze čte
  2. aktivní - linkuje si obsah z linkuj.cz (odkazem Zajímavé!)
  3. superaktivní - vkládá do linkuj.cz nové, zajímavé linky

Linkhunting

Účelové linkování, pomocí falešných účtů či linkování ve shodě, jehož cílem je zlepšení pozice konkrétního linku v žebříčích linkuj.cz. Tato praktika je považována ze unfair metodu a může vést k omezení či úplnému zablokování uživatelského účtu linkera.


Linkování

Obecně ukládání odkazů do svého uživatelského účtu. Toho lze dosáhnout:


Registrace

Registrací se stanete linkerem v armádě strýčka Linka, jehož posláním je vyhledávat ten nejlepší obsah na webu, sdílet ho s ostatními linkery na linkuj.cz a oddělovat tak zrno od plev. Registrace ti zabere asi 5 minut a potřebuješ k ní e-mail.
Registruj se teď!


Jak navrhnout nový link

Nejprve je třeba být linker - registrovaný uživatel linkuj.cz. Následně můžete vložit kliknutím na odkaz Navrhni nový link v menu. Do prvního políčka URL linku vložíš adresu odkazu, který pokládáš za tak dobrý, že ti neudělá ostudu. Vygeneruje sada obrázků - ten nejvýstižnější vyber myší, bude se následně zobrazovat u odkazu. Pak už stačí přidat co nejvýstižnější název a popisek. Po zvolení některé z kategorií a jazyka web stránky na kterou odkazuješ následuje stisk tlačítka Pokračovat. Zobrazí se ukázka odkazu - tak jak se bude následně zobrazovat v linkuj.cz. Pak už stačí stisk tlačítka Publikuj a link je zaznamenán v linkuj.cz, můžeš se něj kouknout v menu Nejnovější.


Strýček Link

Virtuální bytost jejíž cílem je vyhledávat nejlepší obsah na internetu za pomoci armády linkerů a StrejdaRanku, a následně ho dále distribuovat na linkuj.cz.


StrejdaRank17

Experimentální mechanismus strýčka Linka, který na základě 17 parametrů automaticky vybírá linky na úvodní stánku, do výběru a hodnotí kvalitu jednotlivých linkerů. Počet hlasů u linku je jedním parametrem. Další parametry a jejich váhy nejsou veřejné.


Nenašli jste odpověď? Napište tedy strýčkovi Linkovi na strycek.link@gmail.com.


TL